Да обменим опит,а и защо не и да се посмеем

  • 4 343
  • 114
  •   1
Отговори
# 60
  • usa
  • Мнения: 2 113
Имат си сайт хората, но не е нищо особено  Grinning

http://www.ilianci.com/

ауууууу, отивам да пазарувам! а някой да знае дали доставят в чужбина?

# 61
  • Мнения: 7 837
Доставят, дори е безплатно  Mr. Green

# 62
  • usa
  • Мнения: 2 113


Палмирка, скъпа, ти не каза какво на теб ти подари милото?  Hug


eто това.
не ми беше удобно да се хваля, да не ми завидите и уроки да ми хванат Crossing Arms
ма ти ме нави Twisted Evil
тук с такива е адски модерно да шляпаш. обича ме той и знае какво би стоплило душата/краката/ ми в тези студени холандски зими Heart Eyes
каза, че ако влезе Бг в Ес ще ми и купи колело. Heart Eyes
обичам го много моя мъж. толкова мисли за мен.  bouquet

ама ти нали не пропусна да си вържеш едно синьо манисто преди да пуснеш в общественото пространство тез красоти и хвалби?

# 63
  • usa
  • Мнения: 2 113
Доставят, дори е безплатно  Mr. Green

you just made my day!, както се казва в такива случаи  Grinning

# 64
  • usa
  • Мнения: 2 113
уауууууууууууу

 Close Close Close

забравих бе

ми сега кво да правя , урочасана съм, ааааааааааааа  Cry Cry Cry Cry Cry

мъжът ми викаше  - недей бе, пази си ги, не ги носи навън, хората ще ги видят, ше ти ги свалят от краката, аз даже в нет пространството ги пуснах.....отидоха си хубавите ми ботушки...сега кво, боса  ще си ходя  Close Close Close
дали да не си умия лицето и ботушите с топла вода? помогнете деееееее Cry

не знам, не знам, лошо си го закъсала! непременно ги умий, ама по-добре със светена вода. и за по-сигурно отиди на врачка!

# 65
  • Мнения: 7 837
Палмира, ако искаш ще ти сготвя една пилешка супа, за да се успокоиш.

# 66
  • Мнения: 1 215
Доставят, дори е безплатно  Mr. Green
Ти сериозно ли? Не може да бъде, че то за България карти трябва да им раздават, ти пък чак и за чужбина.... newsm78

# 67
  • Мнения: 1 793
Доставят, дори е безплатно  Mr. Green

aaa, безплатно доставят само в   Кралството  Laughing Laughing да си имаме уваженията. тука сме със синя кръв. как я мислите вие тая работа Laughing Joy Mr. Green ей сега вдигам телефона и поръчвам. ха да видя дали и вие можете,а? ха обадете се де Joy

# 68
  • Мнения: 7 837
При нас пък има американски чесън на прах  Mr. Green Joy

# 69
  • Мнения: 4 390
уауууууууууууу

 Close Close Close

забравих бе

ми сега кво да правя , урочасана съм, ааааааааааааа  Cry Cry Cry Cry Cry

мъжът ми викаше  - недей бе, пази си ги, не ги носи навън, хората ще ги видят, ше ти ги свалят от краката, аз даже в нет пространството ги пуснах.....отидоха си хубавите ми ботушки...сега кво, боса  ще си ходя  Close Close Close
дали да не си умия лицето и ботушите с топла вода? помогнете деееееее Cry

не знам, не знам, лошо си го закъсала! непременно ги умий, ама по-добре със светена вода. и за по-сигурно отиди на врачка!

Абе можеш да ги поплюеш, а също и да им побаеш... Joy

# 70
  • Мнения: 1 363
Как zа кухнята бе, жена?  Shocked Такова ценно чердже е zа само в хола - пред канапето се слага, като ти дойдат гости, да цъкат от въzхита. 
Имали уеб магаzин братята от Илиянци, ама викат, че ако иде6 лично, по-бърzо ти теглели парите, отколкото по интернетов път. За тях не било проблем.  newsm78

аз за хола си имам по-по. Трябва ми едно по- обикновено за кухнята.

Отивам да разглеждам сайта,  хахаха, за адреса на който много благодаря.

ПС. аз знам къде в нет пространството леят куршуми, но ще ти кажа на ушенце Grinning

# 71
  • Мнения: 1 909
уауууууууууууу

 Close Close Close

забравих бе

ми сега кво да правя , урочасана съм, ааааааааааааа  Cry Cry Cry Cry Cry

мъжът ми викаше  - недей бе, пази си ги, не ги носи навън, хората ще ги видят, ше ти ги свалят от краката, аз даже в нет пространството ги пуснах.....отидоха си хубавите ми ботушки...сега кво, боса  ще си ходя  Close Close Close
дали да не си умия лицето и ботушите с топла вода? помогнете деееееее Cry

не знам, не знам, лошо си го закъсала! непременно ги умий, ама по-добре със светена вода. и за по-сигурно отиди на врачка!
Нали са червени, те са кадемлий, бе  Mr. Green
Пък и след като са мейд ин Търки, ква светена вода те гони?  newsm78

При нас пък има американски чесън на прах  Mr. Green Joy
Хм, той сигурно ви е внос от Кралството  Crossing Arms

# 72
  • Мнения: 1 793
хм, какво е туй чеснов прах Rolling Eyes Laughing Laughing освен да помоля Кейси да ми прати малко, че ми беше попаднал преди време, а го свърших. ама много ми хареса, а не мога да намеря тук Mr. Green

# 73
  • Мнения: 4 390

много ми е неудобно, че изземвам мама кенгенските функции, ама  Embarassed Embarassed Embarassed
отвертка
ААА, не  Mr. Green  Mr. Green не е отвертка  отверка е - справка български тълковен речник, Наука и Изкуство, 2003
Не се заяждам, оставям го на други  Mr. Green, ама просто много ме заинтригува с тази отвертка
Аз доколкото знам Уикедия се пише от не специалисти. Ако няма статия по някой въпрос може ти да я напишеш.
айде със здраве

ОтверТка е.

  съществително име, женски род - ед.ч.
  отвертка                      основна форма
  отвертка                      ед.ч.
  отвертката                    ед.ч., членувано
  отвертки                      мн.ч.
  отвертките                    мн.ч., членувано
  [няма форма]                  звателна форма

Всякакви съмнения да се проверяват на тел. 0900-12-230.
ИНСТИТУТ ЗА БЪЛГАРСКИ ЕЗИК
 Wink

# 74
  • Мнения: 980

много ми е неудобно, че изземвам мама кенгенските функции, ама  Embarassed Embarassed Embarassed
отвертка

ААА, не  Mr. Green  Mr. Green не е отвертка  отверка е - справка български тълковен речник, Наука и Изкуство, 2003
Не се заяждам, оставям го на други  Mr. Green, ама просто много ме заинтригува с тази отвертка
Аз доколкото знам Уикедия се пише от не специалисти. Ако няма статия по някой въпрос може ти да я напишеш.
айде със здраве
Joy Joy Joy hahaha
верно ли така се пишело  Joy
я да видим какво казват по въпроса  тук
мооооже и да греша все пак де Laughing
е, аз не съм толкова всестранноразвита като някои хора, уменията ми са мъъъъъъъъъъъъъънички, мънички, къде ще се меря с поети и художници, певци и народни артисти
 Flutter Flutter Flutter
тедсан, ако не можеш да спиш заради тази отвертка/като гледам колко народ се навърза около теб/, готова съм да ти купя една зелена, нали имаше вече червена  newsm78, за компенсация  bouquet

Палмира, ми неzнам кой не могъл да спи. Аz сноЩи си легнах и сутринта малко да се успах даже Blush Ама теб май оЩе те вълнува като гледам. Айде да свалим томахавките и да си форумстваме спокойно. Аz zа мен си вече научих и zа двата начина на иzписване. А и не zацепвам zаЩо пиШеШ zа поети, художници и артисти newsm78 аz такива хора в родата нямам, а половинката съЩо Thinking

Общи условия

Активация на акаунт