Щъркелче, ела, ела! Донеси ми двучертичкова щастлива новина - тема 96

  • 22 206
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
 rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

# 721
  • Мнения: 2 802
Зузано, то верно стана малко като нероден Петко, ама страх лозе - Мецанка - пази  Laughing Laughing
Яже аз верно съм голяма, ама чак пък лозе Mr. Green Mr. Green много си ми сладичка Hug

 hahaha hahaha hahaha хехехе  Joy Joy Joy

# 722
  • Мнения: 7 118
Зузано, то верно стана малко като нероден Петко, ама страх лозе - Мецанка - пази  Laughing Laughing
Яже аз верно съм голяма, ама чак пък лозе Mr. Green Mr. Green много си ми сладичка Hug

 hahaha hahaha hahaha хехехе  Joy Joy Joy

И аз пък ш' сА посмея Joy Joy Joy

# 723
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Така като си направя сметката повечето пишещи в темата са бременни вече ,останахме малко без магистралки .  Тази вечер ме удари мъката започваме 10 месец опити не че е много като период  все пак нали съм с ПКЯ
Искам другият месец поне още толкоз положителни тестчета  Hug
Ла ви пази леглото не ставай изобщо дето се казва дори и до тоалетна  Praynig
Раденце айде утре сутрин те чакаме да пуснеш още един тест да видим как върви нагоре .

# 724
  • Мнения: 7 118
Чери, каква мъка, душко? Няма да се предаваме я Crossing Arms Аз от 2010 се тътря с аборти един след друг, нямаме дете, но пък си знам, че чудото ще стане. Просто се иска търпение и малко повече мислене в други насоки Mr. Green

# 725
  • Мнения: 18
Здравейте, мами ! Не съм много сигурна дали точно тук е мястото за моят малък проблем, но се надявам някоя от вас да може да ми даде съвет. Та проблемът ни е следният- тъй като съм студентка 3ти курс, но вече сме решили, че искаме бебенце и сега е момента да решим кога е най- подходящият момент за него. Следващата година за мен ще е малко напрегната, понеже през септември ще правим сватба, имам две сесии за взимане ( през януари и през май), Дипломна защита през юни, но не можем да чакаме чак за следващата година, поради няколко причини. Мислим да правим опити за бебенце през юни или през ноември. И за това искам да ви помоля за съвет, дали напрежението покрай тези събития ще навредят на бебето и кога е по- подходящо да правим опитите ? При варианта с юни месец ще е по- напрегнато в началото на бременността, а във втория- повече ще е в 6,7,8 месец. Много съм ви благодарна предварително !

# 726
  • Мнения: 1 591
...Просто се иска търпение и малко повече мислене в други насоки Mr. Green
Peace  Напълно съгласна!

Всички сме болни в главите!  Как беше, психологически стерилитет?  newsm78

# 727
  • Мнения: 7 118
Мишано, к'во е почесваш там, където не те сърби hahaha

Цвете,  това, което мога да кажа по твоя въпрос е, че не винаги се случва всичко така, както се планира. Вие си правете опити за бебе, а щом го искате, всичко ще се нареди в един момент. Никога не може да знае човек кога е подходящ момента за това, нито какво ще се случи утре...

# 728
  • Мнения: 18
Благодаря за отговора! Зная, че е така, но наскоро имаше малък проблем с моя позната и съм притеснена. Наистина май просто трябва да не се вглъбяваме в проблема, а и да мислим и в други насоки. Simple Smile

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 481
cveteb аз залагам на юни, някакси по-ми харесва лятото, кви са тия въпроси, тва да не е баница режи-яж, тук има девойки с години правят опити и причина да няма бебе няма!  ooooh! Дано ако не стане юни, то поне ноември го нацелите все пак плана си е план, трябва да се следва!  newsm78

# 730
  • Мнения: 7 118
Правете каквото трябва, а да става каквото ще! Много е правилно!  Mr. Green Успех!

# 731
  • Мнения: 1 591
Искам баницаааа   Joy  Кукле  Peace

# 732
  • Мнения: 7 118
Искам баницаааа   Joy  Кукле  Peace

Мишано, да не си скрила някоя магистрала в Жобчето hahaha Как така ти се прияжда JoyМалеее, олигавих се днес Blush Мецано, ш'мЪ извиниш Mr. Green

Фейти, страхотно коремче си имаш!  Heart Eyes Mr. Green Пу-пу-пу! И другият път вземи се среши, та да те видим в целия ти блясък Mr. Green Hug

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Мишеее първото парче е за теб, Зузано за теб е второто!!!  Hug Hug Hug Малко ранна закуска за утре, така го приемете!  Hug

# 734
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
ЕЙ СЯ ВЕЧЕ ВИ УБИХ С ТАА БАНИЦА! вий не знаете ли, че със свекървата ще се видя чак в събота и едва тогава мога да си измрънкам вита баница .. лоши хора Sad Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт