Нова детска поредица на Disney – Вече знам

  • 7 659
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 17
Днес на пазара можете да намерите книжа 8 - Събиране







Във всяка книжка има грамота



http://mediamall.bg/category/10/veche-znam-na-disney.html

# 31
  • Мнения: 4 892
А книжките с по колко страници са всяка?

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 1 238
Днешната е 78 стр. и една грамота и 2 странички с лепенки.

# 33
  • Мнения: 15 379
Всичките книжки имат грамоти и 2 страници с лепенки, една част от тях се ползва в книгата, другите са бонус.

# 34
  • Мнения: 1
Много са скъпи тези книжки на дисни, търговците направо злоупотребяват, наскоро гледах едни списания с Ариел и Снежанка имат герданчета към тях и са по 4лв, но в сравнение с другите книжки все пак ми се видяха евтини.

# 35
  • Мнения: 4 892
Е хубаво, де, скъпи. Аз все още не съм си купила нито една, най-вероятно ще ги поръчам всички, но все пак това нали са книжки от по около 80 стр.? Хубави илюстрации и прочие. Все пак едно списание струва само 3 лева по-малко, но тези списания са доста...как да кажа, пършиви, а да не говорим играчките колко са зле, а и колко са безполезни, според мене даже опасни.

# 36
  • Мнения: 33
Много са скъпи тези книжки на дисни, търговците направо злоупотребяват, наскоро гледах едни списания с Ариел и Снежанка имат герданчета към тях и са по 4лв, но в сравнение с другите книжки все пак ми се видяха евтини.
Според мен списанията с играчки няма да научат детето на букви и цифри и на нещата, които са заложени в тая поредица.На моята дъщеря никога не съм купувала сп. с играчка.Но това е личен избор.
Поредицата е разработена много много добре, дъщеря ми и дума не даваше да се каже за писане и научаване на цифри и букви, докато сега постоянно иска да е с книжките.

# 37
  • Мнения: 17
Радваме се, че има хора, които оценяват книжките и най-вече обучаваща им функция. Вече е все по-трудно да се привлече вниманието на децата към ученето.

Книжката "Думите" търсете от 18 май по РЕП-овете.









Всички книжки от поредицата можете да поръчате онлайн на mediamall.bg

# 38
  • Мнения: 17
Заради празниците ви представяме малко по-рано и 10 книжка - "Четене и писане". През почивните дни можете да се позабавлявате с малчуганите.









Поръчайте цялата колекция онлайн на www.mediamall.bg

# 39
  • Мнения: 95
Здравейте, днес си купихме следващия брой - "Събиране и изваждане". Не знам дали аз нещо не се ориентирах правилно, но мисля, че има някаква грешка.Става въпрос за играта със зарчетата и пионките - според правилата, трябва да си направим зарчетата от стр.63, а такива липсват /не само на тази страница, а изобщо в цялата книжка/. Също така и самите пионки не са очертани изобщо, но това не е чак толкова фатално.
Надявам се на бърз отговор от ваша страна!

# 40
  • Мнения: 17
Здравейте!

Да, за съжаление има грешка в книжката.

# 41
# 42
  • Мнения: 95
И какво следва от това, че книжката е сгрешена?

# 43
  • Мнения: 17
Да, в книжката липсва картинката за изрязване на зарчетата. Уведомили сме партньорите ни за тази грешка.
За да използвате играта, можете да играете с всякакви други зарчета.

# 44
  • Мнения: 95
А може ли малко повече обяснения относно правилата на самата игра. Мисля, че не е много ясно каква е целта - какво трябва да направи детето, като попадне на различните полета.

Общи условия

Активация на акаунт