Щъркелче, ела, ела! Донеси ми двучертичкова щастлива новина - тема 96

  • 22 181
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 645
yanitsa86 - съгласна, темата е страхотна и отдавна чакам момента да се включа!  Laughing
И двете си чакаме сега резултата от любовта, дано да е желания!
Аз чакам новината около 31март, 1-ви април да се появи в червен цвят на теста!

# 16
  • София
  • Мнения: 225
yanitsa86 - съгласна, темата е страхотна и отдавна чакам момента да се включа!  Laughing
И двете си чакаме сега резултата от любовта, дано да е желания!
Аз чакам новината около 31март, 1-ви април да се появи в червен цвят на теста!
Брайда, явно сме по почти едно и също време, и аз НЕчакам около 1-ви или след това Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 7 645
Ехаа, дано и двете да се радваме тогава на 1-ви април  Hug

Малко лъжовен ден, но няма значение Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 802
Brayda добре дошла, дано Т. се задържи така  Praynig Hug

Каролче  Hug

Палчета за всички НЕчакащи  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

... и малко заразен прашуляк  Whistling  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7



# 19
  • София
  • Мнения: 7 645
F.a.t.e. - благодаря много за прашеца! Всяка сутрин меря по 2-3 пъти един след друг за по-сигурно с температурата! За сега е такава и само остава да чакаме!

# 20
  • Мнения: 888
Здравейте и от мен  Flowers Bouquet

Честита пролет!

Меци, благодаря за темата! Прекрасна както винаги!
Руанделка, честито   Heart
Бени, чакаме хубавите новини!
Перу, много смело и отговорно решение! Тези дечица се нуждаят от много обич, възхищавам се на хората, които даряват изоставено дете с подобно щастие! В тази връзка, ние също сме решили след няколко години да осиновим, независимо дали ще си имаме собствени деца или не.
В_КHug Бъди силна и нека неприятностите останат зад гърба ти!
Каролка, радвам се, че си у дома! Пожелавам ти много сили и смелост, за да се пребориш с болестта  Hug

Рейни, дано да е това, което всички се надяваме  fingerscrossed
Сигма, браво за одита! Радвам се, че е минало леко!
Аника, на Коко бързо да му минава обривчето!

Хайде да напълним темата с прекрасни новини! Хубав ден момичета  Hug

# 21
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Бре, тази сутрин 2 закуски и виц...много пищно!

# 22
  • Мнения: 405
Страхотно заглавие за още една страхотна тема...   bouquet

# 23
  • Мнения: 39 367
Ох, Перу добре че ми отбеляза вица, че какъвто е мръсен си помислих, че всички сте въмутени Mr. Green.
Е, за разкош ви пуснах хубава песен  Naughty

# 24
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
О, аз вече го разпространявам по скайпа  ooooh!

# 25
  • София
  • Мнения: 225
Ох, Перу добре че ми отбеляза вица, че какъвто е мръсен си помислих, че всички сте въмутени Mr. Green.
Е, за разкош ви пуснах хубава песен  Naughty
И на мен ми хареса Simple Smile)) забравих да отбележа сори ...
Ама песничката ми хареса повече, и на мен ми е любима  newsm68

# 26
  • Мнения: 576
Момичета, най- вероятно (и всъщност се надявам да е така) почти никоя от вас не ме познава дори. Влизам обаче специално да честитя малкия Крис на Ети. Ети миличка, сигурна съм, че ще бъде най- обичаното, обгрижвано и щастливо дете на света. Прегръщам ви силно и ви целувам и двамата. Ти си пример за сила и за това как силно желаните неща рано или късно се случват.
Късмет на всички в темичката скоро да сбъднат мечтата си, а до тогава - радвайте се на съня и свободата си  Laughing

# 27
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
намират се още такива, които те познават Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 843
 smile3508 Хи-хи, само новата тема чаках  Mr. Green Мецинка, страхотно заглавие, прекрасна нова тема  Hug Само на Блонди щъркелчето е още синичко  Mr. Green
Сигме, хаха, хубав е вицът  Mr. Green Много остроумен  Mr. Green А песничката  Heart Eyes Поздравявам те за добрия резултат вчера  Hug
Брайда, добре си ни дошла  Hug
Дони, силна мама си ти, само една забележка, още СТЕ в болницата, не си само ти вече  Naughty  Hug
Фейти, страхотен нов подпис  Hug
Хубав слънчев ден на всичкииии  Heart Eyes  Nature Sunny

# 29
  • Мнения: 2 357
ДобрЮтру Mr. Green
Мецанчи, мерсаЖ за темата! Hug
СигмеJoy Hug
Дони, браво мило! Hug ходи сега напред-назад с беб, хем за теб упражнения, хем за него кеф Hug
Брайда, добре дошла! Hug
Съни, ми помним те, какво да те правим Mr. Green Hug
Каролче, не спирам да те мисля, както и В К Hug Hug Praynig
Хубав ден, момичета /лелее първо написах "мамчета", ха дано е на късмет!!! Praynig Hugbouquet

Общи условия

Активация на акаунт