Щъркелче, ела, ела! Донеси ми двучертичкова щастлива новина - тема 96

  • 22 187
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 7 118
Ако я изям цялата, спокойно мога да сложа снимка с коремче в албумчето, само дето няма да е баш бременно Joy Joy Joy (обаче още една-две баници ще помогнат Joy)

Кукле Hug

# 736
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
ох нИ моа ви гледам вече Mr. Green отивам да си лягам, щото с тия темпове, с които ми се доспива утре на тема ще се радвате най-рано в 9 Mr. Green лека нощ мушморочета Mr. Green

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Мецеее сори чак събота, ама поне ще ядеш баница!!!  Hug Hug Hug А на нас кой ша ни я направи такава навита за изложба! Знаех си, че не трябва да ви я показвам, простете ми! Ох ся да не караш миУто да меси баница и аз да съм виновна! лелеее  Whistling

# 738
  • Мнения: 1 591
Ехаааа Кукле, при мен е следобед, тамън време за баничка  smile3534
Мецоуу, да мълчиш, утре сутрин да пратиш мъжо за един бюрек и чиста работа  Hug  Аз постя, да не мислиш, че точа по-малко лиги от тебе?  Знаеш ли кога чак е Великден, я ма ха  Crossing Arms  Mr. Green
Зуз, даже нямам Жобчета, ако щеш вярвай  hahaha  Каките от мААлата нали знаеш къде слагат важни неща, та и аз там  Joy  Майтапа настрана, НЕчакам за понеделник  Praynig
И тъй като съм заплес, чак сега да кажа колко е хубав малкия Слав  Heart Eyes и тумбачето на Фейти  Flutter

Последна редакция: ср, 28 мар 2012, 02:37 от мишки

# 739
  • Мнения: 69
Лелееееее колко хубави новини!!!!!!!!!!
Мецииииии, страшно много се радвам за теб!!!!! Прегръщам те и стискам палци всичко да е наред и да имаш прекрасна и лека бременност с пухкав, здрав бебок на финала!!!! Изключително много се радвам, направо място не мога да си намеря newsm44 newsm44 newsm44

Честито и на всички видели двете чертички!  Praynig Praynig Praynig всичко да е наред! Наистина настъпват чудеса в темата! Толкова е положителна! Тази вечер ще заспя щастлива и ще се моля за всички вас момичета!

Ренденце,  Praynig Praynig Praynig
Фейти, страхотно тумбаче! Погал, погал  Hug

# 740
  • Варна
  • Мнения: 193
Меци,пожелавам ти  спокойна и прекрасна бременност, а на финала да гушкаш сладичко бебче  Simple Smile
Ееее събудиха се тези положителни тестчета от зимен сън  Party ОЩЕ ОЩЕ ОЩЕ  newsm44 newsm44

# 741
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
http://img.tesco.com/Groceries/pi/639%5C5030765022639%5CIDShot_225x225.jpg
И аз да сложа една тортичка , моето сладко детенце стана на 5 години . Тортата за партито е същата от снимката  Heart Eyes
Зузи ми смахнато ми е аз бързо влизам във филма ама и толкоз бързо излизам  Crazy само малко ми трябва и съм ревнала . Може би опитите с Алекс и сега и ми идва в повече сякаш имам чувството ,че никога няма да стане . Мрън Мрън ама да ми олекне ,че утре ме чака парти с деца което е = на цяла  вечер след това ужасно главоболие от викането на цял отбор само момченца  Joy ,а и една девойка за разнообразие .
Мишки айде сега и ти да ни зарадваш няма да е лошо ,че още не се е запълнила бройката за този месец от положителни тестове .

# 742
  • Мнения: 1 591
Чери, от твоите уста в Божиите уши  Praynig  Дано всички скоро се похвалим и темичката да остане празна, да я превърнем в темата на щастливите мамчета  Hug Hug Hug
Мили мои, денят ми още е слънчев от тези хубави новини  Flutter  Слагам ви закусчица с кафенце, да ви е сладко и да ви е хубав денят  Heart Eyes

# 743
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
добро утро [слънце]

хайде скъпи мои, успях да се надигне овреме тази сутрин и да ви пусна рано рано новата тема

# 744
  • Мнения: 439
Темата наистина е невероятна. Peace
Меци, честито.  Flutter Пожелавам ти най-леката бременност и най-хубавото бебче през ноември. Hug Hug Hug

# 745
  • Мнения: 2 802
Темата наистина е невероятна. Peace
Меци, честито.  Flutter Пожелавам ти най-леката бременност и най-хубавото бебче през ноември. Hug Hug Hug

Лейди ви ... вече сме в нова тема  Hug


добро утро [слънце]

хайде скъпи мои, успях да се надигне овреме тази сутрин и да ви пусна рано рано новата тема

# 746
  • Мнения: 439
Благодаря. Peace
Видях, но просто сметнах, че тук е по-удачно да честитя на Меци. Flutter

# 747
  • Пловдив
  • Мнения: 2 172
Скок в новата темичка! Нека да подмине по брой положителни тестчета предната и да има все повече добри новини  Praynig Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Днес пухчо е по-добре и е наддал грамчета. Продължаваме по схемата още 7 дни и после е на преглед. Дано да няма повод да притеснявам докторката до тогава. Иначе на мен днес ми махнаха конците.

mecani, прекрасна темичка! Благодаря!  bouquet

Cherry Mam, честит ти рожденник! Да ти е жив и здрав!   bouquet

dharmaaa, стискам палчета за добри резултати Praynig

STANITANI, честит рожден ден! бъди жива и здрава и скоро нека да се радваш на твоето чудо   bouquet

tolinka, а след като БХС е добро защо се налага да правиш амнио?  newsm78

Ренденце, прегръщам те  spoko Съжалявам, че резултатът е кофти...

la vie est belle
, чудесно е, че има сакче. В 4-5 седмица няма как да се види ембрион в него. Стискам палчета при следващия преглед да чеуш и сърчице  Heart Eyes

Zlatence
, и тук да кажа, че е прекрасно ЧХГ-то  Peace

# 748
  • Мнения: 1 591
Дони, това е старата тема, мила.  Ето я новата:

новата тема

Общи условия

Активация на акаунт