Преждевременно родени с пролетно настроение

  • 47 521
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 914
Нищо лошо не намирам в Милгамата,но когато говорим за неврологични нарушения,няма как да научим мозъка да прави дадено движение с хапче.Има начин само ако му го покажем,това е идеята на рехабилитацията Peace

# 736
  • Мнения: 54 474
Да , разбира се , че е така .
Исках да кажа , че милгамата не е вредна , тя е храна за нервната система  .

# 737
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Да , разбира се , че е така .
Исках да кажа , че милгамата не е вредна , тя е храна за нервната система  .

Така е, но зависи за какво се предписва. В случая сякаш рехабилитацията си е по-удачна. Аз също съм питала за медикаменти, както казах, но на моето бебе не му предписаха. Категорично назначиха рехабилитация и след това евентуално да се мисли за медикаментозно лечение. И не е много вярно, че милгамата не е вредна. Съдържа доста вещества, които не са ок за бебе на пет месеца. Още повече, че ако приема няма да донесе полза не виждам защо трябва да се приема. Още повече, че продължителния прем влияе положително на част от нервната система, но друга част се уврежда.

# 738
  • Мнения: 54 474
Ако бебето е с хипертонус , рехабилитацията е задължителна . Peace

# 739
  • Мнения: 70
Здравейте!
В понеделник бяхме при доц.Георгиева за ТФЕ.Като цяло каза,че това което вижда е добре и не е притеснително,но спомена за лека асиметрия на вентрикулите.Така е и записано в епикризата.Не мога да разчета всичко,но малкото което разбирам е: вентрикули с лека асиметрия......17мм.
На контролен преглед сме след два месеца.
Моля ви да ми разясните за какво точно става въпрос,че...много се притесних ....


# 740
  • Варна
  • Мнения: 965
Като заговорихте за ТФЕ, някой може ли да препоръча къде във Варна да направим такава?
АнМари, скоро Алекс да преживял някакъв стрес? Или да му е хладно нощем?
Ина, да ти е жива и здрава Вики! Много е сладка на снимките от рождения й ден.

# 741
  • София
  • Мнения: 39 775
Стрес изключвам, не ходи на градина, не се е случвало нещо фрапантно.
Дияна е на вълна игри на "кървава Мери" и т.н. Беше му говорила глупости. Той в началото ревеше, че не иска да спи на загасено и в стаята имало духове. Непрекъснато говоря на Дияна за глупостите, които говори. Тя уж вече не ги говорела.
Нямаме парно. В хола сме на климатик, а в детската стая - маслен радиатор. Не е студено в стаята, даже понякога е малко по-топло.

# 742
  • Мнения: 54 474
Заповядайте в новата тема bouquet

Понеже линковете в предишната не работят , не съм ги сложила .
Ако не ви харесва , моля някой да пусне друга . Blush

Общи условия

Активация на акаунт