Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 05 -Тема 94

  • 28 661
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Стара Загора
  • Мнения: 308
HuntYouDown честито  Hug  
А да попитам когато има такива оферти като в кампания 5 купи продукти за 23.90 и после вземи еди си какъв продукт, как процедирате? Пишете ли по малка бройка клиенти?
Ами не, никога не си броя клиентите, пиша си каквото ми дойде на ум. Едва ли някой го поглежда това с броя на клиентите. Дори се чудя какво значение има за тях дали поръчката ми е от 10 или от 50 клиентки #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

БОЖЕ ГОСПОДИ  Shocked

БEЗПЛATHИ MATEPИAЛИ
9178­5   1 SCENTINI MIDNIGHT GLOW 30ML    3303009000

Имам подарък тоалетна водичка за тинейджъри  Mr. Green Joy
Много й хвърлих око на тази тоал. вода. Имаш ли идея по какъв повод ти я подаряват????? Или да не я заменят с Рийз или нещо друго????
Поправям се едва ли я заменят щом е в безплатните материали.
Ще се радвам ако ми кажеш как я получаваш. Това е новата лилавата, нали?

# 721
  • София
  • Мнения: 4 178
Сигурно е за статистиката им.

# 722
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  HuntYouDown, честито подаръче!

 Сигурно са чели колко много се оплакваш тези дни  и сега ти се подмазват.  Mr. Green
 
 Шегувам се, разбира се.
 Понякога пристигат неочаквани подаръци. Аз веднъж така получих парфюм Черна рокля 30 мл без повод.

 Видяхте ли в Приложението за К7 мотивационната програма за грим продукти? Който я изпълни, ще има козметично куфарче за 0.90лв.

# 723
  • София
  • Мнения: 1 731
... никога не си броя клиентите, пиша си каквото ми дойде на ум. Едва ли някой го поглежда това с броя на клиентите. Дори се чудя какво значение има за тях дали поръчката ми е от 10 или от 50 клиентки

Аз понякога се замислям дали данъчните няма да се заинтересуват някой ден...  Whistling

# 724
  • Мнения: 76
... никога не си броя клиентите, пиша си каквото ми дойде на ум. Едва ли някой го поглежда това с броя на клиентите. Дори се чудя какво значение има за тях дали поръчката ми е от 10 или от 50 клиентки

Аз понякога се замислям дали данъчните няма да се заинтересуват някой ден...  Whistling

Пепел ти на устата, не стига че печалбата отива за каталози и козметика, че и да ни я облагат

# 725
  • Мнения: 1 640
 
 Понякога пристигат неочаквани подаръци. Аз веднъж така получих парфюм Черна рокля 30 мл без повод.

 Видяхте ли в Приложението за К7 мотивационната програма за грим продукти? Който я изпълни, ще има козметично куфарче за 0.90лв.

Ако аз ще си купувам грим за 49 лв.самичка-не,не искам несерчето им,не ми прилича баш на куфар.
Нели,аз веднъж получих 30 мл МЧРокля,но това бе защото в една кампания пуснах втора поръчка и явно е било обявено ,че ще има награда за такава втора поръчка.Всъщност това бе март месец 2010г.-ПЪРВАТА ми кампания като ейвънски представител.

# 726
  • Мнения: 33
Браво за подаръка най накрая някой да се похвали с нещо ново.Може  за празника да са ти направили подарък ,нека и друг като пусне поръчка да сподели имали и за него подарък  newsm78 newsm78 Аз като представител вече от 2 години до сега не са ми правили подарък,единствено с няколко мостри и те ми се броят на едната ръка

# 727
  • София
  • Мнения: 4 178
Подобно на това куфарче имам 2 бр. в бяло. Значи, хич не могат ме хвана за зарибявка.

... никога не си броя клиентите, пиша си каквото ми дойде на ум. Едва ли някой го поглежда това с броя на клиентите. Дори се чудя какво значение има за тях дали поръчката ми е от 10 или от 50 клиентки

Аз понякога се замислям дали данъчните няма да се заинтересуват някой ден...  Whistling

За това навремето премахнаха ония бележки за поръчани продукти на клиент /те бяха вид финансов документ/. За сега няма страшно-ние не сме МОЛ, а краен потребител.

# 728
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Заповядайте на шарено, чисто и великденско в новата ни тема

Общи условия

Активация на акаунт