СПА хотел „Каменград” град Панагюрище

  • 38 741
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 858
Интересен хотел,но много различни мнения.
Чета в сайта им ,че от 1 май ще има минерална вода ,чакам отзиви ,че сме решили да ходим за 24 май на там.

# 46
  • София
  • Мнения: 127
Да споделя пресни впечетления-бяхме там за Великден Simple SmileХотела е хубав,чист,обслужването е на ниво-всеки ден сменят кърпите и почистват.Във вътрешният басейн се влиза само с шапка и затова почти не се ползва от клиентите.Водата в басейните е хладка-уж пише ,че е 41 градуса,но според мен не беше повече от 25....е като влезнеш веднъж се свиква както на морето,но не е 41 както пише....Спа центъра е много хубав Peace.Имахме потвърдена двойна стая  с тераса към външният басейн,но се оказа,че няма тераса Sad двойните стаи с тераса са само луксозните с изглед към центъра.В всички хотели,в който съм ползвала единична стая леглото е било персон и половина или спалня на по- ниска цена,а тук беше единично ,изключително малко и неудобно Sad

# 47
  • София
  • Мнения: 1 340
Да споделя пресни впечетления-бяхме там за Великден Simple SmileХотела е хубав,чист,обслужването е на ниво-всеки ден сменят кърпите и почистват.Във вътрешният басейн се влиза само с шапка и затова почти не се ползва от клиентите.Водата в басейните е хладка-уж пише ,че е 41 градуса,но според мен не беше повече от 25....е като влезнеш веднъж се свиква както на морето,но не е 41 както пише....Спа центъра е много хубав Peace.Имахме потвърдена двойна стая  с тераса към външният басейн,но се оказа,че няма тераса Sad двойните стаи с тераса са само луксозните с изглед към центъра.В всички хотели,в който съм ползвала единична стая леглото е било персон и половина или спалня на по- ниска цена,а тук беше единично ,изключително малко и неудобно Sad

Абсолютно съм съгласна с теб за всичко. Само с едно не съм съгласна : 41градуса е минералната вода, която се добива и идва до хотела. Но в плувен басейн попринцип не трябва да надвишава 23, което си го пише до басейна на дъската Simple Smile Когато аз бях си пишеше Т на въздух : 28, Т на вода в голям басейн : 18, Т в малък басейн : 25 /примерно такова нещо пишеше/Единичните стаи наистина са им единични стаив буквалния смисъл, а не както в повечето хотели двойна, на цена за единична. Което е глупаво според мен, защото в единичната им винаги можеш да настаниш само един човек Simple Smile

# 48
  • София
  • Мнения: 127
Да споделя пресни впечетления-бяхме там за Великден Simple SmileХотела е хубав,чист,обслужването е на ниво-всеки ден сменят кърпите и почистват.Във вътрешният басейн се влиза само с шапка и затова почти не се ползва от клиентите.Водата в басейните е хладка-уж пише ,че е 41 градуса,но според мен не беше повече от 25....е като влезнеш веднъж се свиква както на морето,но не е 41 както пише....Спа центъра е много хубав Peace.Имахме потвърдена двойна стая  с тераса към външният басейн,но се оказа,че няма тераса Sad двойните стаи с тераса са само луксозните с изглед към центъра.В всички хотели,в който съм ползвала единична стая леглото е било персон и половина или спалня на по- ниска цена,а тук беше единично ,изключително малко и неудобно Sad

Абсолютно съм съгласна с теб за всичко. Само с едно не съм съгласна : 41градуса е минералната вода, която се добива и идва до хотела. Но в плувен басейн попринцип не трябва да надвишава 23, което си го пише до басейна на дъската Simple Smile Когато аз бях си пишеше Т на въздух : 28, Т на вода в голям басейн : 18, Т в малък басейн : 25 /примерно такова нещо пишеше/Единичните стаи наистина са им единични стаив буквалния смисъл, а не както в повечето хотели двойна, на цена за единична. Което е глупаво според мен, защото в единичната им винаги можеш да настаниш само един човек Simple Smile
За единичните стаи наистина е глупаво,а и изключително неудобно SadАз не можах въобще да спя,защото съм свикнала на спалня и при всяко обръщане бях на път  да падна  LaughingНе съм обърнала внимание на табелата какво пише,но ето какво е публикувано в сайта им:
В басейните и СПА центъра на „Каменград” Хотел & СПА се използва минералната вода от находище № 9ХГ. Температурата от 41oC благоприятства използването на 100% минерална вода за процедури без да е необходимо да се разрежда със студена вода, което запазва лечебните свойства на водата

Затова очаквах да е по-топличка ,но...

# 49
  • Мнения: 96


Абсолютно съм съгласна с теб за всичко. Само с едно не съм съгласна : 41градуса е минералната вода, която се добива и идва до хотела. Но в плувен басейн попринцип не трябва да надвишава 23, което си го пише до басейна на дъската Simple Smile Когато аз бях си пишеше Т на въздух : 28, Т на вода в голям басейн : 18, Т в малък басейн : 25 /примерно такова нещо пишеше/Единичните стаи наистина са им единични стаив буквалния смисъл, а не както в повечето хотели двойна, на цена за единична. Което е глупаво според мен, защото в единичната им винаги можеш да настаниш само един човек Simple Smile
[/quote]

Извинявай, ама имаш ли представа колко са 18 градуса на вода в басейн. Не че и 41 е реално...

# 50
  • Мнения: 19 361
23 градуса за мен е много студено за минерален басейн. В хотела, който посетих наскоро водата беше 30 градуса и на моменти ми беше хладка. Но ако плуваш е добре. Но 23......

# 51
  • София
  • Мнения: 1 340


Абсолютно съм съгласна с теб за всичко. Само с едно не съм съгласна : 41градуса е минералната вода, която се добива и идва до хотела. Но в плувен басейн попринцип не трябва да надвишава 23, което си го пише до басейна на дъската Simple Smile Когато аз бях си пишеше Т на въздух : 28, Т на вода в голям басейн : 18, Т в малък басейн : 25 /примерно такова нещо пишеше/Единичните стаи наистина са им единични стаив буквалния смисъл, а не както в повечето хотели двойна, на цена за единична. Което е глупаво според мен, защото в единичната им винаги можеш да настаниш само един човек Simple Smile

Извинявай, ама имаш ли представа колко са 18 градуса на вода в басейн. Не че и 41 е реално...
[/quote]

Имам представа, да. А ти четеш ли както трябва? Написах, че е например, защото не си спомням точно колко беше и нарочно написах такава много различна цифра, защото ако бях написала 21, 22, 23 щеше надолу да има чаршафи с това : Не 22 бяха, не 24 бяха и т.н.

# 52
  • Мнения: 3 253
Темата е започната отдавна но да не пускам нова ще попитам тук.Имали скоро посещавали хотела защото мислим да го посетим да знам какво да очаквам.

# 53
  • Мнения: 30
Някой ходил ли е скоро в Каменград-Панагюрище?Моля за мнения.

# 54
  • Мнения: 596
Доста разнородни отзиви има за хотела,изобщо не мога да се ориентирам кое е истина и кое не.
Много добре изглежда от снимките в сайта,надявам се,ако все пак го посетим да не се разочароваме съвсем,поне за спа центъра мненията са почти единодушни,че е супер.
Някой,ако скоро е ходил,да сподели пресни впечатления. 

# 55
  • Мнения: 3
Някой ходил ли е скоро?И в самото Панагюрище има ли какво да се прави?зАбележителности?

# 56
  • Мнения: 368
Някакви актуални и по-скорошни отзиви от хотела?

# 57
  • Мнения: 799
Някакви актуални и по-скорошни отзиви от хотела?
Приличен 4 * хотел, с доста добро СПА с топла минерална вода.

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Извинявайте,т.к. не открих тема за Копривщица...мога ли да питам тук за мнение за тази къща...http://rio.bg/oferta/NMmm/uyut-i-palnotsenna-pochivka-v-koprivsh … kompleks-galeriya

# 59
  • Мнения: 2 805
Има ли заведения наблизо, че хотела предлага само закуска?

Общи условия

Активация на акаунт