Отговори
# 15
  • Мнения: 3
Записвам се и аз в новата тема с нагласата , че ще съм по-сериозна и , че няма никакъв проблем с нашата bambina  Hug !!! Нека и аз се присъединя към всички , които честитиха празника на srcs и kamatna   bouquet Пожелавам ви всичко най-най-прекрасно на света . Нека всички сме здрави , щастливи и голеееми късметлии  newsm51 . Изпращам ви много целувки и прегръдки от гореща Италия Simple Smile)))))))

# 16
  • Мнения: 0
srcs честит рожден ден!!!На едно красиво мамче пожелавам прекрасно и спокойно  newsm30 !!!    Kamatna  честито и на твоята принцеска!!! Да те радва и да расте много щастливо дете!!!

# 17
  • Мнения: 669
Запис в новата темичка, благодаря за която   bouquet
Аз днес получих подарък за малкия бебешок една много сладка жилетчица и не спирам да си я гледкам и пипам  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 307
Цопкам се в новата темичка Grinning
Момичета да ви се похваля-от три дни слизам на кафенцето пред блока за час-два newsm44 newsm68
Толкова е хубаво да са навън и сред хора!

МИЛА  Славенка,ЧРД!
 Желая ти усмивки,твоето мъжле да те обича и да те глези,лични и професионални победи!
Нека новия живот в теб ти даде още повече желание за борба,стремеж и осъществяване на мечтите!

Последна редакция: чт, 22 мар 2012, 17:44 от rali1213

# 19
  • Мнения: 0
Привет, привет! Два дни ме нямаше и хоп нова темичка!
Само да се запиша и се връщам да ви чета, че доста сте изписали.
Весел празник на рожденниците само да не пропусна, аз честитих, но и оттук да си кажа  Hug newsm59

# 20
  • Мнения: 7 987
И аз отдавна не съм писала. Чела съм ви малко по диагонал и то не всички страници... Сега съм на почивка.

# 21
  • Мнения: 90

Записвам се за новата тема и ви споделям една любима моя картинка, която много ме умилява... Сякаш видрата се хвали със своето бебе на света...

# 22
  • Мнения: 0
Момичета, само да ви кажа, че моя зор около одита приключи! Сега съм спокойна и мога с удоволствие на 23 април да изляза официално в отпуска и майчинство!  newsm44
Бургаските мами се спотайват нещо, чудя се кога да организирам срещата  newsm78. Очаквам предложения кога и къде, ако ли не, пиша един ден и час и се надявам все някой да се отзове  Laughing
Лека вечер сега от мен, че имаме домашни с каката, а математиката и е голям зор  Whistling

# 23
  • Мнения: 3
antonia02 картинката наистина е много мила  wavey Аз току що привърших с вечерята и остава да чакаме тате да дойде и да започваме папкането . Вече мога спокойно да се замислям за имена , но ми е толкова трудно  newsm78 . Момичета , как сте с килограмите . Знам , че при първа бременност се качва доста и това ми беше голям кошмар , защото аз и като забременях не бях от най-фините  Joy . Изненадващо обаче , качвам по около кило на месец , че даже и по-малко . Забременях на 69-70кг и когато спрях цигарите , веднага ударих 72-73 . В момента съм 75 , което направо е нещо много странно за мене , защото обичам да си похапвам и не се лишавам от абсолютно нищо  newsm78 . Е , това може само да ме радва , само дето съм чула , че последните месеци най-бързо се качва .  newsm78

# 24
  • Мнения: 2
Благодаря ви, мили майчета! Heart Eyes

Всички тези прекрасни пожелания да се връщат към всяка една от вас с пълна сила.  Hug Hug Hug
Днес ми беше много емоционален и изморителен ден и нямам търпение да стигна до леглото.

kamatna, честита рожденничка и на теб! Да ти е жива и здрава и много да се разбирате (хихи, аз знам колко сме трудни мартенските овчици Heart Eyes)

Лека вечер на всички! Пазете се и се обичайте много!

Последна редакция: чт, 22 мар 2012, 19:50 от srcs

# 25
  • Варна
  • Мнения: 709
Записче и май най-много се качва във втори триместър, докато се съберат околоплодните води, гърдите да се понадуят... в последните два месеца би трябвало само бебето да дебелее, което не предполага да качваме по 5 кг. Ама това са мои трактовки.

# 26
  • Мнения: 248
Момичета, моля ви дайте ми отзиви за количка Hauck All in One 2010. 3 в 1 е количката.
Ето видео : http://www.youtube.com/watch?v=ATh9BeiO3nQ
От този магазин http://www.dundio.com/Bebeshki-kolichki/Hauck/Kombinirani/Hauck- … li-Lime-2010.html

# 27
  • Мнения: 72
Благодаря, че сте ме включили на първата страница. Само да уточня - това ми е трета бременност.
Приятна вечер!

# 28
  • Мнения: 0
Angioletto,
Аз забременях 68, сега съм 73 - тоест 5кг. И аз не съм от най- фините по принцип, но поне засега страховете ми, че ще стана мама слонка, не се оправдават  Mr. Green И аз не се лишавам от нищо, но определено внимавам кога и какво ям, дори повече от преди  Laughing А и знам, че по- пълните жени е нормално да качат по- малко... всичко е до нагласа , поне така ми се струва при мен  Peace

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 47
Записвам се и аз в новата темичка Simple Smile Да ни е честита и да я напълним само с добри новини и хубави емоции Grinning

Общи условия

Активация на акаунт