За ужасните гъбички по краката

  • 1 003 552
  • 914
  •   4
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 311
Аз Вики я разбрах, но нещо не намерих съставките на писалката. Явно не съм гледала добре Simple Smile
А как мажете, под нокътната плочка ли? Мен това ме затруднява и все имам чуството, че нищо не правя....

# 286
  • Мнения: 2 759
Викито иска да каже, че съставките са масла - от чаено дърво, лавандулово масло и син кипарис.
Дааа, ама аз син кипарис не намирам все още. Mr. Green
А и за три лева не можем си го спретна.
                       За три лева ще си спретнеш същото количество. За повече - повече.
                       Синият кипарис не съм сигурна за какво са го сложили, гугъл казва, че често се ползва в парфюми  Thinking. То аз по принцип съм малко боса, но смятам, че просто чаено дърво да се ползва пак ще има чуден ефект. Все пак ще е забавно да разгадаем коя съставка защо е добавена в маркера.

# 287
  • Мнения: 0
Проблемът е, че този вид локални средства за третиране на гъбички трябва да пенетрират в дълбочина и да преодоляват никътната плочка. Сами вероятно можете да смесите съставките, но пенетрационните показатели едва ли ще успеете да постигнете. Това е въпрос на технология. Едва ли е толкова просто, колкото изглежда на пръв поглед.

От това, което знам за онохомикозите, все пак, ми се струва малко вероятно само е външно приложение (в случая с пислака) да се реши проблема.

# 288
  • Мнения: 2 759
Проблемът е, че този вид локални средства за третиране на гъбички трябва да пенетрират в дълбочина и да преодоляват никътната плочка...
                      Писалката няма нужда от пилене на нокътя. Ако сам си приготвиш съставките мисля спокойно може да пилиш колкото сметнеш за необходимо. А и в течно състояние предполагам нещата ще проникват на места, на които писалката не вярвам да достига. Не съм против писалката, все ми е тая... просто се дразня как се опитват да ни пробутат за доста пари нещо, което може да е евтино и ефективно. Във всяка сфера.

# 289
  • Мнения: 0
По принцип сте права, че има ефективни неща, които са евтини и дотъпни за много хора, но просто не се рекламират. Нали разбирате, че телевизионната реклама за нейлнър струва много пари и някои трябва да ги плати - това винаги е потребителя.

# 290
  • София
  • Мнения: 1 330
Момичета, опитайте с : канела и захаросан мед на кашичка. От опит глава не боли  Laughing
След почистване и изпилване я мажа хубаво върху целия нокът. След  час-два, когато ми писне, изплаквам. Някъде из нета прочетох тази бабина рецепта  Peace

# 291
  • Бургас На пресечката за Рая
  • Мнения: 156
Цинкова паста от аптеките и пудрене с пудра за крака след хигиена  е най ефикасен метод.  newsm10 Very Happy
Моето мъжле се роди с тази процедура , която я прави преди година -две и се чувства толкова щастлив, с какво ли не се е мазал след казармата  smile3511е нищо не помага. А сега  е толкова доволен като си свали обувките , че нямаме думи!!! А и е забележително , че вече изобщо не ги маже newsm44

# 292
  • Мнения: 0
Опитайте със сварено кафе - топите си краката в леген с топло кафе, всяка вечер по половин - един час. Това е рецепта на Ванга и помага.

# 293
  • Мнения: 0
az izpolzvam nailner repair ot okolo mesec i sam mn dovolna.nokatat,koito mi izrasna veche polovinata e zdrav.

# 294
  • Мнения: 15 619
az izpolzvam nailner repair ot okolo mesec i sam mn dovolna.nokatat,koito mi izrasna veche polovinata e zdrav.
Е, аз пък си спретнах в къщи един нейлнер рипеър. И аз съм доволна. Има благотворно действие връз кожата. И вярно, за петнайсет лева, колкото струват шишенцата с трите масла, ще има да се мажа цяла година. Mr. Green

# 295
  • Мнения: 2 759
...колкото струват шишенцата с трите масла, ще има да се мажа цяла година. Mr. Green
                              Намерила си син кипарис значи?  Twisted Evil

# 296
  • Мнения: 15 619
...колкото струват шишенцата с трите масла, ще има да се мажа цяла година. Mr. Green
                              Намерила си син кипарис значи?  Twisted Evil
Не, няма такова чудо тука поне.   Crazy Но пък има кипарис само и като му четох листовката, ами то същият  дезодориращ ефект...  Mr. Green

# 297
  • Мнения: 2 759
...колкото струват шишенцата с трите масла, ще има да се мажа цяла година. Mr. Green
                              Намерила си син кипарис значи?  Twisted Evil
Не, няма такова чудо тука поне.   Crazy Но пък има кипарис само и като му четох листовката, ами то същият  дезодориращ ефект...  Mr. Green
                               Аха. А че имаш доволно количество не е лошо: предполагам че може да се ползва чудесно за дезинфекциране на пантофи и обувки - с капване или пулверизаторче. Особено на тези 'за гости'  Crazy. Успех   bouquet!

# 298
  • Мнения: 32
Да се намеся и аз. Мъжа ми ползва нейлър рипеъ, има страхотен ефект.

А аз намерих темата ,защото наскоро родих и надесния крак ми излязоха гъбички по ходилата и между пръстите. Страшна мъка е. Още пробвам различни методи.

# 299
  • София
  • Мнения: 38 811
И моите гъби много ме мъчиха през бремеността.
Т.е. почти не се скриха, както става обикновено есента-зимата.
Ноктите си ги оправих с антибактериален лак на Перфект и Клотримазол.
Но за стъпалото май ще трябва да търся нещо по-силно.

Общи условия

Активация на акаунт