Да обменим опит,а и защо не и да се посмеем

  • 4 382
  • 114
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 909
Мизче, ще ти чопна от моя камък, ако и да не е Сваровски  Heart Eyes

Палмирка, скъпа, ти не каза какво на теб ти подари милото?  Hug

# 46
  • Мнения: 1 793

мммм, килотките били много джиджани  Laughing Winkсега знаеш ли к'во предлагам - обличаш ги, слагаш чорапките и си правиш едно фото. после си сложи снимката за аватар. предполагам сама се сещаш какво да напишеш под нея Grinning Wink

# 47
  • Мнения: 150
RollingStones, ела да кажеш пак каква беше темата... Whistling


трудно ти е да захапе6 сама ли? newsm78
то4но по темата е това което 4ета с риск да те разо4аровам Laughing

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 4 232

мммм, килотките били много джиджани  Laughing Winkсега знаеш ли к'во предлагам - обличаш ги, слагаш чорапките и си правиш едно фото. после си сложи снимката за аватар. предполагам сама се сещаш какво да напишеш под нея Grinning Wink

 newsm62

# 49
  • Мнения: 6 155
RollingStones, ела да кажеш пак каква беше темата... Whistling


трудно ти е да захапе6 сама ли? newsm78
то4но по темата е това което 4ета с риск да те разо4аровам Laughing

След като Мамма отдели тези писания от темата за избор на модератор - да, вече е по темата hahaha

# 50
  • Мнения: 150
RollingStones, ела да кажеш пак каква беше темата... Whistling


трудно ти е да захапе6 сама ли? newsm78
то4но по темата е това което 4ета с риск да те разо4аровам Laughing

След като Мамма отдели тези писания от темата за избор на модератор - да, вече е по темата hahaha



ми да де, това казвам и аз. има единоду6ие тоя път Wink newsm10

# 51
  • Мнения: 1 909
мммм, килотките били много джиджани  Laughing Winkсега знаеш ли к'во предлагам - обличаш ги, слагаш чорапките и си правиш едно фото. после си сложи снимката за аватар. предполагам сама се сещаш какво да напишеш под нея Grinning Wink
Ох, каквото и да предприема в таzи насока, аz ще си остана едно бледо копие пред лъскавия ургинал  Sad




eто това.
не ми беше удобно да се хваля, да не ми завидите и уроки да ми хванат Crossing Arms
ма ти ме нави Twisted Evil
тук с такива е адски модерно да шляпаш. обича ме той и знае какво би стоплило душата/краката/ ми в тези студени холандски зими Heart Eyes
каза, че ако влезе Бг в Ес ще ми и купи колело. Heart Eyes
обичам го много моя мъж. толкова мисли за мен.  bouquet
Пу да не ти е уроки, нали са червенки  Simple Smile
Айде, 2007 г., живот и zдраве, колело и сини ботушки със zлатни zвеzдички по тях ти пожелавам  Hug



Геми, на мен ми хареса килима, който е фон на чорапите.  Grinning
Мира, тва е пътечка, от Илиянци е, също е първо качество.  Peace

# 52
  • Мнения: 980
Лелле, какви подаръци само ooooh!
Джем, представям си килотките как се веят на простор и ме напуШва смях Mr. Green

# 53
  • Мнения: 1 363

Ти уби вълка с чук...какъв сайт на Илиянци Joy

Защо бе? Телефони има, интернет гледам има -12 000 и кусур потребителя. Хич не е невъзможно.   Party

# 54
  • Мнения: 1 630

много ми е неудобно, че изземвам мама кенгенските функции, ама  Embarassed Embarassed Embarassed
отвертка

ААА, не  Mr. Green  Mr. Green не е отвертка  отверка е - справка български тълковен речник, Наука и Изкуство, 2003
Не се заяждам, оставям го на други  Mr. Green, ама просто много ме заинтригува с тази отвертка
Аз доколкото знам Уикедия се пише от не специалисти. Ако няма статия по някой въпрос може ти да я напишеш.
айде със здраве

# 55
  • Мнения: 1 909
Точно една такава пътечка ми трябва за кухнята. Отдавна ли е купувана? Да взема да си поръчам една Thinking
Случайно да знаеш дали магазина има уеб сайт и дали може да се пазарува онлаин?  Confused ooooh! Blush  Grinning

Викам си аз, след като има телефони в БГ, трябва и интернет да има Flutter
Как zа кухнята бе, жена?  Shocked Такова ценно чердже е zа само в хола - пред канапето се слага, като ти дойдат гости, да цъкат от въzхита. 
Имали уеб магаzин братята от Илиянци, ама викат, че ако иде6 лично, по-бърzо ти теглели парите, отколкото по интернетов път. За тях не било проблем.  newsm78



Лелле, какви подаръци само ooooh!
Джем, представям си килотките как се веят на простор и ме напуШва смях Mr. Green
Тед-Сан, какъв простор те гони? Няма да правим цигански работи с тия простори  Naughty Аz си ги меткам върху парното, zад телевиzора, да не се виждат много-много. Все пак са си долни гащи, нищо, че са секси  Simple Smile

# 56
  • Мнения: 1 793
Ох, каквото и да предприема в таzи насока, аz ще си остана едно бледо копие пред лъскавия ургинал  Sad

мерси от такива лъскави оригинали Simple Smile така че каквото и да предприемеш няма страшно Wink Simple Smile

# 57
  • Мнения: 980
Къде е тоzи сайт на Илиянци, че ми стана интересно newsm78

# 58
  • Мнения: 7 837
Имат си сайт хората, но не е нищо особено  Grinning

http://www.ilianci.com/

# 59
  • Мнения: 1 909
Къде е тоzи сайт на Илиянци, че ми стана интересно newsm78
Той се вижда само от КралствотоMr. Green

Общи условия

Активация на акаунт