Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 05 -Тема 94

  • 28 675
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 18 051
Разклащаш кутийката и то пада една доза количество за едно нанасяне и със четка нанасяш по лицето. Най - подходящи според мен са кабуки четките от ето този тип

Мерси, ще пробвам  Peace

# 706
  • Мнения: 0
Ползвала съм и Supershok-a ( тази в черната опаковка и тази дето е няк'ва металикова),  и тази новата Extreme (в момента). Аз лично  съм доволна повече от Supershok-a и от стария, и от новия !  Peace

# 707
  • Мнения: 194
Момичета, я моля ви кажете тази серия Anew Clinical за каква възраст е? Чудя му се на този стягащ крем с термичен ефект, който е в предложението с 90% отстъпка. Дали мога да си го взема? На 28 съм...  newsm78 И какво точно ще ми стегне  Joy

Иначе като ви четох и май стигнах до заключението, че може и да пусна втора поръчка. Обаче се чудя следното - аз по принцип пускам на втора дата за редовна поръчка, което за София е понеделник преди края на кампанията. Мога ли да си пусна следващата поръчка примерно експресна във вторник? Или експресна още същия ден, след като ми фактурират първата?

# 708
  • Русе
  • Мнения: 633
Пак съм тук с питанка Wink За жена на 34, кой околоочен крем да препоръчам от Salution ( лилавия, който си е за възрастта или този с тучица )  newsm78 - жената няма претенции кой е, но искам аз да събера мнение. Най-интересното е, че ще си поръча нещата - не толкова, защото й трябват, а за да ми помогне на мен за мотивационната  Blush Иска дневен, нощен и околоочен.
Благодаря предварително!

# 709
  • Мнения: 1 174
Мда,ейвънци отново ни "хвърлиха" в размисли и страсти предвеликденско, типично в техен стил.
Както го разбирам и аз, явно втората поръчка, за да се възползваме от офертите, трябва да е или на редовна втора дата или след нея, като експресна.Поправете ме, ако греша. Много ми се иска да се класирам за парфюма, но за сега нямам никакъв интерес към солюшъните и този път категорично отказавам да се набутвам  Twisted Evil
Желая весели и усмихнати празници на всички!   bouquet

# 710
  • Мнения: 68
Мда,ейвънци отново ни "хвърлиха" в размисли и страсти предвеликденско, типично в техен стил.
Както го разбирам и аз, явно втората поръчка, за да се възползваме от офертите, трябва да е или на редовна втора дата или след нея, като експресна.Поправете ме, ако греша. Много ми се иска да се класирам за парфюма, но за сега нямам никакъв интерес към солюшъните и този път категорично отказавам да се набутвам  Twisted Evil
Желая весели и усмихнати празници на всички!   bouquet
От кол центъра отговориха, просто втора поръчка без значение от дата, може днес една експресна, във вторник втора експресна и може да се възползваме от предложенията

# 711
  • Мнения: 114
Обадих се в София и питах, обясниха ми- след датата за втората редовна поръчка, трябва да се пусне поръчка, за да се възползваме от предложението. bash ПП Говорих преди няма и 2 минути и ето, защо не се учудвам различни отговори...Я да се обади и още някой...

# 712
  • Мнения: 0
А сега де  Mr. Green За 3 мин. разлика две различни неща казват  Mr. Green

# 713
  • Стара Загора
  • Мнения: 308
Оффф, току що ми отказаха 3 крема- дневен, нощен и околоочен. Жената си взела някакъв комплект на Нивеа на промоция......., ама май пак ще се класирам за парфюма, струва ми се, че по описанието ще ми допадне.
И аз смятам да пусна втора поръчка след Великден за малко над 50 лв. за да взема BSL  за моя мъж. Ама взех да се замислям с тези предупреждения от ваша страна........дали става въпрос за редовна дата и т.н.
ако успея да си сметна нещата така, че да не си изгубя процента мога и да се навия, но ще видим....

# 714
  • Стара Загора
  • Мнения: 308
Обадих се в София и питах, обясниха ми- след датата за втората редовна поръчка, трябва да се пусне поръчка, за да се възползваме от предложението. bash ПП Говорих преди няма и 2 минути и ето, защо не се учудвам различни отговори...Я да се обади и още някой...
Стига бе........... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 715
  • Мнения: 114
Писах им и на пощата, да видим там какъв отговор ще дадат. Whistling Аман. Как може, да не могат да отговорят на един прост въпрос, еднозначно... Crossing Arms

# 716
  • Мнения: 37
Чета ви и реших сега една експресна и в последния ден още една. Не искам да им звъня, че вчера половината ден ми замина с поредната рекламация!Пфуууууу...

# 717
  • Русе
  • Мнения: 633
хайде още един въпрос изникна - това пише в МАМ за К07 със ситни букви * Ако Представителят поръча Solutions продукти за 20,00 лева, може да закупи Гланц за ...., но трябва задължително да маркира нюанс.
* Ако в следващата си поръчка Представителят закупи продукти Solutions за още 20 лева, натрупаната от него сума става общо 40,00 лева и той
автоматично и безплатно ще получи Парфюма.
* Ако с трета поръчка Представителят закупи продукти Solutions за още 40,00 лева, натрупаната до момента от него сума става общо 80,00 лева
и той автоматично и безплатно ще получи Колието от третото ниво на програмата.


Питам следното, ако имам поръчка сега за 60лв. ( както се очертава ) , а после пусна за 20лв. - ще ме огреят ли и трите неща или не  Thinking ( може и да е тъп въпроса ми, но предпочитам да питам )

П.П. Чакам отзиви и за околоочните, за които питах малко по-горе Wink

# 718
  • Мнения: 0
БОЖЕ ГОСПОДИ  Shocked

БEЗПЛATHИ MATEPИAЛИ
9178­5   1 SCENTINI MIDNIGHT GLOW 30ML    3303009000

Имам подарък тоалетна водичка за тинейджъри  Mr. Green Joy

# 719
  • Мнения: 76
HuntYouDown честито  Hug 
А да попитам когато има такива оферти като в кампания 5 купи продукти за 23.90 и после вземи еди си какъв продукт, как процедирате? Пишете ли по малка бройка клиенти?

Общи условия

Активация на акаунт