Ароматизатори

  • 8 054
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 201
Привет и от мен!   bouquet
Аз си купих наскоро такъв ароматизатор с пръчици - много съм доволна! Хич не харесвам аерозолите и ароматизаторите за контакт - неестествено ми миришат, а от аерозолите направо се задушавам. Но това с пръчиците е друга работа - много деликатно като усещане, в същото време - приятна и константна миризма, която не се натрапва  Peace
Бях пускала тема за ароматите в дома, трябва да я изнамеря да я постна тук, ако някой би се заинтересовал.

Ето я и нея - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=651106.0

# 16
  • Мнения: 1
здравеите,имах подобен проблем преди време със сифона в банята,отворих го и сипах "wc-net за траби и сифони" с аромат на кедрос,от тогава сипвам веднаж на 2 месеца от това и проблемат ми се реши.

# 17
  • Мнения: 1
Здравейте,
Искам да си купя от ароматизаторите с тръстиковите пръчици,но никъде не ги намирам. Ако някоя от вас ползва , нека сподели от къде ги купува Simple Smile
В Айко имат голямо разнообразие от именно такива с пръчици ароматизатори. Имат и божествени свещи в големи буркани, но за съжаление са скъпи - по 60 лв някъде бяха. Иначе се бях поглезила с ароматизатор за кола на тази серия свещи - казваше се pure cotton - божествен!

Общи условия

Активация на акаунт