Жената овен - 28 тема Пролетна

  • 39 867
  • 725
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 608
 Ох, Боби, това е от страшните  неща.. Hug Дано се оправи момичето. Самата аз живея втори живот след такова нещо на 17 години. Писано ми е било да правя още идиотщни Simple Smile)) Grinning

# 661
  • Мнения: 0
Лейди, защо ми изневеряваш? Мента със спрайт само ще пиеш, никаква сода Naughty Crossing Arms.....
Боби, дано всичко е наред с детето Praynig
Ели, луда главо.... Hug
Мери, стискам всички палци Wink
Мегано, много ще се радваме да дойдеш Hug
Айде хубав ден от мен Hug Heart Eyes

# 662
  • Мнения: 6 932
Привет, момичета!  Hug
Миналата седмица ходихме на плаж до любимата Албена, после щерката си дойде за два -три дни и така нямаше време за нета. Уф, голяма жега! Трябва да свърша малко работа навън, но май ще я отложа за утре сутрин, че не ми се мърда никъде.  ooooh!
В петък пак ще отидем на плаж, та ако придойде някоя голяяяма вълнА към вас, да знаете, че съм влязла в морето.  Mr. Green
Боби, стискам палци да се оправи момичето.  Praynig
Хубав ден на всички! Hug

# 663
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 278
Опа ей ме на. HugИзтървах ли нещо?

# 664
  • Мнения: 157
Опа ей ме на. HugИзтървах ли нещо?

 Joy

Беноооо, в това село не намерих спрайт, викам систъра ги е заплашила да не карат....

# 665
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 278
Опа ей ме на. HugИзтървах ли нещо?

 Joy

Беноооо, в това село не намерих спрайт, викам систъра ги е заплашила да не карат....

Оф нещо не схванах newsm78

# 666
  • Мнения: 157
Опа ей ме на. HugИзтървах ли нещо?

 Joy

Беноооо, в това село не намерих спрайт, викам систъра ги е заплашила да не карат....

Оф нещо не схванах newsm78

 Heart Eyes  Радвам ти се, а другото беше за Горгончева-Медузова с партизанското име Бена.

# 667
  • Мнения: 608
Плами, здрасти  Hug Очакваме да ни затрупаш с отпускарски истории, снимки в синьо -пясъчната-зелена гама, страхотен тен и отпочинал дух. Да, изтърва доста неща, но всичко може да се събере в един малък реферат на по чаша-две-три бяло вино Simple Smile))

# 668
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 278
Само кажете къде и кога да засядаме..... Wine Glass smile3546

# 669
  • Мнения: 50
Добро утро, прекрасни!

Вчера също оперираха наша близка от киста на яйчника. Всичко е минало успешно по думите на докторката. Прави ми впечатление, че много млади момичета влизат за такива операции  Sad

Желая ви усмихнат четвъртъчен ден!   bouquet

# 670
  • Мнения: 481
Добро утро! На всички болни и пострадали пожелавам да се възстановяват бързо.  Praynig
Аз още давам на заето в този ранен час, дано кафето ме освежи.
Плами добре дошла и се надявам да си успяла да се разтовариш и релаксираш  Hug

# 671
  • Мнения: 19
Добър вечер, прекрасни!!! Hug
Благодаря ви от сърце за палцестискането! smile3525
Сигурна бях във вашата положителна енергия и за това помолих за нея. spoko
Златни сте.  kiss
При мен нещата започнаха едно по едно за си идват на място.
Боби, как е оперираното момиче?
БиЮ -  не се оплакваш- значи при вас всичко е наред.

Късмет на всички!

Айде по едно лятно коктейлче!

# 672
  • Мнения: 50
Мери, много добре ми дойде коктейлчето  Hug
Типично по овенски не обичам да се оплаквам Simple Smile . Изкарахме млечница за 2 дни и сега беба не иска да суче, свикна май с биберона. Важното е да е жива и здрава. Сега ни мъчи изхождането, но и това ще мине.
Хубав ден на всички  Hug

# 673
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 255
Добро утро!

Аз съм много натоварена и не успявам да пиша.... по цял ден работя в магазина - само час и половина обедна почивка.
Мисля да намеря средства и време да презаредя....

Боби, как е оперираното момиче?
Момичето е минало скенер, всякакви изследвания в Пирогов - преди 2 дни го транспортираха от Шумен и днес е насрочена операцията. Не ми е удобно да притеснявам майката.... представям си колко й е свито сърцето.... Дано всичко мине добре....
Хубав ден!
Слънчево настроение!

# 674
  • Мнения: 2 137
БиЮ, целувки на малката пикла Heart Eyes
Боби, всичко ще мине добре!!!
Пак ще са топлици днес...Мойта маймуна се прибира довечера.Изхарчила парите, останала за днес с 2 лева Joyдовечера ще я заведем на Мидената къща да си хапне подобаващо след днешната диета, която й се очертава

Общи условия

Активация на акаунт