Нарекох те Фериха ~ 118 ~Животът е като детска дрешка - къс и наакан.

  • 24 460
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
...
Неси, можеш ли да ми кажеш, на превода на последното изречение от страна на Емир към Ферито, той я пита "какво ще правиш", а може ли да се използва "какво ще направиш".
Благодаря ти предварително. Hug
Ради  Hug
Да, може.

# 16
  • Мнения: 0
...
Неси, можеш ли да ми кажеш, на превода на последното изречение от страна на Емир към Ферито, той я пита "какво ще правиш", а може ли да се използва "какво ще направиш".
Благодаря ти предварително. Hug
Ради  Hug
Да, може.


Неси, newsm51

# 17
  • Мнения: 8 418
Здравейте момичета ! Simple Smile Имам огромна молба към вас. Ще може ли да качите всички епизоди от втория сезон с превод в doxa...Много ще съм ви благодарна Simple Smile))

irkataaa, добре дошла при нас.  Hug Hug Hug

За съжаление аз не мога да ти помогна и не знам, дали е възможно. Peace

# 18
# 19
  • Мнения: 6 105
Здравейте на всички,благодаря за новата тема   bouquet
Излезе и фрагмана,интересно ми е кога си казват ФЕмир отделните думи.Доста ги сглобяват тези фрагмани...

# 20
  • Мнения: 9
Тази Руя ще се окаже голяма мъсница да знаете,тя иска Емир и няма друг мъж в който да е влюбена,това са фенски измислици.
Руя:Не си ли любопитна да узнаеш какво изживяхме с Емир.Никога няма да разбереш какво ми каза и какво изживяхме."
Тава е РУЯ.
Вяра, дано не си права, че ако иска Емир и е влюбена в него, в такъв случай не отпада вероятността Емир наистина да е биологичния баща. Sad


Да ти кажа не знам дали Емир е истинския баща,но още в 52 епизод ми стана ясно,че Руя иска Емир/вижте и физиономията и  когата говореха с майка й в колата връщайки се от срещата с Айсун и Юнал/Ако Неси има време да го преведе разговора ще разберете точно какво изразява самодоволната и физиономия.

Сцената между Руя и майка й в колата на връщане от срещата с Айсун и Юнал:


Р: Още не мога да повярвам. Оженил се е за онова момиче. Оженил се е за портиерската дъщеря.
Майката: Това е женитбата, която не е приета от семейството му. Затова не мрънкай.
Р: Добре, млъкнах. Да не бях идвала.
Майката: Моля те не говори глупости. Хората искат да те видят.
Р; Но много се срамувам. А и много се страхувам. Какво ще кажат когато ме видят? Каква ще бъде реакцията им? А и в техните очи аз съм едно обикновено момиче. Офф, майко, май няма да мога да го направя.
Майката: Виж ме, малка госпожице. Сега ме слушай много добре. Много добре ме слушай. Бащата на бебето, което е в твоя корем е женен за друга. А и баща му без да му мръдне окото му е спрял парите. Жената и мъжа, с които ще се запознаеш след малко, са единственият ни шанс. Наясно ли си с това?
Р: Наясно съм, майко, наясно съм.
Майката: Ако си изиграем добре коня, може да обърнем вятъра към себе си. Това не го забравяй. Изворът на парите не е Емир, а бащата на Емир. Ако ги убедиш, ако ги накараш да те заобичат, значи сме успели с тази работа.

# 21
  • Мнения: 9
Охоо, Виле, наистина много хубави дрешки имаш  Heart Eyes Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 21 201
Честита ни нова тема,   bouquet интересно заглавие.
Ако има подмяна на ДНК теста, ще има-гит Емир, върви при Руя и детето си. Така ми се струва, че, ще стане. newsm78 Дано в крайна сметка намерят разумно решение.

Последна редакция: пн, 19 мар 2012, 21:17 от Neidjal

# 23
  • Мнения: 8 418
Неси, благодаря.   bouquet

Има ли някъде намек от майката, че бебето на Руя не е на Емир, защото, четейки този разговор, нямам такова впечатление. ooooh!

# 24
  • Мнения: 56
Охоо, Виле, наистина много хубави дрешки имаш  Heart Eyes Heart Eyes

Неси Hug Hug благодаря мила, радвам се , че ти харесаха и на тебе Flutter

Искам да ти благодаря отново за всичко което превеждаш за нас!

# 25
  • Мнения: 21 201
Не ми звучи въобще обнадеждаващ този разговор между двете, майка и дъщеря. Излиза на практика, че бебето е на Емир. Cry Освен Руя да лъже майка си и да прикрива истинския баща поради някаква причина, иначе нещата за ФЕмир, ще загрубеят и то много.
Неси, благодаря. smile3525

# 26
  • Мнения: 9
Другите фрагмани ще са много вълнуващи. Вторият може да излезе утре.

Точно, и аз това си мислех. Майката е напълно сигурна, че бебето е от Емир. А всъщност Руя е бременна от някой друг, но няма смелост да си признае и затова постоянно казва, че не е готова, че се страхува и т.н. Поне така си мисля.

# 27
  • Мнения: 6 105
Неси, благодаря.   bouquet

Има ли някъде намек от майката, че бебето на Руя не е на Емир, защото, четейки този разговор, нямам такова впечатление. ooooh!


По-скоро ми се струва,че майката наистина си мисли,че е от Емир.
Дано се окаже,че е друг бащата и си мисля,че наистина така ще стане.

# 28
  • Мнения: 17
Благодаря за темичката! Страхотна е!  Hug  bouquet

# 29
  • Мнения: 0
Неси,    bouquet


Айде и аз да се разходя по модния подиум и да покажа, част от колекцията на Вили. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт