Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 05 -Тема 94

  • 28 662
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 5 688
Ивче, тенкю за Одорекса, но едно че съм го пробвала и той не ме спасява, и второ че е доста вреден и не бих си го причинила ъгейн Hug Ще си се потя и туйто Tired

Пуснах поръчица от К05 и имам фактурка дори. Имам някакъв сет Солюшън в безплатните, ама какво жУвотно ще е това, ще видя в събота Rolling Eyes

И едно букетче  bouquet да метна на Катето, задето е толкова работна и скопосна по всички фронтове Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 747
Мога ли нахално да се включа и да питам какви очила обсъждате?
И въпрос към bradata,защо е вреден одорекс-а?

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Мога ли нахално да се включа и да питам какви очила обсъждате?
И въпрос към bradata,защо е вреден одорекс-а?

Май защото запушва порите и може да избие на друго място... ама при мен е ефикасен и съм си много доволна. Аз също се потя много, но с него нямам никакъв проблем.  Peace
Сори, че не бях полезна, ама аз друго ефикасно средство незнам.  Embarassed

# 33
  • Мнения: 114
Здравейте, момичета! Кате, благодаря за темичката !  bouquet Пуснах една поръчка за 280лв. Всичко ми е налично и аромата на Патрик, от нетната, също. От малката брошура, продуктите ползват достигнатия процент наистина. newsm78 Чак да не повярва човек. Успешна кампания на всички! Hug

# 34
  • Мнения: 33
Здравейте аз още събирам поръчки смятам в понеделник да пускам дано да нямам липси.Успешна седмица на всички.Този път сам слаба откъм поръчки клиентите ми си имали почти всичко,здраве да е.Много ми помагате с коментарите тука така не се налага постоянно да звъня на моят координатор. : Simple SmileЛека вечер на всички.

# 35
  • Мнения: 1 640
Отзиви за Perceive Dew? Траен ли е, има ли тръпчива нотка. И ако може сравнение с неейвънски парфюм.
Много е свеж и лек,хубав,няма нищо сладникаво и нищо трапчиво в него.Лек,флорален,пролетен,на чисто и на зелено мирише.Трайност-не мога да определя,ползвам,без да засичам с хронометър Wink
Тази Хавайската водичка как мирише?
......
И дали е прилично трайна?
Като за вода имам предвид  Grinning
Много ми харесва.Продадох я на клиент,макар че бе за мен.Не знам за трайност,но ароматът е хубав,пролетно-летен,свеж.Някой в предни теми бе споменал,че е по-трайна от други подобни сезонни ТВ.

Получих си кашона,пак недостиг /две кампании/на четката за лице,беше в комплект с младежки лосион за проблемна кожа.

Последна редакция: чт, 22 мар 2012, 19:42 от ФЕЯТА

# 36
  • Мнения: 76
Успешна кампания на всички аз за сега съм скромничка, само около 20-тина лв. но ще пускам 2-ра поръчка така че имам време
*Elina* пиши на лично ако събереш за 1-ва поръчка, ако имам парички ще си делим брошурите Wink

# 37
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Привет и от мен  Simple Smile

Оказа се, че има проблем и затова не съм успявала да се регистрирам в сайта.  Все пак успях и дори си пуснах първата поръчка. Утре трябва да ми дойде кашончето.
При мен май няма да има много поръчки на тази кампания, но то е рано все пак.

# 38
  • Мнения: 377
И преди съм споменавала за Хавайската вода. На мен ми харесва и е сравнително трайна, като за вода. Мирише на свежо. Феичката го е написала вместо мен, та да не се хабя много. Харесваме еднакви аромати, забелязвала съм го и преди.

# 39
  • Мнения: 13 872
Явно колкото хора толкова и мнения.
Персиив Дю макар и свеж ми е адски нетраен , то на мен повечето аромати са нетрайни и затова не се получава разгръщането на фазите. Хавайската  водичка ми мина през живота точно за две седмици и свърши - беше ми много безличен аромата да кажем по сравнение с Таитянската отпреди няколко години.

Жълтия парфюм на Рииз по стечение на обстоятелствата отворих на 8-ми март. Върху мен е аромат на зелен чай преминаваш в пролетно-цветен с цитруси рози и божури. Харесва ми макар и трайността да не е супер - примерно на нивото на Спотлаит, а не на ТТА . Ако някой от Варна не го иска нека ми пише на лични- с удоволствие ще го складирам в хралупката си.

# 40
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Това един и същи продукт ,но с нова визия ли е     ?

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Това един и същи продукт ,но с нова визия ли е     ?


Мисля, че да. Те няколко пъти му сменяха опаковката. Аз имах този в розовата и един в преливащо розово и бяло, подобно на втората, която си показала.  Peace

# 42
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  *Л-и-я*, и аз мисля, че е един и същ продукт. Имам клиентка - фенка на първия и като пуснаха този, с новата опаковка, продължи да го купува. Все го дебне на изгодна цена.

 За ТВ по-добре да не се включвам.  Wink

# 43
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Благодаря ви, момичета  Hug
И аз имам първия(обожавам го),но ми е на привършване вече, а сега е на добра цена,но не бях сигурна дали е същия продукт,заради различната опаковка.

# 44
  • Мнения: 2 085
Момичета, защо когато си сложа в поръчката Комплекта за новоназначени представители но изписва това :

5    80002   КОМПЛЕКТ NRDР 1   0,00 BGN    0,00 BGN   

Свети ми в сиво.   
Цената излиза във фактурата, но е странно, че ти свети в сиво  Thinking Пусни си я така, дори и да не дойде в първата кампания, имаш право да го пуснеш и във втората Peace

Общи условия

Активация на акаунт