90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 181

  • 30 299
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 669
Тинки, браво за темата  bouquet

Аз  като ветеран в режима /с трето завъртане/ пак честичко прибягвам до първа страница Laughing

# 16
  • На топло...
  • Мнения: 584
Отивам да спя спокойно, Тити ми пази хладилника Grinning! Лека работа, другарче Hug!

И лека нощ, мили мои червивки Hug!

# 17
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен! Чинно ви чета и се старая да не задавам вече зададени въпроси, но не открих нищо за компотите?? Confused Та въпросът ми е може ли купичка компот със сладка вечеря във въглехидратния ден. За протокола - 21 ден на диетата 3 свалени килограма.

# 18
# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Записвам се Simple Smile

За утре съм планувала.
З: Портокали 2бр.
О: Пълнени чушки с ориз + моркови + пресен лук
В: Същото /но по-малко де!/

Лека нощ и сладки сънища на всички.  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 35 116
И аз с вас Laughing

# 21
  • Мнения: 427
И аз тук , да не ви изгубя  Grinning

# 22
  • Мнения: 10
Добър вечер и от мен Simple Smile)

Отчитам бобов...

З: Банан
О: Ориз със спанак и малко задушени картофи
В: Ориз със спанак

Искам вече да мина в другата десетка... искам, искам, искам  Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 542
здравейте на всички ! последния ми воден е след броени дни на 28.03!след последния воден съм свалила едва 3 кг , стриктна съм и съм намалила и порциите но  много варират килограмите немога да ги стабилизирам !с наближаването на края на 90те дни се увеличава и страха ми от това да не върна всичко свалено,нямам намерение да се връщам назад ,смятам да спазвам стриктно правилата за почивката.не  ми е много ясно съотношението  между всичките дни знам че трябва да има 1 седмично  плодов и месечно воден! но поредността на другите хранения варива,белт, и  въглехидрати има ли точно определен брой хранения с дадената група или е според това какво ни се яде...много дълго стана
пожелавам ви слънчев и усмихнат ден!  Hug

# 24
  • Мнения: 1 574
Запис и от мен ,да ни е честита новата тема!
Днес воден ден ,първият ми през живота ден  Mr. Green,ще видим как ще се справя  Grinning.За сега съм - 7 кила почти ,като се има предвид ,че си хапвам доста добре за диета ,много се радвам де ,че отново си влизам в моята кожа ,до целта още 6 кила само ,но може те да се смъкнат най трудно  Wink.
Вече съм по цял ден почти навън ,имам по 2 часа ходене пеш ,пък да видим накрая Laughing.
Ами хубав ден момичета ,и без прегрешения .Това и за мен си го пожелавам де Grinning.

# 25
  • Мнения: 222
Привет и от мен в новата тема  bouquet
След първата четворка резултатът е -3 кг. Много съм доволна  Party
Надявам се да продължа все така и да се поучовеча малко, че в нито една дреха не влизам  Embarassed
Днес съм на белтъчини и си мисля за едни панирани пилешки хапки със салата, която още не съм измислила каква да е, но най-вероятно ще е зелена, че много обичам  Crazy
Успешен минусов ден за всички!

# 26
  • Мнения: 1 574
Аз също мисля как да се храня след диетата ,но май ще си
хапвам каквото ми се яде ,единствено мисля ,само вечер да ям салати без нищо друго ,а през деня аз закусвам и обядвам към 3 по принцип ,така че няма да имам нужда от стабилна вечеря .А плодовият ден ще го спазвам ,но със зеленчуци без подправки ,мисля че е хубаво да си имаме разтоварваш ден .Срамота ще е да смъкна и после пак да си ги кача ,даже не ми се мисли за това ooooh!.

# 27
  • София
  • Мнения: 614
Добро утро!
Да се отчета след 2-ри воден: -15 дотук, от които 5 от втория цикъл  Rolling Eyes Можеше и по-добре, но съм доволна. Надявам се в следващия месец да си наложа повече дисциплина в менюто и най-вече в количествата и да успея да смъкна още 5 /поне/.

Приятен ден!    bouquet

Последна редакция: чт, 22 мар 2012, 07:37 от Цецето

# 28
  • Мнения: 542
kroelahai  успех с водния! аз имам да свалям още 40 килограма и със сигурнот след почивката ще съм пак тук  за това толкова се притеснявам!иска ми се и през почивката да продължа да свалям малкар и по по малко!

Цецето много добър резултат  браво!

днес съм на въглехидрати за обяд дом супа с фиде а за вечеря нещо сладичко или бисквитена торта или грис халва

# 29
  • София
  • Мнения: 13
Добро утро

Вчера - успешен плодов:

Грейпфрут и 4 банана и 50гр сурови бадеми. Катерене пеш до 16 етаж с бебе и торби пак Wink

Днес - белтъчен:
Свинско с прясно зеле (цяла нощ го сънувам)

Хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт