Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 05 -Тема 94

  • 28 669
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 114
_Re_ge,  наистина може да са посочили кои са на половин цена, но да участват и от другите страници. newsm78 Май станах много подозрителна към Ейвън, че все гледат да ни прецакат, пък то не е така... Embarassed

# 676
  • Мнения: 1 640
Защо истерясахте толкова?! И аз като re_ge разбрах смисъла на написаното "от 4 до 9 стр."-точно в тия страници кремовете са на 1/2 цена, а антицелулитните кремове не са на 1/2 цена, но пък се вкл. в мотивац.програма! Ех,....
  И друго-хич не съм се объркала-парфюмът  с код 88757 в набрана РЕДОВНА свети СИВО, пак погледнах,щото вие друго казвате. Но в набрана ЕКСПРЕСНА  същият свети в ЗЕЛЕНО!
За сведение скоро от работа ни пратиха на профилактични прегледи,вкл. очен преглед и съм наред със зрението. Wink

# 677
  • Мнения: 114
Истерясахме, защото знаем номерата на ейвън. Mr. Green Обаче, наистина не мога да си пусна поръчката, защото липсва град Пловдив. Съответно в София никой не вдига, а координаторката вчера е пуснала и е нямало проблем. newsm78

# 678
  • Мнения: 330
В голяма чуденка съм - да си поръчам ли комплекта грим продукти за 16,90? Или да не се набутвам? Този цвят червило не ми допада нещо. Някоя от вас ще си поръчва ли?

# 679
  • Мнения: 31
Rimar-Ейвънски,не ейвънски вече мина модата на crack лаковете те тогава се сетиха.Вече има нови тенденции-например термо лак.Изобщо не мисля и да го предлагам на който и да е.
Lady,като я бъркат балансите за бонусите твоята координаторка,защо не си е преизпълнила целта?И аз имам представители,които не плащат на време,но постигнах висока цел и сега си свиркам.Мострите ТТА ги няма още от средата на кампанията(нали пускам по няколко поръчки,та от тогава ми пише няма.......бла,бла,бла),а като отида в офис е пълно с мостри.
Изобщо не им се ядосвам.Това за 90% процента е интересно,но малко невъзможно за моите представители-имам такива,които поръчват козметика за себе си през 2 кампании

# 680
  • Мнения: 0
Поредното доказателство как всичко е индивидуално в тоя Ейвън.
Защо едни получават подаръци, други не... защо едни ги канят на срещи, други не... защо едни виждат зелени светофари, други не ...
Много ама много ми кипва вече и ще им дигна един луд скандал

# 681
  • Мнения: 114
Момичета, някой пусна ли поръчка? Как пуснахте поръчката? Thinking Явно зелено ще светне на набраните като редовни поръчки , когато им дойде времето за редовната дата. Гланца за 1.90 свети в жълто и няма срещу него цена, а пише-0 лв. Вече, съвсем нищо не разбирам.ПП Оправиха сайта, пуснах поръчка като разделих к-тите с перли, за да взема 1 парфюмче на милото. Втората ще я пусна в петък, така и двете поръчки ще дойдат във вторник и ще си ги взема наведнъж. Голямо смятане беше ...

Последна редакция: ср, 11 апр 2012, 18:00 от as-g

# 682
  • Мнения: 13 910
Няма да опровергавам никой, ама имам доста ейвънски лакове в скромната си колекция от около 140 лака и съм доволна от тях Whistling А специално за пукащите се лакове, за да са с по-фин рисунък, трябва да се нанасят доста бързо и по възможност по-тънко. Иначе ако слоят е дебел, се пука на едри дебели парчета с големи фуги и не е много красиво Peace

Брадичке аз не съм експерт в лаковете- имам да кажем около 30 като 10-тина са ейвънски .Много съм доволна от тях и се чудя защо толкова често ги плюят. ако си е нанесат на основа и се защитят с топ са си трайни покривни и с доста интензивни цветове.


за новите тенденции - могат и магнитни лакове да пуснат, а Ейвънските Кракове отдавна са на пазара но не и в бг- защо се сетиха сега- не разбирам.

За светофарите имам опит който показва в зависимост от това дали поръчката е редовна или експресна както и дали представителя е новоназанчн или стар светофарите варират от зелено до сиво.

# 683
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Твърде ми е сварена главата от простотии, но даже не мога да се напия като хората, защото няма как да карам после, а съм сама.

Моля, някой да напише кратко и ясно кои от кремовете /стр./ влизат в програмата на Солушъните за гланц/парфюм/сиджимка, защото вече четворно виждам.

За падащото меню при избора на адрес. Пада това за област и като се избере такава, се активира и падащото меню за град. Но както знаем, то Пловдив не е в България, нищо че е областен център. Да им ........... **** ..... Писна ми  smile3514

# 684
  • Мнения: 0
`ТуиГ
Всичко що е Solution влиза в мотивационната, но само от голямата брошура. Тези от мини - брошурата не влизат   bouquet
Така разбрах аз и на този принцип ще смятам  Simple Smile

# 685
  • Русе
  • Мнения: 633
 Blush Blush Blush

Рени - благодаря, че си чела НЕ като мен   bouquet  ,

аз отворих набързо страницата на Ейвънци тогава и първо това ми се наби на очи, а като знам как ни "цакат" понякога това веднага ми се завъртя в главата  Crazy  Иначе пък прегледах стриктно МАМ и следващата стр. какво пише там  Mr. Green

# 686
  • Мнения: 13 910
Затова сме всички тук - за да може ейвън да ни литкат по-малко ( аз все още не мога да разбера защо го правят така регулярно !).
50 умни глави са винаги по добре от една

 Hug

# 687
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Разгледах из сайта.
Датите за поръчка и доставка, са ги метнали в секцията Новини, в средната колонка под името "Дати за редовна поръчка 06"

# 688
  • София
  • Мнения: 4 179
Очаквам подаръците другата седмица  Laughing Laughing Laughing Laughing
Днес ходих да питам и така ми казаха-ще ми се обадят. Е, надявам се.

# 689
  • Мнения: 1
Дотук  имам 3 крема от мотивационната и 100 лв поръчка, засега добре
Едва ли ще успея за втора за 50лв и нещо с 90 %. но няма и да се набутвам излишно.
Още не се понасям с новия ми почти черен цвят на главата, и изваждането ми за К 5 за боите.
Повече никакви ейвънски бои...
Успешна К 6

Последна редакция: чт, 12 апр 2012, 07:25 от verchee

Общи условия

Активация на акаунт