Дете от друг мъж

  • 18 718
  • 190
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 916
За  твое, за нейно щастие...
Обаче тази тема си я пуснала ти.

# 16
  • Мнения: 45
Не може да се гради живот и щастие с подобни лъжи. Едно е да изневериш и скриеш (въпреки дълбоко се съмнявам някоя форумка да се примири ако на нея и изневерят) и коренно различно да обявиш чуждо дете за биологично на някого. Това е абсурдно. Представи си че на теб в родилното ти дадат чуждо а не твоето? Рано или късно тази лъжа ще излезе наяве и тогава горко и тежко и на приятелката ти.

Никога не бих причинила подобно нещо на някого, а още по-малко на любим мъж (предполага се че все пак е любим щом още живее с него).

Родният баща знае ли че има дете? Той има пълното право да знае. Както и неистинския има правото да знае чие е всъщност детето.

Как бих постъпила? Първо, никога не бих излъгала за подобно нещо. Но ако все пак е факт, бих признала и да решава съпругът как ще постъпи.

Невероятно какви хора се разхождат по белия свят...Аз мислех че подобна простотия е възможна само на кино. Sick

# 17
  • Мнения: 3 659
Образът на приятелката се връзва с твоя, Чарли. 26 годишна, с две деца.
Ами благодаря за съмнението.
 Laughing За мое щастие мъжът ми работи в  София,и двете ми деца са от него. И приличат на него Mr. Green

Това е част от процедурата, веднага авторката да се оприличи с главната героиня, сякаш като се разбере, че лицето е едно и също и някак на читателя му става по-гот Rolling Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 1 508
Двамата са кръвна група А.а бебо е 0/

При такава комбинация бебето спокойно може да се роди с нулева кръвна група.

# 19
  • София
  • Мнения: 10 329
Образът на приятелката се връзва с твоя, Чарли. 26 годишна, с две деца.
Ами благодаря за съмнението.
 Laughing За мое щастие мъжът ми работи в  София,и двете ми деца са от него. И приличат на него Mr. Green

Това е част от процедурата, веднага авторката да се оприличи с главната героиня, сякаш като се разбере, че лицето е едно и също и някак на читателя му става по-гот Rolling Eyes
Набива се в очи това 86 в ника, и 26-те години на авторката. Ти що не прие моя пост просто като доброжелателен коментар, а веднага потърси зла умисъл и сеирджийство?  Whistling


При споменатите две кръвни групи А детето преспокойно може да е нулева. Ето процентното съотношение от първия линк в гугъла, уикипедия:

A и A родители, деца - А 93,75 %, О 6,25 %

А резус фактора как е?

# 20
# 21
  • Мнения: 3 907
Чакай аз сЪ цамбурна в темата да позяпам. Обичам когато заразправяте за лИбоФ... Flutter

# 22
  • София
  • Мнения: 1 573

 Joy Заглавието на тази статия е велико  Joy Не знам тия журналисти от къде ги намират и редакторите къде спят  ooooh!

# 23
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Каквото и да направи тя,
той ще разбере за онова

Дано не е жесток човек.

# 24
  • Мнения: 8 808
Мъжът й ще научи рано или късно. Какво да направи си е нейна работа.

# 25
  • Мнения: 60
може и да не научи ,

наистина десетина % от децата не са от предполагаемия баща , а от друг ,
и затова тези изследвания са забранени из немско , френско и прочее , защото съдебната система нямало да издържи на делата .

не знам как една жена би успяла да държи такава тайна цял живот в себе си ...

# 26
  • Мнения: 14 654
Дете с кръвна група 0 може да се получи от родители с А. Ама тъпа работа иначе.

# 27
  • Мнения: 8 808
може и да не научи ,

наистина десетина % от децата не са от предполагаемия баща , а от друг ,
и затова тези изследвания са забранени из немско , френско и прочее , защото съдебната система нямало да издържи на делата .

не знам как една жена би успяла да държи такава тайна цял живот в себе си ...

Последното ти изречение изключва първото, не забелязваш ли? Joy Точно заради това мъжът ще научи, рано или късно....

# 28
  • Мнения: 2 161
Образът на приятелката се връзва с твоя, Чарли. 26 годишна, с две деца.
Защо си толкова лоша? Не виждаш ли, че това е или Късмет, Чарли или Чарли Шийн. Не е жена с две деца.

# 29
  • Мнения: 10 547
20-на ли процента от децата, колко бяха, Гугъл ще ви каже с точност, не са от онези, които смятат себе си за биологичните им бащи.

А кукувицата като се разведе, ще биде ли приютена от бащата на бебето?

Общи условия

Активация на акаунт