За ужасните гъбички по краката

  • 1 001 004
  • 914
  •   2
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 38 571
Мажа всяка вечер с Клотримазол или Дактакорт, обаче тия гъби са полудели - само се местят от едната страна на стъпалото към другата. Други години лятото даже не съм ги усещала. Ходя със сандали и джапанки.

# 271
  • Мнения: 256
за съжаление и аз трябва за се запиша тук  Confused
тепърва ще се чудя какво да правя

# 272
  • Мнения: 274
Здравейте момичета, от няколко дни гледам една реклама за писалка, която изтривала гъбичките от ноктите на краката.
 Всеки път се старая да запомня как се казва и все някакъв ангажимент ми излиза и го забравям.
  Някой, ако е гледал рекламата, моля да ми помогне с името на това.
   Благодаря ви!

# 273
# 274
  • Мнения: 256
а някой пробвал ли е имали вече отзиви за нея

# 275
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Момичета и момчета ..........Много съм  изненадана и приятно зарадвана от факта че се излекувах без да искам от гъбички по ноктите .............обяснявам как................... Naughty
Преди време бях писала че ми изписаха какви ли не хапчета започнах със Низорал преминах на Ламизил също и лак Бетрафен и т.н. вместо да се подобри положението се влоши  Shocked Shocked...при което се оказа че съм АЛЕРГИЧНА към една от съставките на ТОЧНО тези хапчета и въз основа на това допълнително се появяват гъбички ........ Mr. Green.....та препоръчаха ми да използвам спрей ОКТЕНИСЕПТ който се пръска сутрин след баня и вечер след баня на поразените участъци, като се оставя да изсъхне върху краката.......един път във седмицата педикюр който ЗАБЕЛЕЖЕТЕ абсолютно забранено да се топят краката във вода  Naughty.....Прави се на сухо....а краката се почистват със огромен памучен тампон напоен със спирт...............след което заразените нокти се изпиляват леко отгоре и се лакирват със Бетрафен лак...........това е .......... Peace Peace
Опитайте нищо не губите още повече че тези неща съм сигурно че повечето от вас ги имат в къщи Peace Peace
а този лак дето питате и тук го има.... Thinking....обаче не съм чувала отзиви за съжаление Thinking

# 276
  • Мнения: 15 619
а някой пробвал ли е имали вече отзиви за нея
Върви рекламата само, но още не са го пуснали на пазара.

# 277
  • Мнения: 1 640
При 5годишно дете оправих/поне засега няма/ проблема с калиев пергаманат-от аптеката.Вечер миехме краката и после накисвахме в леген с разтвор от калиев перг-т.Слага се мн.малко.После подсушаване и мазане /по моя преценка/ с Клотримазол,по-точно ползвах негова разновидност-Имазол крем +.Това е сравнително нова разновидност на лекарството.Не сме ходили на лекар.Аз реших така да пробвам.
Засега няма нови оплаквания.

# 278
  • Мнения: 446
[quote ...та препоръчаха ми да използвам спрей ОКТЕНИСЕПТ който се пръска сутрин след баня и вечер след баня на поразените участъци, като се оставя да изсъхне върху краката: [/quote]

А дали може да не е спрей, а флакон? Видях, че е доста по-евтин (http://www.framar.bg/search_products_qyery-%D0%9E%D0%9A%D0%A2%D0 … D0%95%D0%9F%D0%A2)

# 279
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
sirmaa незнам честно дали може флакон  newsm78.......въпроса е да се дезинфикцират участъците достатъчно добре .....попитай в аптеката каква е разликата.....погледнато реално спрея е по удобен понеже изсъхва по бързо Peace...това във флакона как се наняся newsm78..в смисъл кремообразно ли е newsm78

# 280
  • Мнения: 2 759
а някой пробвал ли е имали вече отзиви за нея
Върви рекламата само, но още не са го пуснали на пазара.
                            http://www.multipharm.eu/product/168/nailner-repair-pisalka-.html

                            Затъпяваме бавно, неусетно почти  Whistling. Като гледам съставките на писалката ще си я спретнете сами за 3 лв  Twisted Evil.

# 281
  • Мнения: 52
Изпробвани продукти,български,изцяло на билкова основа.Ако някой се интересува -на лични.
http://catalog.bg/show_image.php?picture=images/product/big/10277_38202.jpg

# 282
  • София
  • Мнения: 311
Викито, би ли разяснила повече?
Аз съм с ноктопластика от половин година и сега забелязвам, че на два от пръстите имам (вероятно) гъбички, защото на лекар не съм ходила още. Цветът на ноктите ми е пожълтял и е станало леко кухо отдолу.
Дали е наложително да си махна ноктопластиката (така не ми се иска.....).
Ползвам Бифунал, мажа го под ноктите, не знам дали има ефект още...
Ще съм благодарна на всеки, който има опит в това  Hug

# 283
  • Мнения: 15 619
Викито иска да каже, че съставките са масла - от чаено дърво, лавандулово масло и син кипарис.
Дааа, ама аз син кипарис не намирам все още. Mr. Green
А и за три лева не можем си го спретна.

# 284
  • Мнения: 1 862
Моето спасение : Калиев перманганат, тинктура на Кастелани, Клотримазол ... вечер, сутрин - без значение - когато можех все мажех за 2 седмици КРАЙ!

Общи условия

Активация на акаунт