Да обменим опит,а и защо не и да се посмеем

  • 4 342
  • 114
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 837
хм, какво е туй чеснов прах Rolling Eyes Laughing Laughing освен да помоля Кейси да ми прати малко, че ми беше попаднал преди време, а го свърших. ама много ми хареса, а не мога да намеря тук Mr. Green

А уж имало всичко в Кралството  Crossing Arms
Ти какво ще ми пратиш насреща - пакет сол нали няма да те затрудни  Laughing

# 76
  • Мнения: 1 793
хм, какво е туй чеснов прах Rolling Eyes Laughing Laughing освен да помоля Кейси да ми прати малко, че ми беше попаднал преди време, а го свърших. ама много ми хареса, а не мога да намеря тук Mr. Green

А уж имало всичко в Кралството  Crossing Arms
Ти какво ще ми пратиш насреща - пакет сол нали няма да те затрудни  Laughing

оо, не разбира се. да видиш ти каква сол имаме в Кралството. Laughing Laughing само дето тоя чесън на прах ми бяга и не мога да го намеря. ей, къса ми се сърцето.

# 77
  • Мнения: 934

Сваляй гащи за проверка! smile3534

ОтверТка е най-вероятно стара форма, която все още се среща и фигурира в речници, но в ежедневната употреба на езика е почти напълно заменена от ОТВЕРКА. Бас ловя, че и двете се водят правилни.
Макар че лично аз предпочитам да пиша отвЪртка, защото отвърташ, а не отвертваш.  Grinning
А най-добре ВРЪТКА, за да няма спор.

# 78
  • Мнения: 822
Забавлявате се вие тука...Кога навъртяхте седем страници?
Все ми се струва ,че ако Tatti надникне да види,каква е тая навалица тук,веднага ще смени обекта на дейност на ДаНет и май ще преминат изцяло на дамско бельо и други близки по рода си аксесоари...
И томахавки размятали...Ако ще избираме и индиански вожд след модератора,казвайте ,да мисля предложения,че на мен ми трябва повечко време...
Иначе да се върна към същността на темата,макар че вече не съм сигурна,каква беше тя...
Моят отвер/т/ка не може да ми подари,няма достатъчно фантазия за това.Но ми подари вибриращо-масажираща четка за зъби...На Браун,няма лошо...Може и да ме оборите,обаче,ако наистина мразите някого и знаете,че има чувствителни зъби или пък свеки страда от мигрена-това е идеалният подарък! Sick

# 79
  • Мнения: 1 630

raly  е открила в  български тълковен речник, Наука и Изкуство, 2003, че се пише отверка.
праща ме да пиша статии.

глей сега, аз щото съм от по-дъртите и реших да погледна в речника. кат по-старомодна разбираш ли???  bowuu За собствена информация, която реших да споделя с теб
а може би защото ме е яд, че любимата ми червена автоматична отверка се счупи и за това  Joy

ще взема да пусна една тема : "разменям чесън на прах за автоматична отверка" 

# 80
  • Мнения: 1 793


ще взема да пусна една тема : "разменям чесън на прах за автоматична отверка" 

 Joy Joyоха, екстра. нямаш проблеми. ще направим размяната Joy Laughing

# 81
  • Мнения: 1 630
Joy Joyоха, екстра. нямаш проблеми. ще направим размяната Joy Laughing


прекрасно

ето знам си аз, че форума е одно приятно и полезно място  Heart Eyes
давай да уговаряме размяната

# 82
  • Мнения: 980
..................
И томахавки размятали...Ако ще избираме и индиански вожд след модератора,казвайте ,да мисля предложения,че на мен ми трябва повечко време...
Иначе да се върна към същността на темата,макар че вече не съм сигурна,каква беше тя...
Моят отвер/т/ка не може да ми подари,няма достатъчно фантазия за това.Но ми подари вибриращо-масажираща четка за зъби...На Браун,няма лошо...Може и да ме оборите,обаче,ако наистина мразите някого и знаете,че има чувствителни зъби или пък свеки страда от мигрена-това е идеалният подарък! Sick
Хехе, чеТка zа zъби. Наистина лоШо няма. Важноте е да Bибррррирра Mr. Green
А иначе томахавката я zаровихме и лулата на мира иzпуШихме и сега се люШкаме с ШиШето с Огнената вода насам_натам Whistling
Аz каzах: Хаук Crossing Arms


# 83
  • Sofia
  • Мнения: 4 228


eто това.
не ми беше удобно да се хваля, да не ми завидите и уроки да ми хванат Crossing Arms
ма ти ме нави Twisted Evil
тук с такива е адски модерно да шляпаш. обича ме той и знае какво би стоплило душата/краката/ ми в тези студени холандски зими Heart Eyes
каза, че ако влезе Бг в Ес ще ми и купи колело. Heart Eyes
обичам го много моя мъж. толкова мисли за мен.  bouquet

Трябва ти сега само една червена рокличка и ставаш шестица от тотото ! Flutter

# 84
  • Мнения: 1 793

Трябва ти сега само една червена рокличка и ставаш шестица от тотото ! Flutter

 Joy Joy 

# 85
  • Мнения: 1 909


eто това.
не ми беше удобно да се хваля, да не ми завидите и уроки да ми хванат Crossing Arms
ма ти ме нави Twisted Evil
тук с такива е адски модерно да шляпаш. обича ме той и знае какво би стоплило душата/краката/ ми в тези студени холандски зими Heart Eyes
каза, че ако влезе Бг в Ес ще ми и купи колело. Heart Eyes
обичам го много моя мъж. толкова мисли за мен.  bouquet

Трябва ти сега само една червена рокличка и ставаш шестица от тотото ! Flutter
Ако няма, мога да й кажа откъде да си вzеме наzаем  Mr. Green

# 86
  • Германия
  • Мнения: 8 104
 Joy Joy Joy Joy Joy

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 4 228
...Трябва ти сега само една червена рокличка и ставаш шестица от тотото ! Flutter
  Joy Joy
засега имам само палтенце червенко.....под него ще заема гемините кюлоти, и съм секс бомб Joy Joy Joy


Ще простинеш така, да ти даде и шушоните  Wink

# 88
  • Мнения: 1 793
...Трябва ти сега само една червена рокличка и ставаш шестица от тотото ! Flutter
  Joy Joy
засега имам само палтенце червенко.....под него ще заема гемините кюлоти, и съм секс бомб Joy Joy Joy


друго си е да си с червена рокля и леееекичко да се подават дантелките на кюлотите Laughing а? помисли си? само с едно вдигане на телефона ще уредя всичко, ако нямаш рокличка под ръка Laughing щото няма да ми струва нищо. все пак ей го къде е Joy

# 89
  • Мнения: 1 909
...Трябва ти сега само една червена рокличка и ставаш шестица от тотото ! Flutter
  Joy Joy
засега имам само палтенце червенко.....под него ще заема гемините кюлоти, и съм секс бомб Joy Joy Joy


Ще простинеш така, да ти даде и шушоните  Wink
Аz да не съм някой богата6 от Кралството, бе додо?  Close И черженцето сигурно някой 6те ми поиска...  Cry

Общи условия

Активация на акаунт