Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 05 -Тема 94

  • 28 671
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Незнам къде ми изчезна поста от сутринта, но пак да се повторя Wink

Успешна кампания!

Кате   bouquet  за темата!

 Според мен поста ти изчезна, защото е спам. Предупредени сме да пишем по същество, а не само - запис, успешна кампания и подобни.

  Hug

# 16
  • Мнения: 735
Кате, благодаря за темата!   bouquet

А аз точих зъби на оранжевия спрей против изпотяване... Rolling Eyes

Аз имам стотина лева, но тази кампания нещо не ми се работи по каталога...Що тъй? Някаква пролетна умора ли ме гони? ooooh! Joy

# 17
  • Мнения: 0
Честита нова тема! Да попитам тези оферти от миниброшурата включват ли се в мотивационната за достигане на минимум 50лв за парфюма на Рийз Laugh Often или 50те лв трябва да са само от брошура? Благодаря предварително!

Ето брошура 07/2012:
http://www.youtube.com/watch?v=J-aBtkfWqTE

Последна редакция: чт, 22 мар 2012, 12:09 от ice_magi

# 18
  • Мнения: 735
Благодаря за каталог 7 ! Мернах, че има очила. И аз искам да си взема, но ще почакам май до каталог 7. Тези в момента ми се струват твърде широки.

И зелените сандали харесах.... Joy Сигурно и вас са ви питали дали предлагаме обувките? Мен редовно ме питат това. Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 1 914
Момичета, здравейте.  Hug

Срам не срам ще питам - как по дяволите се носи прословутото пончо, което ни пратиха вместо шала и ръкавиците? Може и да сте го обсъждали, ама аз нали все назад се движа.  Blush

# 20
  • Мнения: 6
Спорна кампания на всички!
Кате,   bouquet за пролетната темичка!

Аз събрах към 50 лв., но ще изчакам още, че може и други да се пресетят и да искат нещо. Аз си харесах от миниброшурата само шампоан + подарък балсам на АТ, а и двете неща за 4,90 лв. си струват. За мен ще си взема Perceive Dew, че сега за пролетта ми е супер. Върху мен и много траен и постоянно ме питат с какъв парфюм съм  Mr. Green

Хубав ден на всички и много приятни пролетни емоции!

# 21
  • Мнения: 194
Дами, привет в пролетната ни темичка! Кате,  Hug

И аз вече бавно-бавно започнах да събирам поръчки, но за сега имам само един парфюм. Не бързам, имам достатъчно време до края на кампанията. Видях, че са пообновили информацията на сайта. Не мисля, че е много коректно да слагат мотивационната с парфюна на Рийз видима за всички  Naughty Аз пък може да искам да си го продам на редовна цена или да го подаря  Crossing Arms

Също видях, че са пуснали Панорама 07. Ми да им имам мотивационната - грим за 50 лв  ooooh! На мен това ми е най-невървежната серия. Само аз си поръчвам такива продукти. Явно няма да се уредя с несесер. Но пък ще се напъна за парфюма за левче, който е със Solution-ите  Peace

# 22
  • Мнения: 13 911
Честита нова тема
Кате благодаря


Също видях, че са пуснали Панорама 07. Ми да им имам мотивационната - грим за 50 лв  ooooh! На мен това ми е най-невървежната серия. Само аз си поръчвам такива продукти. Явно няма да се уредя с несесер. Но пък ще се напъна за парфюма за левче, който е със Solution-ите  Peace

Не пропускайте че има два прафУма по мотивации
На Рииз за левче в К5 и К6 ( с мин 50 лв, поръчка ) а този със Солюшъните за 1.90 но със гланц Супершок.

# 23
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
И накрая от толкова много мотивации ще се оплетем.
Обаче мнението за парфюмчето на Рийз е че прилича на мухозол.

# 24
  • Мнения: 330
Момичета, защо когато си сложа в поръчката Комплекта за новоназначени представители но изписва това :

5    80002   КОМПЛЕКТ NRDР 1   0,00 BGN    0,00 BGN   

Свети ми в сиво.   

# 25
  • Мнения: 1 236
Момичета,какво ви е мнението за озаряващата система за очи от серията Anew Riversalist?Не ми е ясно това отгоре някакъв коректор ли е?И дали като цяло има ефект върху тъмните сенки?Щом е озаряваща мисля,4е би трябвало да ги повлиява,но все пак да ви питам...
Точно за тъмни сенки  ми го поръчваха няколко пъти, но нещо не бяха очаровани. Аз си взех едно демо мини от тази серия . На мен лично ми дразни на очите, цял ден сълзяха, понеже имам торбички под очите,ефектът беше обратен- още повече изпъкваха.
Благодаря ти много!И аз се опасявам от такова сълзене.Най-вероятно ще се въздържа!

# 26
  • Мнения: 1 640
Момичета, здравейте.  Hug

Срам не срам ще питам - как по дяволите се носи прословутото пончо, което ни пратиха вместо шала и ръкавиците? Може и да сте го обсъждали, ама аз нали все назад се движа.  Blush

И аз не го разгадах,затова и  не съм го пробвала все още. Прилича ми на шал с копчета,ама кое къде се закопчава-не зная. ooooh!Аман от техните глупости!

# 27
  • София
  • Мнения: 2 164
Отзиви за Perceive Dew? Траен ли е, има ли тръпчива нотка. И ако може сравнение с неейвънски парфюм.
Смятам да го поръчам за мен, затова питам толкова:).

# 28
  • София
  • Мнения: 5 830
Тази Хавайската водичка как мирише?
Нещо не мога да я усетя от страничката.
И дали е прилично трайна?
Като за вода имам предвид  Grinning

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Тази Хавайската водичка как мирише?
Нещо не мога да я усетя от страничката.
И дали е прилично трайна?
Като за вода имам предвид  Grinning

Ей тези летните води с шарени опаковки дето ги пускат върху мен не траят повече от 10-15 мин.
Че те спрейовете Нейчъралс са по-трайни и 3 пъти по-евтини.  Mr. Green

Туиг, съгласна съм, че жълтия от тройката на Рийз мирише ужасно.  Laughing На мен ми вони на джибри.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт