Щъркелче, ела, ела! Донеси ми двучертичкова щастлива новина - тема 96

  • 22 216
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 876
Ренденце, пусни според мен едно ЧХГ пак, поне ще си наясно как вървят нещата. Стискам палци!  Praynig Praynig

Момичета, и аз утре сутрин пускам второто, така че не пускайте палците, моля!  Hug

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 2 176
Мецанке, много се радвам  newsm44 newsm44 newsm44 Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност до финал и най-сладкото пухкаво меченце да гушкаш  Heart Eyes Ах, как обичам тараторче  Heart Eyes

Брайда, честито и на теб! Стискам палци за една прекрасна бременност   bouquet

Поспаланче, страхотни усмивки показваш  Heart Eyes

F.a.t.e., много сладко коремче  Heart Eyes

luni4ka_77, честито и на теб мила!  Hug Hug Hug

Zlatence, fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 692
  • Мнения: 2 802

F.a.t.e., много сладко коремче  Heart Eyes


Мерси  Blush

Вие как сте с малчо ... започна ли да папка  Praynig Hug

Златенце   fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Ама наистина кой сега ще ни пуска темите Shockedаз съм много зле в тея работи ooooh!

Чакайте бе хора ... това, че е бременна, не значи, че няма да пуска теми и да пише   Crazy
после вече като роди .... тогава се притеснявайте  Mr. Green Hug

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 2 176
Фейт, днес хапва добре малкото ми пухче. Верно, че е с големи мъки и кандърми... но поне яде. Взела съм и везна, с която следим теглото и слава богу днес е наддал малко грамчета. Неонатоложката ни кара всеки ден да й звъним и да даваме инфо и решаваме ден за ден какъв да е режима на хранене. Надявам се с това темпо бързо да се нормализират нещата, че да си отдъхне душичката ми.

# 694
  • Мнения: 2 802
Фейт, днес хапва добре малкото ми пухче. Верно, че е с големи мъки и кандърми... но поне яде. Взела съм и везна, с която следим теглото и слава богу днес е наддал малко грамчета. Неонатоложката ни кара всеки ден да й звъним и да даваме инфо и решаваме ден за ден какъв да е режима на хранене. Надявам се с това темпо бързо да се нормализират нещата, че да си отдъхне душичката ми.

Ох миличка, толкова се измъчи с бременноста, сега и това - но се надявам да е за последно и вече само хубави и положителни мисли.  Hug  Hug Hug

# 695
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Естелче не се коси от сега бе скъпа, аз наистина няма да изчезна безкрайно, пък и дай боже, докато дойде време да раждам все ще се намери желаещ да ми е заместник Mr. Green пък и тя темичката си има чалъми как да се изготвя и аз с готовност ще го споделя на всеки, който желае Flutter
Дони скъпа, а той сам не изявява ли желание да яде?! или сте дремливи??

# 696
  • Мнения: 7 118
Дони, звучиш по-добре! Тази жена явно е страхотен човек и професионалист, щом така с огромно желание и заинтересованост приема нещата.  Hug

Меци, а ся да те видя, ще избираш наследница  Joy Joy Joy Може да теглим чоп Mr. Green

# 697
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
кой ще извади стотинката Mr. Green

# 698
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Луничка, честити две чертички и на теб  Hug
Изчерпах се откъм пожелания с толкова положителни тестове  Crazy Ама нека всяка тема да съм така  Mr. Green
Стели, айде от твоята клавиатура в Божиите уши, ама май залагаш на куц кон  Crazy  Laughing

Оф, аз пък съм се замислила Мецанка като роди и няма време за темичката ни, кой ще ни напътства, кой ще ни приземява в трудните ни моменти, кой ще е стожерът ни - ужас  Cry Мецко, не се сърди за думите ми - ужасно много се радвам за теб, но чисто егоистично като се замисля за бъдещето и ми става малко притеснено, че няма да си ни под ръка  Hug Hug Hug

Аз докато си излея душата, вие вече сте започнали темата с темата  Laughing

# 699
  • Мнения: 2 802
Оф, аз пък съм се замислила Мецанка като роди и няма време за темичката ни, кой ще ни напътства, кой ще ни приземява в трудните ни моменти, кой ще е стожерът ни - ужас  Cry Мецко, не се сърди за думите ми - ужасно много се радвам за теб, но чисто егоистично като се замисля за бъдещето и ми става малко притеснено, че няма да си ни под ръка  Hug Hug Hug

Яже ... ти мислиш до тогава да си тука ли  newsm66 ... без такива и скоро и ти към отчетни  smile3513   Hug

Мецанка отпуши тема и викам всички след нея да се качват в горния смисък  Wink Hug

# 700
  • Мнения: 2 697
Божеее, аз как успях точно тая тема да я пропусна - сега влизам и какво да видя Shocked, истински бебевалеж! Голямо Честито на всички! Меци, на теб просто не знам какво да ти напиша - толкова е изстрадано твоето малко бъдещо ноемврийче! Всичко ще бъде наред Hug Hug Hug

И малко прашец за малкото останали без магистралки тук Wink

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 701
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Яже и аз като Фейт хич не смятам да те гледам до тогава тук /както и всички останали, не ми се ослушвайте мхммм Close /, пък и ти ако си мислиш, че много лесно ще се оттървете от мен .. кххххххх нямате шанс Mr. Green

оооо Шехи здрасти, здрастиии как сте скъпа?! какво прави твоето малко човече? показа ли си цвета на гащурките или бързам? Hug

# 702
  • Варна
  • Мнения: 10 720
Яже,мисля да се стягаме вече,стига с тея куци коне Hug
Меци аз бих желала да помагам,ама наистина не съм в час,виж от плодове и зеленчуци много разбирам,ама тея ми ти компютри ooooh! Whistling

# 703
  • Мнения: 7 118
Какво ви става, бе хора? Меца няма да става отшелник или да отива в манастир...просто ще ражда и не разбирам що от сега я накиприхте, че едва ли не вече не може да пуска темата Laughing Я бързо се стягайте и стига сте приказвали за нероден Петко или Петкана Mr. Green Като му дойде времето, тогава ще се мисли Whistling

# 704
  • Мнения: 405
Прокървих, баси   Cry

Общи условия

Активация на акаунт