Ех,че хубава е тая дама,през ОКТОМВРИ тя ще става мама!

  • 33 285
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 800
dividi, и аз при първата бременност бях само с ехграф, но после данните от прегледа ги обработиха в някаква програма и ми казаха, че рисковете са пренебрежими. Сега вече са усъвършенствали нещата и освен това, ще ми вземат и кръв за кръвните маркери, което допълнително подобрява надеждността на резултата от компютърната обработка. Дано при всички резултатите да са добри.

# 16
  • Мнения: 37
Момичета, надявам се да ви харесва новата шарена темичка! Вчера цял ден съм я правила....леле, ако чете шефааа hahaha Peace

Искам да напомня, на момичетата, които искат да бъдат включени в списъка с термините, да пишат ЛС на профил Октомври 2012 с дата на термина, град, поредна бременност и години, ако желаят. Освен това за групата във фейсбук, може да си пращате линк с профила пак на ЛС, за да ви добави някой, защото е тайна група и не се вижда.  Имаме и профил в snimka.bg, име и парола, може да ви даде palica. Целувки!!!

farfalla, извинявай, правилно ли те разбрах,че за Марков за ФМ се записват в момента часове за края на май newsm78 #Crazy #Crazy


Да, при брат му може да има и за по-рано, аз си записах преди около 2 седмици за 12 април и имаше само при него. Но сестрата на телефона ми изчисли кога точно да отида, трябва да имаш 12 навършени г. с., тел. там е: 02/946 07 95.
Много ми похвалиха и МЦ ФЕМИНА, някъде около сточна гара, д-р Цолова, лекар ми я препоръча, но аз вече с бях записала в Марковс, тях ги знам по-отдавна.

# 17
  • Мнения: 2
Щастлива жена поздравления за темичката, много хубава се е получила newsm10
Кони и Сиана стискам ви палци, не се притеснявайте и си почивайте повече  bouquet
На нашата рожденичка Smiley, мила честит рожден ден, пожелавам ти една лека и безпроблемна бременност и две здравички и усмихнати бебчета!   party023 smile3525
Канела успех днес на изпита пред ДАЙ  Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 541
Даниела, благодаря!

farfalla , аз съм решила твърдо да е при Марковс, само че до сега бях чувала само за един др Марков и сега съм малко объркана newsm78 newsm78 за кой ли става въпрос по-точно? newsm78

# 19
  • Мнения: 1 639
Дзак!  Grinning
Дъщеря ни всяка вечер целува корема(бебето) и ме гушка по 21212134354 пъти.  Heart Eyes
С хематолога се разбрахме , ще се наблюдаваме.  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 37
Даниела, благодаря!

farfalla , аз съм решила твърдо да е при Марковс, само че до сега бях чувала само за един др Марков и сега съм малко объркана newsm78 newsm78 за кой ли става въпрос по-точно? newsm78


Д-р Димитър Марков е много известен в правенето на Фетална морфология - там моят гинеколог ни прати с една приятелка, която имаше риск от Даун в семейството.
Аз знаех, че има страшни опашки и се обадих някъде преди 7 г. с., за да си запиша час при него за 12 г. с.
Жената, която вдига телефона в Марковс (мисля, че е сестра ), ми каза че при д-р Димитър Марков
има часове чак за май месец, изчисли кога трябва да отида за ранна ФМ - 10 - 15 април и ми
предложи да ме запише при брат му Петър Марков, който също е лекар.
В сайта им като влезеш www.mc-markovs.com мисля, че е разяснено кой кой е, има и две докторки освен братята.

# 21
  • В сърцата на моите трима мъже!!!
  • Мнения: 91
Нямам време да ви чета, съжалявам.
 Влизам да ви черпя виртуално за първия рожден ден на малкото ми съкровище!



Темата е прекрасна!

# 22
  • Мнения: 37
А освен това е разяснено кога какво изследване можеш да си направиш в сайта им.
Има и късна ФМ, все пак това не е изследване а 4д, според мен можеш
да отидеш и по-късно ако държиш на Димитър Марков.

# 23
  • Мнения: 67
Е четох, четох и реших да се включа вече и аз  Laughing
Очакваме бебчо на 21.10. Имам син на 3 години и 10 месеца.
Преди 2 седмици леко прокървих но ми казаха че всичко е наред с бебо. На дуфастон съм. По цял ден ми се гади, има дни повръщам по няколко пъти и така Simple Smile
Аз съм се записала при д-р Марков за 11.04 за фетална . Миналият път пак ходих и при него и при д-р Томова и бях доволна и от двамата, дано и сега да е така.
П.С. Да д-р Марков има брат с който работят в един кабинет, но доколкото знам само единя прави фетална морфология, така че няма как да стане объркване.
  Laughing

# 24
  • Мнения: 6 718
Поздравления, Щастлива жена, за новата тема - страхотна е!  Hug
Честит рожден ден на съкровището на Надя - много здраве и лудории.  Grinning
Честит рожден ден, Смайли. Много здраве, щастие и късмет! Здрави и хубави бебчета на финала!   bouquet

Кони, Сияна, почивайте си и ви стискам палци всичко да се нареди.  Praynig

# 25
  • София
  • Мнения: 541
farfalla, благодаря ти много за разяснението Hug Аз по принцип мисля да ходя на втората ФМ към 20 г.с., а това ми се пада някъде към края на май и явно ще трябва най-късно другата седмица да звънна.  Thinking

# 26
  • Мнения: 800
Флайбъл, това с целуването на коремчето е много мило. Аз откак разбрах, че съм бременна отказвам да нося на ръце моето момченце и тъй като той обича да го гушкам, особено когато е разстроен, не приема това особено добре. Затова му казах, че ме боли коремчето. Реших, че е рано още да му обяснявам за бебе, раждане и т.н. Нека мине малко време, да знаем, че всичко е наред и тогава. Интересното обаче е, че снощи поисках да ме целуни и дори му посочих бузата си. А той някак инстинктивно се наведе и ме целуна по корема. Сигурно си мисли, че като ми целуне корема, той ще ми мине. Нали той като се удари някъде и го боли, ние го целуваме на удареното място. Въпреки това, много мило ми стана.

# 27
  • Мнения: 36
Ееех, чудесна нова темичка си имаме, браво Щастлива жена, много красиво пролетно оформление.   Grinning

Смайли, честит рожден ден! Поцелавам ти една прекрасна бременност с хубави и здрави бебчеовци на края!

Nadya81 , а на теб честито рожденниче!  Да расте живо и здраво, весело и игриво. Simple Smile

Това ми беше за запис, много празници днес.

# 28
  • Мнения: 558
Страхотна ни е новата темичка, благодарим на Щастлива жена за усърдието!

# 29
  • Мнения: 24
Хайде и аз да драсна на бързо!

Щастлива жена страхотна нова тема, бравос!

Скорошно оздравяване на Кони и на Сияна.

Честит рожден ден на Смайли и бебето на Nadya81 . Бъдете здрави!

Аз за морето питах, защото ние мислехме да ходим пак в Кушадасъ края на септември.  Е, ясно е че, края на септември няма да се ходи на море, но пък ми се искаше да направим поне едно моренце в Гърция - юни месец за 4-5 дена.   grinning039, че е по близичко и там можем и с колата. Ехее представяте ли си във водата с коремче, ще се плува като шамандура  Joy

Хайде хубав следобед от мен и весел уикенд!

Общи условия

Активация на акаунт