Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 100

  • 36 170
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 863
 Привет на всички! Hug

  Радвам се на всички красоти, изненади! Чаровникът успя да ни изненада Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 Гони, радвам се че все пак си намерила време! Знам какво те люшка, пожелавам само сбъднати мечти!
  Кеии, много хубави гифчета! Да се чуди човек кое да си избере!? Joy newsm78

  Честит рожден ден на нашата чаровница! Пожелавам и още много творчески успехи! Да ни радва винаги с хубави роли!


Savas & Yasemin ~ Tears of an Angel

Последна редакция: пн, 26 мар 2012, 22:52 от Tanya_M

# 691
  • Гърция
  • Мнения: 1
Гони - радост за очите ми Hug  bouquet Радвам се, че си тук Peace
Скрит текст:
Ей сега разбрах какво ми липсваше онази вечер - транспортир hahaha hahaha hahaha Но Ени е виновна, че  ме разсея с въпросите как става замерването hahaha hahaha hahaha
Лили  Hug

Диме  bouquet за рецептата Hug
Скрит текст:
"Госпожата" винаги ми е харесвала с постовете си, изказа си и начина на мислене. Нали чета темата за Кузей е там мнението ни се припокрива на 90 процента и наистина си личи, че е изключителен човек Hug

 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

Да си се прави на недостъпен колкото си ще - като пусна жежката вода да направи пара,ама ей така У-у-убаво да замъгли банята,да му се запоти погледът  - и бух - право до него!
Ама, къде ти....... дето вика ането Шахнур - буюк ага е това,не става лесно Joy Joy

 hahaha hahaha hahaha hahaha

Кей   bouquet  bouquet  bouquet

Ама каква фото сесия извади нашия хубавец Heart Eyes Много различен, а клипа е страшно забавен този човек може явно да има безброи превъплъщения - страхотен Peace

Имам чувството, че скоро ще ни изненадат с някоя новина с Бубка Praynig Hug


# 692
  • Мнения: 630
А бе я да взема да Ви пусна нещо .... Христинка  Hug  bouquet-ша мъ извиниш дете, но току що си я слушах тази сладурана и хади бакалъм и към Вас

# 693
  • Мнения: 12 837
Tанче , поздравления за поздрава на Нургюл!
За пореден път ме караш да изпитвам удоволствие от творбите ти!


http://www.nurgul-yesilcay.com/?p=3381

# 694
  • Гърция
  • Мнения: 1
 Привет на всички! Hug

  
  Честит рожден ден на нашата чаровница! Пfжелавам и още много творчески успехи! Да ни радва винаги с хубави роли!


Savas & Yasemin ~ Tears of an Angel

Танче newsm51 newsm51 Както винаги си създала красота newsm51

# 695
  • Мнения: 2 554

   Танче!    Hug
 Поредната изненада от теб!    #Crazy  Страхотна си!   newsm51 newsm51

# 696
# 697
  • Мнения: 630
 Привет на всички! Hug



 Гони, радвам се че все пак си намерила време! Знам какво те люшка, пожелавам само сбъднати мечти!
 


Savas & Yasemin ~ Tears of an Angel

Танечка, благодаря за хубавите думи - в момента не знам, къде се намирам, но успявам да се концентрирам до някъде:peace: Peace
А  твоята изненада , за пореден път  ме хвърли в огнени страсти по любимият ми сериал, както и за мен самата~ Благодаря ти от сърце~! Peace Peace newsm51    love001

# 698
  • Мнения: 630
Момичета, за тази вечер Ви пожелавам преди всичко, тя да е спокойна, с нотки на радост , носеща приятни изненади за всяка от Вас! С много обич  към всяка от Вас ! Hug Hug newsm51 newsm51  love001  love001

http://www.youtube.com/watch?v=Tae6XZ_gNu4&feature=related

# 699
  • Мнения: 8 470
Танче Hug страхотен поздрав  smile3501
Гони мерси за Тина   bouquet
Ето и от мен нещо от нея.
http://youtu.be/YqWkFF-TbMU
http://youtu.be/lSRMiC75Vws



# 700
  • Велико Търново
  • Мнения: 90
Момичета wavey
ДА НИ Е ЖИВА И ЗДРАВА РОЖДЕНИЧКАТА.
Невероятна и магнетична е във всяка една роля.
ЧРД Нургюл.





# 701
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Нова снимка от Twitter

Последна редакция: вт, 27 мар 2012, 01:45 от keii

# 702
  • Велико Търново
  • Мнения: 90

# 703
  • Мнения: 2 554

     Добро утро!

   Хубав ден! Лека и спорна тръстика!    bouquet   bouquet

 
Скрит текст:

 

 

# 704
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Добър ден на всички,които ще посетят днес градинката на Линките. И стотната тема е към края си,но така е-вече ще сме в очакване на 200.
Имаше доста желаещи да са фризьори на Мурат Joy,но защо не побързахте-вижте,че са Ви изпреварили.като гледам косата му,сигурно е много приятно на коафьора Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт