Запознанства за сами родители

  • 76 728
  • 491
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 35
Хубава възраст е да. И аз съм на толкова. Но нека дамата не е много по-голяма от мен. Wink

37 е страхотна възраст. Ние дето сме на толкова, да умираме ли?

# 436
  • Мнения: 5 246
Тъкмо щях да ти пиша Татко готин, но не ми хареса ,че не харесваш мъжки момичета . Из между разведените повечето сме такива . Живота ни направи такива . И съм 62 кг,  не се  намирам за дебела ,защото съм 1.70

# 437
  • Мнения: 35
Знам, че повечето сте мъжки момичета. Аз за това и не се надявам да намеря тук. Ама все пак знае ли човек - от опит глава не боли - и реших да пиша. А какво име имаш - злодеида - е кажи ми сега как да се залюбя със злодеида???  Да се беше кръстила пепеляшка, спящата красавица, или някоя принцеса та да се хвърля без да го мисля!! Ама със злодеида?? А за килограмите - за 2 кг в повече няма да го правим на проблем, още повече щом си височка.

Тъкмо щях да ти пиша Татко готин, но не ми хареса ,че не харесваш мъжки момичета . Из между разведените повечето сме такива . Живота ни направи такива . И съм 62 кг,  не се  намирам за дебела ,защото съм 1.70

# 438
  • Мнения: 39 296
Темата започна да кърти на шекер  Joy

# 439
  • Мнения: 5 246
Знам, че повечето сте мъжки момичета. Аз за това и не се надявам да намеря тук. Ама все пак знае ли човек - от опит глава не боли - и реших да пиша. А какво име имаш - злодеида - е кажи ми сега как да се залюбя със злодеида???  Да се беше кръстила пепеляшка, спящата красавица, или някоя принцеса та да се хвърля без да го мисля!! Ама със злодеида?? А за килограмите - за 2 кг в повече няма да го правим на проблем, още повече щом си височка.

Тъкмо щях да ти пиша Татко готин, но не ми хареса ,че не харесваш мъжки момичета . Из между разведените повечето сме такива . Живота ни направи такива . И съм 62 кг,  не се  намирам за дебела ,защото съм 1.70
ха ха хааа , явно не си гледал филма за Злодеида  Mr. Green

# 440
  • Мнения: 35
Нее не съм го гледал. Simple Smile

# 441
  • София
  • Мнения: 163


Добре, искаш, значи можеш да предложиш. Само не разбрех  защо повечето изисквания имат странна форма - миличка, а не мила, добричка, а не добре и т.н.  newsm78 newsm78  Аз отговарям на 99.9 % от изискванията - приемам на лични какво предлагаш  Mr. Green Mr. Green Mr. Green



A,може ли и аз да се пробвам?Мисля,че ставам.За сметка на това изискванията са ми по-малки.

# 442
  • Мнения: 17
Здравейте и от мен! Simple Smile Намирам интересни четива в групата и реших да се представя.
Татко с момче на 3г съм, отскоро в града, кафето го пия без захар! Bowtie

# 443
  • Мнения: 5 246
ти ли отглеждаш детето си ?

# 444
  • Мнения: 17
Вървим в комплект, да. Simple Smile

Последна редакция: вт, 01 авг 2017, 10:40 от sstoyanov

# 445
  • Мнения: 444
Привет от мен!😊
Почти разведена майка на 3 деца, живееща в чужбина! Нашия татко се влюби в жената на най-добрия си приятел и след кратка афера, лъжи и въртележки пожелах да се разделим. Вече две години след случката, аз имам друг човек до себе си. Не съм го търсила, запознахме се на гости у общи познати. Той разведен.. Направи ми впечатление отношението му към децата. Не го интересуваха ракията и салатата и разговорите на маса, а непрестанно тичаше по децата и това страшно много ме трогна! Постепенно започнахме да излизаме с децата, докато аз не хлътнах до уши по него. ❤😊 Това е което ме привлича в един мъж- искреност, любов, привързаност и грижа към децата, смелост, честност, душевна красота, уважение към партньора и семейството! 💕🌟

# 446
  • Мнения: 17
Поздравления за смелостта да предприемете тази стъпка с 3 деца! Истински хубавите неща в този живот идват неочаквано... Много щастливи моменти ви желая!  Simple Smile

# 447
  • Мнения: 444
Благодаря ви! 😌
Най-важното, според мен, в успеха и щастието след раздяла, е самотния родител да спре да мисли, че не струва нищо без другия. Да повярва в себе си и да намери сили да се бори и да върви напред не само и единствено заради децата, но и заради собственото си щастие. Аз си дадох време да преживея разочарованието и да продължа напред! Не е лесно! Изисква се много търпение и доверие, за да се напаснат всички характери на деца и възрастни! Сега ни предстои да заживеем заедно! Моля се обичтажни да е по-силна от всичко и да успеем да създадем най-прекрасната и хармонична среда за всички ни! Успех желая и на всички вас! Не изисквайте прекалено много, но и не правете компромиси със себе си! Дръжте на приоритетите си и се обичайте! Животът е прекрасен! 😊💕💃🌟❤

# 448
  • София
  • Мнения: 163
Желая успех и красиво и безоблачно бъдеще!

# 449
  • Мнения: 290
Здравейте и от мен,
Интересна тема,на 23 години съм от София,сама отглеждам детето,което е на 8месеца Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт