Къде са най ниските цени на памперсите

  • 61 799
  • 240
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 49
Може ли да попитам каква точно е разликата между памперсите и така наречените памперс гащи, защото забелязвам, че памперсите много запарват лятно време
Мисля,че не мога да ти разбера въпроса,но все пак ще кажа,че не използвам памперс гащи,а само гащи,и да памперсите запарват и малките човечета се обриват,вчера на една площадка видях една мама как свали на малката и слип и памперс отдолу и останах много учудена, питах я малката може ли да пишка  и тя ми каза,че слагат памперса,защото дядото няма как да я изпишква нвън. Thinking   Еее не съм полезна с кой знае какво,но надявам се ме разбра,ако има мами където ползват памперс гащи,те ще ти кажат най-добре.

# 46
  • Мнения: 113
Във магазинчето в Овча купел 2 има памперси Кан Бебе -цена 18 лв,Пуфис на 26 лв мисля че бяха,има пюрета,каши ,сокове,адаптета и ценита са като на другите места според мен.

# 47
  • Мнения: 0
В магазина в Овча купел 2 памперс актив бейби е на 29лв - по-евтино на друго място няма.
Освен това - поръчах си някои неща, които ги нямаше и до 2 дни бяха заредили и даже ми звъннаха да ми кажат.
Определено има богат асортимент на Ганчев, малката само това яде, а на друго място не съм виждала такова разнообразие.
Магазина не ми е удобен и е доста далеч от вкъщи, но ще купувам от там.

# 48
  • Мнения: 3 592
В магазина в Овча купел 2 памперс актив бейби е на 29лв - по-евтино на друго място няма

Ами, няма. напоследък в кауфланд ги бяха намалили до 25 лева, в била на 26-27, в т-маркет на 28. И кой знае къде още, не ползваме такива и само с периферното ги заглеждам. 29 лева си е една напълно редовна цена, която не оправдала бензина до овча купел.
Естествено, че ще ти звъннат, нали ти е позната продавачката, както сама каза  Laughing
Разнообразие на Ганчев има в къде ли не.
В Жабче – Жаба - например, а тях ги има в различни квартали.
Язък за толкова реклама, и накрая нищо  Laughing

П.П. За следващия ти пост моля те цитирай някои цени на адаптирани млека, защото наистина и съвсем чистосърдечно казвам, ми е интересно доколко са конкурентни в тези продукти. Кауфланд взимам като измерител, даже се намира на входа на Овча купел. В този магазин по-ниски ли са цените на АМ отколкото в Кауфланд?

# 49
  • Мнения: 0
Doro, в Кауфланд не съм ходила скоро. За Аптамил 1 знам че е 29лв, но мога да питам за нещо по-специално, ако те интересува. Иначе в Т-маркет памперса е 29,70.

# 50
  • Мнения: 3 592
Нестле джуниър2+ и Фризо3 ме интересуват като цени.

# 51
  • София
  • Мнения: 3 293
В магазина в Овча купел 2 памперс актив бейби е на 29лв - по-евтино на друго място няма.
Освен това - поръчах си някои неща, които ги нямаше и до 2 дни бяха заредили и даже ми звъннаха да ми кажат.
Определено има богат асортимент на Ганчев, малката само това яде, а на друго място не съм виждала такова разнообразие.
Магазина не ми е удобен и е доста далеч от вкъщи, но ще купувам от там.

Памперс Актив Бейби купувам за 26.90лв от квартално магзинче за битова химия паралелен внос.

# 52
  • Мнения: 0
Фризо 3  е 10лв, а памперсите Актив бейби каква бройка са, че са толкова евтини? Ако нямат промоция навсякъде са над 30лв вече? Тези, които взимам за 29 са 70 бр.

# 53
  • Мнения: 3 592
Фризо 3 и по центъра и по кварталите е от 9.00 лева до 9.50 лв. За 10 лева отдавна не съм го засичала, не твърдя, че няма, но обичайно е по-евтино. Памперсите са си точно 70 бр.!

Мисля е крайно време да признаете, че както и предполагах, рекламата ви за ниските цени беше неуместна и подвеждаща и пристрастна като от свързано лице - фактите това говорят  Peace

# 54
  • Мнения: 0
Реклама не правя, мисля, че темата е друга. Аз пазарувам от там памперси и пюрета и съм доволна. Другите да пазаруват, където преценят.
А ти, Доро, вместо да се заяждаш, защо не напишеш фактите за магазините, в които пазаруваш ти, явно е по-евтино, така че дай координати и цени.

# 55
  • Мнения: 3 675
В момента в Т маркет има от новите памперси Пуфис, цена 25 лева, купувам 3 пакет вече, доволна съм.Същите бяха на промоция доскоро в Кауфланд на цена 23 лева и в Пикадили 24.69 лв.
Има по-евтини памперси на Памперс, ама нямат редовно зареждане.В Лидл са 28 лева, но поне в нашия са останали само 3ки, другите размери не са налични.
От много време не купувам Фризо, както и Нестле, може би от половин година, последно го купих за 8.50 лв, а Нестлето беше 8.90 лв, но забелязвам от тогава, че цените са се повишили.

Последна редакция: пт, 06 юли 2012, 10:28 от gitadam

# 56
  • Мнения: 3 592
А ти, Доро, вместо да се заяждаш, защо не напишеш фактите за магазините, в които пазаруваш ти, явно е по-евтино, така че дай координати и цени.

Защото темата е къде са най-ниските цени на памперсите. Не съм открила отговор. Пазарувам от ДМ, Кауфланд, Т-маркет и Била, когато има намаления, но това не значи, че в тези магазини са ниски цените по принцип, каквато е идеята на темата.

И откъде накъде ще я пълним с реклама и лични интереси?! Поне стана ясно, че няма смисъл да се ходи до овча купел, та в този смисъл беше полезна цялото "заяждане".

Но ако има тема Къде са най-високите цени, с удоволствие ще пиша от твое име  Laughing Laughing

# 57
  • в квартала на големите надежди
  • Мнения: 13
Здравейте, момичета.
В стари теми прочетох за две борси в София, където се продават памперси. Едната била на ул. Чаталджа, а другата в ж.к. Люлин при съюза на слепите. Някой знае ли дали още работят?  От един месец използвам памперси и гащи-памперси на Пипи и съм много доволна. Цената и на двете е 28ст. за 4+ размер. Но не ги зареждат редовно в кварталния магазин.

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 849
28 стотинки си е супер цена. Къде ги продават в София?

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 454
За Пловдив-казаха ми,че в някой магазини за 1 лв.,като този на бул.Хр.Ботев ,някъде до Липненски от страната на Военна болница подавали турския памперс /Прима /зелена на 20 лв пакета.Някой да е взимал от там наскоро на такава цена? Онзи дан гледах на витрината и на един друг магазин в Тракия до Т-маркет,пак беше магазин за 1 лв.,но така и не влязох да питам-сега ме е яд.Ако някой е вземал да каже дали не са някакви ментета и каква точно е цената.

Общи условия

Активация на акаунт