Преждевременно родени с пролетно настроение

  • 47 517
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • София,
  • Мнения: 4 267
Честит Рожден Ден и тук Ники, пожелавам ти тези две малки безгрижни душички да пълнят живота ти с много радост и щастие и да запълнят празнотата!!! Бъди много обичана и щастлива!!!
Много се радвам че така оживихте темичката - пишете - нашите дечица са вече големки и някак си вече няма какво толкова да пишем, но сме тук и ще даваме съвети и ще помагаме, на всички!  Hug

# 16
  • Мнения: 54 474
Честит Рожден Ден , Ники !!!

Бъди здрава , много щастлива и много обичана !

# 17
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Честит Рожден Ден, Ники! Желая ти много здраве и положителни емоции!

# 18
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Добър ви ден
Аз обикновенно само ви чета, но днес имам нужда от информация.
Моята щерка на 11.03 падна от столът на земята и си разцепи брадата. Ходихме до Пирогов и я залепиха - нищо обезпокояващо, но от тогава стана соннанбул - ходи с отворени очи, говори несвързано, пищи и се страхува от много очи, които я гледат. Педиатърката ни праща на невролог, но аз незнам къде. Все пак неискам да попадна на който е да е. Имам познат невролог и той препоръча Литвиненко.
Вие какво мислите за този доктор?

# 19
  • София
  • Мнения: 7 277
Честит рожден ден, Nikolina! Пожелаваме ти много здраве, щастие и късмет !  bouquet

Ninanb, за съжаление не мога да се включа със съвет за неврлог, защото още не съм посетила такъв, но стискам палци на детето да се оправи.

Към всички родители на злояди деца на около 6-месечна възраст: да се похваля, че моята госпожица днес яде, чак с охота, пюре на HiРР - БИО Ранни моркови с картофи, предназначено е за консумация след 4-ия месец. Т.е. препоръчвам го   chef  ...

# 20
  • София
  • Мнения: 5 726
Ники,Честит Рожден ден много здрава и щастлива с малките и любимия! Hug  bouquet
Весел празник и Наздраве!


Ох... аз се видях в прииключение с малките ooooh!
Направо като съм сама се депресирам Confused ми то като ги сваля от количката някъде и моите деца най-палави Rolling Eyesне мога да ги гоня,катерим се къде ли не Outta Jointпо пейки,катерушки,вчера се сбиха за едно дърво младо  Laughing еднат адърп аот едната страна другата от другата Laughing страшна работа и понеже ми бягат направо съм бяснаа Crossing Arms
сама в скоро време май-няма да ги пускам Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 95
По-добре я заведи при Летвиненко, той е един от добрите детски невролози и мисля че ще ти свърши работа. Доколкото си спомням той преглеждаше в поликлиниката към педиатрията четвъртък сутрин и трябва да отидете рано и от регистратурата да си вземете номерче, ако има свободно  ooooh! , че при него е навалица, както и талон №3.
 То и ние трябва да отидем при него скоро Thinking.

# 22
  • Мнения: 3 545
Честит рожден ден на Николина, много щастие и радост.
Много ми се услади тортата

# 23
  • София
  • Мнения: 29
ЧЕСТИТ РОЖДЕН  ДЕН НИКИ!
Много здраве и щастливи  и весели моменти с любимите  ти   хора.Весел празник

# 24
  • Мнения: 4 589
Благодаря за пожеланията.

Ние на невролог сме били при д-р христова, Токуда, работи с направление. Много е готина.

# 25
  • София,
  • Мнения: 4 267
Др. Христова в Токуда е добра наистина, и ние си я познаваме, е ние сме я ползвали предимно като педиатър, не като невролог, но тя пъва ни откри един от проблемите и ни назначи едни специални изследвания, а и колко пъти ни е спасявала и тя.
Иначе Литвиненко си е наистина светило в тая област  Peace. Ако ви е спешно първо направете един преглед където и да е, и докато се доредите до по добър специалист. Аз обаче между другото бих Ви посъветвала да се консултирате със психолог или психиатър, може и с хомеопат дори. Това си е подсъзнателно и според мен не е за невролог, ама знам ли, не съм лекар! Според мен това е от уплаха, дано намерите правилния специст и се оправи бързо детенце! Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 39 775
Честит рожден Ники  Hug малко на патерица.

ninanb, чела съм добри отзиви за Литвиненко. Направи консултация.

Явно за малката е бил голям стрес. Моята щерка е точно като за две момчета. Клепача на лявото око е цепила два пъти, като само първия път я лепиха.

Пожелавам бързо отшумяване на проблема.

# 27
  • Мнения: 499
Честит рожден ден Ники  bouquet на патерици! Да си жива и здрава и много щастлива!

Ние сме ходили при Литвиненко, доволна съм, макар да преглежда доста бързо. Освен в Поликлиниката към Педиатрията преглежда и в МЦ Детско здраве, но само платен прием. Часове дават след около месец и струва 40 лева прегледа.

# 28
  • Пазарджик
  • Мнения: 368
Здравейте момичета, сигурна съм, че ще ни бъдете от полза с опита си.
Нашите бебки от вчера хапват по 3гр. кърма през 3 часа и усвояват всичко, но още по-хубавата новина е, че от вчера на обяд не са спирали да дишат. Изследванията им са хубави и нямат анемия. Разрешават ни от 2 дни да им правим масажчета когато ходим но обяд/ходим на обяд и вечер да носим кърма и да им говорим/ при тях и мисля, че много им харесва - изтягат се много доволно и се дупят. Днес ще пуснат и баткото да си види сестричките, а той е толкова развълнуван, че вчера си направи нова прическа специално за тях. Вчера ги чухме и да плачат за първи път - като малки котенца са. Молим се всичко да върви гладко и стъпка по стъпка нещата да стават все по-розови, без резки промени и лоши изненади.
Вчера докторката каза, че Ивана е отворила някакво каналче, заради което трябвало да и намалят вливките и все пак е качила малко. Имате ли представа за какво каналче става дума, защото аз осъзнах какво ми е казала чак след като си тръгнахме... Днес ще питам разбира се. Евгения пък вчера мъничко е свалила, но тя беше качила доста предния ден, от вливките и беше леко подута, та вчера нещата изглеждаха добре.
Желая на всички ви, много поводи за усмивки днес!
Честит рожден ден на патерица и от мен на мама Николина  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 7 277
Здравей, Nanyna! Честито за момиченцата с прекрасните имена Ивана и Евгения - да са ти живи и здрави и бързо да се оправят, за да си ги вземете вкъщи  Hug Стискаме ви палци и от все сърце сме с вас!

Разбра ли за какво каналче става въпрос?

Общи условия

Активация на акаунт