Отговори
# 570
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 523
Въх, Реди, щом пееш за аморе, значи пролетните вибрации вече са изпълнили въздуха.

Аз да се похваля, сготвех вечеря, бобче  Mr. Green

Ооо, за вечеря -боб и музикална програма Wink

# 571
  • Мнения: 1 167
Вайо, ари ма!

Окастри ли сливата?

# 572
  • Мнения: 599
Вайо, ари ма!
Окастри ли сливата?

Ам тя тепърва напъпва мо. После ще цъфти ....., рано е за кастрене.

# 573
  • Мнения: 3
Айй, изчетох ви срамотиите   mrstraetz Жишке, като ти прочетох творбата много ме надъха, от мен на сексапил вече лъха  Mr. Green #Silly хииххи, бех до мола да се разходя  ooooh! видех на бившия настоящата приятелка дето бяхме в един клас в основното и на моя настоящ бившата приятелка с настоящия си съпруг ( Sick Sick) Crazy па се наперих като кокошка пред снасяне по Великден  4470


пърдалесооо, не се прай, че снасяш розови листа в капсула  Mr. Green

Вайо, ари ма!

Окастри ли сливата?

Окастрих костинбродката smile3553! Само жълтата афъзка остана  Crazy

# 574
  • Мнения: 345
Въх, Реди, щом пееш за аморе, значи пролетните вибрации вече са изпълнили въздуха.

Аз да се похваля, сготвех вечеря, бобче  Mr. Green

Ооо, за вечеря -боб и музикална програма Wink

Не ма, ще  е боб с наденица  Flutter

# 575
  • Мнения: 1 167
Аз освен златни яйця, нищо друго не снасям  Naughty молА, молА  Crossing Arms

Туй с бившите кофти тръпка, екстремно изживяване е  Crazy



Не ма, ще  е боб с наденица  Flutter

Оха  smile3508 Говори ми в сантиметри.

# 576
  • Мнения: 1 446
Уха,наденица......... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Не съм виждала Кънчо няколко дни,напраоооооооооооооо, ма съм капнала от умора тука няколко дни, и днес тея ше се мъкнат дето искат да си вземат обувките--днес ли баш майка му стара.....

# 577
  • Мнения: 345
Е па Ред, оно си требва и Кънчо да виждаш чат пат, другата работа не е толкоз важна  Grinning

Джи, относно сантиметрите се сетих как веднъж консултирахме една мацка за големината на вибратора който й трябва Joy

# 578
  • Мнения: 599
Ох, Редо, де ма прати в тая загубена тема "Уф бе", та сега ме дразни като ми излиза в отговорите.
К'ви са тия 'ора де търпят без сеХ, не знам. Аз не мога. Да ми е жив и здрав мъжо!!!!!

# 579
  • Мнения: 1 446
И аз не моа, не ги разбирам. И като започнат с едни драми. Кат една позната--секса не бил важен.....как не е бе ейййййййййййййй

# 580
  • Мнения: 599
Ами то и на мен мож да не ми е важен като навърша 75 лета, ама на тоя етап съм млада  bowuu и си сакам  Crossing Arms А тия се опитват да убедят сами себе си, че не им е важно или са фригидни. Мъжът бил добър баща, нищо, че не можел да ..... Ами аз на тия години нямам нужда от баща, а от мъШ бе.

Айде уйтивам си, че ми писна днеска и на работа, и у форумО. Само от вазИ ми не е писнало още kiss

# 581
  • Мнения: 5
Пръцкайте си, аз отлитам...

Измониторираха ни, направо сме неотразими, нема втори трътки като нас  bowuu

 Hug

# 582
  • Мнения: 2 070
да не е петък бре Laughing

# 583
  • София
  • Мнения: 819
Басимуси, прибраф се Crazy

# 584
  • Мнения: 3
Оууууууууу, фафълкиии  dancing kiss Kissing Heart
за Къньо не ми говорете  Crossing Arms тва още не вервам, че моя е Скорпи.... ooooh! аз пред него като нимфоманка, държана в карцера с вързани ръце се чувствам  Mr. Green

Ма са си чакам сериалО  Popcorn Йова рулззззз  #Silly

Общи условия

Активация на акаунт