Пролетни и Великденски благотворителни инициативи на ДБМ

  • 6 227
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Аз ли нещо откачам?Вчера помолих да ми изопратите адрес на лични,а днес не си виждам отговора.
Ще гледам да измисля нещо и за София,че повечето неща ги обещах на Пазарджик и Бургас.

МИ не откачаш  Party това просто е предвеликденската лудница на ДБМ!  Crazy  Явно нещо е станало с поста ти Sad . За къде ти трябва адрес? За София ли?

# 16
  • София
  • Мнения: 247
Да,за София.Иначе с момичета от провинцията имам уговорка HugПишеше-нещата трябва да са тук до 01.4-аз питах къде е това тук?

# 17
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Да,за София.Иначе с момичета от провинцията имам уговорка HugПишеше-нещата трябва да са тук до 01.4-аз питах къде е това тук?

Извинявай, но понеже има две теми, едната в благотворителния, едната тук и съм забаравила да напиша къде и кога ще събираме нещата.
ЗА СОФИЯ, сувенирите ще се събират на 1 Април,неделя, от 10:00-12:00 часа в АРЕНА на бул.Тодор Александров ( на постоянното ни място, горе на втория етаж при масите за хранене).
А  за тези които ни изпращат от другите градове по пощат аили куриер ще им дам моя адрес на ЛС.

# 18
  • Мнения: 662
И аз съм тук, да не решите, че ме няма Mr. Green
От мен малко яйчица, както всяка година и мисля какво още да спретна, може би фиби newsm78

# 19
  • Мнения: 4 195
Малко да подразня сетивата ви с нещата, които твори моя адашка за нас. Тя не пише тук, но е голям талант Peace





# 20
  • Мнения: 4 195
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2710055082275&set=a. … ype=3&theater


това е целия албум с красотите и, да се насладите максимално Hug

# 21
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Следя темата.... не пиша защото не знам с какво време ще разполагам, но.... дотук са готови 6 магнитчета, които може би утре ще снимам и около 7-8 пана / от дървени шпатулки/ чакат лакиране.  Че стартирате късно... вярно, че сте за дърпане на уши....вярно.... но какво да ви правя, нали сте чаровни, пък на чар не устоявам....  снимки утре  Peace  Heart Eyes
 

# 22
  • Мнения: 2 502
  От 3 до 6 април пред Районен съд Видин организираме традиционния чудесен  ВЕЛИКДЕНСКИ БЛАГОТВОРИТЕЛЕН БАЗАР на ДБМ Видин Постарали сме се максимално и не сме забравили, че имаме поет ангажимент към дамите от ДБМ Пазарджик-пращаме идната седмица сувенири!

# 23
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Благодарим на всички, които се отзоваха за базара в София и се извиняаме  Embarassed за причиненото неудобство  Twisted Evil
За Коледа ще започнем още от Август Simple Smile Simple Smile Simple Smile .
Ани,  Hug  Hug  Hug
И за всички, които не смогват да пишат тук но вече ни обещаха да пратят по нещичко или да донесат на 1 Април.  Hug

# 24
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Русе, какво се случи вчера? Няма никъде инфо. Хайде, че любопитството ни е неудържимо вече.  newsm78  newsm78  newsm78

# 25
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Обещаните снимки  Peace
магнитчетата
http://antom.snimka.bg/?album;aid=647817;pid=26720426
паната
http://antom.snimka.bg/hobby/dekupajche-2012.647817.26720427.big



За Коледа ще започнем още от Август Simple Smile Simple Smile Simple Smile .


късно е.... вий още от сега кажете, че ще правите и, че датата допълнително ще се уточни .... пък ако размислете... направените за вас сувенири, в Пловдив няма да ги откажем .....  smile3532

# 26
  • Мнения: 4 195
Анютка, нали знаеш, че тези неща, дето си ги наснимала не се продават а се ГРАБЯТ жено! Тъй че, твори, не скромничи Heart Eyes Hug Hug

# 27
  • Враца
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета !

Днес обещах да се включа и вече имам някои идеи, така
че и аз съм с вас  - а като направя нещо ще покажа !
Поздрави  Hug

# 28
  • Мнения: 4 195
Здравейте, момичета !

Днес обещах да се включа и вече имам някои идеи, така
че и аз съм с вас  - а като направя нещо ще покажа !
Поздрави  Hug

Люси, още веднъж благодарим от сърце и се извиняваме за издевателството.
И въобще към всички момичета - извинявайте, че в последния момент, радваме се, че се включихте и помагате на момичетата в Пазарджик и Бургас, те имат не по - малка нужда от подкрепа, дори напротив и ние ще сме благодарни на всеки, който изпрасти в София колкото и каквото може. Знаете, че нашите базари - това сте вие и ние без вас сме загубени  bouquet

# 29
  • Мнения: 2 577
От името на ДБМ - Пазарджик искам да изкажа огромна благодарност на всички талантливи дами, които от сърце и душа твориха за нас и ни помогнаха и помагат за това, в пазарджик да направим една Великденска магия Hug
Много хора в града ни очакват с нетърпение щанда с красотите на всички вас!
Благодарим ви!
Това успяхме да сътворим до тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=634534.540
  bouquet  bouquet  bouquet
Видин, успех ви желая и на вашата инициатива! Благодаря, че помагате и на нас!
Чакам новини от Русе!
Пловдив, една голяма съседска прегръдка за вас за оказаната подкрепа!
Бургас, успехи  и на вас!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт