ние сме на 11м и  през нощта  се  буди се по няколко пъти  , и всеки опит да дам вода или залъгалка / никога не я засмука  така или иначе /  води до усилване на рева и крясъци.
Цока и заспива.
Според мен не се буди от глад , а мисля, че ме ползва за биберон за успокоение и това е.
От месеци сме така.


С дневния сън винаги сме били трудни-зимата спяхме  у дома в количката , или навън в количка.Този период отмина , но настъпи друг каприз.
По лошото е , че от около месец през деня  не заспива по никакъв друг начин , освен на гърда- цокне малко и си заспи .Ако не му я дам са крясъци и тръшкане.Винаги е бил труден на заспиване , но напоследък се плаша от тази му пристрастеност.
Нямам намерение да го отбивам скоро , но  се  притеснявам , че през деня без мен не може да заспи .А става по-голям , хитър и разбира.
Като бебе не е правил така , но сега след операция  и покрай зъбите ...
Съвети поне през деня как да заспива сам ?
Опитвам да гушкам , пея , милвам -тръшка се и реве ...

иначе проявява голям интерес към храната  и хапва с апетит , дори не  отказва и шише с АМ , когато му дам , като преди хранене винаги кърмя първо , но  напоследък или много бързо се насуква , или не знам - доста бързо пуска гърдата   и  то на ден стават не знам колко кърмения-като добавя и тези за заспиване...