Вегетарианска Втора - Кой какво сервира вчера? Кой какво ще готви днес?

  • 50 018
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
вегански блини - за мен със сметана и броколи, другите са beep Simple Smile

напоследък съм все гладна, а съм отслабнала Crossing Arms

# 736
  • Мнения: 961
Варена царевица. Прясно зеле с домати и два вида лук. Постно брауни с ябълки и стафиди.

# 737
  • Мнения: 9 909
не съм ли писала за пуканата бамя? изпича се на котлон от старите или на тиган съвсем леко намазан с мазнина. Тя сама си пука, затова се казва така. Като се изпече, се слага в затворен съд с малко сол и повечко оцет, да се задуши 2-3 часа. Много е приятно.

# 738
  • Мнения: 2 563
не съм ли писала за пуканата бамя? изпича се на котлон от старите или на тиган съвсем леко намазан с мазнина. Тя сама си пука, затова се казва така. Като се изпече, се слага в затворен съд с малко сол и повечко оцет, да се задуши 2-3 часа. Много е приятно.
[/quote

Ще пробвам!

# 739
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
не съм ли писала за пуканата бамя? изпича се на котлон от старите или на тиган съвсем леко намазан с мазнина. Тя сама си пука, затова се казва така. Като се изпече, се слага в затворен съд с малко сол и повечко оцет, да се задуши 2-3 часа. Много е приятно.

оооо да, аз правя така и чушки - може севрия, може и чорбаджийски или шипка, или смесени, ама аз мариновам с повече неща:
пукам, каквото ще се пука и слагам в кутия или йенаглас (да има капак) после заливам с оцет и олио 1:1, сол, малко захар, наситнени копът и магданоз, цели скилидки чесън, морков на ситни кубчета.
като изстине се слага в хладилника - доста издържа,особено, ако са покрити с маринатата.

днес правих гофрети, после ще грилваме и ще сложа сирене в хартия и евентуално картофи newsm78

# 740
# 741
  • Мнения: 114
Аз вчера направих постно зеле в гювеч и салата с елда

# 742
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
има нова тема  Peace

# 743
  • Мнения: 24

Това е чудесно, но как може пишещите тук да научат, няма посочен линк за нова тема.

# 744
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
няма посочен линк за нова тема.


влизаш в готварския форум и поглеждаш  Mr. Green

# 745
  • Мнения: 24
няма посочен линк за нова тема.


влизаш в готварския форум и поглеждаш  Mr. Green

Знам къде да погледна. Simple Smile

# 746
# 747
  • Мнения: 1 709
И аз нямаше да разбера  Rolling Eyes
Добре, че Алексче писа  Simple Smile
Най-вероятно повечето са абонирани за известия или редовно следят готварския форум.

˙·٠•♥ Isabel ♥•٠·˙, благодаря за линка.

# 748
  • Мнения: 24
И аз нямаше да разбера  Rolling Eyes
Добре, че Алексче писа  Simple Smile
Най-вероятно повечето са абонирани за известия или редовно следят готварския форум.

˙·٠•♥ Isabel ♥•٠·˙, благодаря за линка.

 Simple Smile Party

Общи условия

Активация на акаунт