Професионални серии за коса - Тема 32

  • 50 863
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 812
Aз пробвах снощи на Чи маската за тънка коса nourish intense и много ми хареса,хубаво хидратира и подрежда косата,омекотява,но не прекалено,не ми стана лигава косата  Hug

# 16
  • Мнения: 221
Пандичка, днес тъкмо тази снимка на мацката, която си сложила я гледах и си казвах - леле колко е красива  Flutter Харесва ми оформлението, което си направила    Hug bouquet
Nadeto...   Hug много ме радва мнението ти за nourish intense , нямам търпение вече да я пробвам и аз  Crazy, а съм направила списък кое след кое  hahaha Joy Ще пиша по нататък и при мен как е  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 6 442
Nourish intense и аз я харесвам , ползвам за гъста коса обаче, при мен не бих казала че действа твурде омекотяващо, определено има хидратация, но косата не става мека и хвърчаща, има си плътност и жилавост.
Малко по-слаба ми е отколкото бих изкала обаче.

При изплакване на маската Smooth down  почувствах коста си мнооого лигава, нямам спомен да е била такава някога, нямам търпение да видя резултата на суха коса.

# 18
  • Мнения: 812
И на мен ми придаде плътност и жилавост,същевременно е и мекичка ,но не и хвърчаща,някак пригладена стои  Hug

# 19
  • Мнения: 682
Благодаря и аз за темичката. Peace Записвам се и аз да ви следя. Имам доста нови продукти за пробване, но втори ден все още се радвам на ефекта от комбинацията между беин волюмактив и маската на milk shake. Heart Eyes Усещам, че това ще ми стане един от любимите шампоани. И още един път да изкажа възхищението си от Ревиталукса bowuu - щом ми свърши, ще си взема голямата кутия.

# 20
# 21
  • София
  • Мнения: 5 503
Aз пробвах снощи на Чи маската за тънка коса nourish intense и много ми хареса,хубаво хидратира и подрежда косата,омекотява,но не прекалено,не ми стана лигава косата  Hug
Ооо супер,благодаря за споделеното,събирам мнения за въпросната маска,след като свърша Форс Вектора мисля да я пробвам и аз  Peace

 И да се оплача,моите маски и спрей на Милк шейк които поръчах от ЛФ още ги няма  Sad усещам как ще си остана без тях. Cry

# 22
  • в Кошера
  • Мнения: 2 226
Благодаря за новата тема  Grinning

Аз нямам напоследък никакво време за косата и карам само на шампоан, маска и серумчета. Утре съм замислила една домашна маска от зехтин и рициново масло, че ми е интересно как ще ми се отрази.
Аз ти препоръчвам да добавиш и малко маска към маслата, каквато и да е, по-обикновенна също върши работа Peace

А защо? За по-лесно отмиване или? Аз доста трудно отмивам маслените маски, които си правя  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 8
Здравейте,мацки Simple Smile

Да се включа и аз в темата със въпрос.Четох надълго и нашироко за протеиновата терапия във предишните теми и установих,че е точно това от което се нуждая Peace.Косата ми е тънка,изтощена от пресата и се къса.Не се боядисвам и никога не съм го правила.Като протеин мисля да купя 2-минутния реконстуктор на Афоджий,тъй като прочетох че е от по-леките,а на мен не ми се рискува с по-силни.Чуденката ми обаче е:каква подхранваща маска да използвам след нея ? Ако може да ми препоръчате някоя,която да не е много скъпа,ще съм ви адски благодарна.   bouquet И като продукт без изплакване след маската може ли да се използват кристали за коса или ще препоръчате нещо друго ?

# 24
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Rebirthing, нямаш нужда от маска след реконструктора, нужна е след силния протеин, вземи само р-ра, но за мен той не е особено силен и е по-скоро за поддръжка, не очаквам да има огромен ефект  Peace

# 25
  • Мнения: 0
Ами косата ми е на руси кичури,които правя през 2-3 месеца,с тънък косъм сам дълга някъде до средата на кръста,ами аз още имам от цимента,но честно казано я усещам малко по-платна и определено цъфтежите вече ги няма определено има по-здрав вид,ноооооооо обема без преса хич го няма,иначе като цяло искам да я усещам по-платна и тежка с повече обем,без преса,ако някак си това може да е възможно.Иначе ползвам ултиме елехир oil на керастасе по дължините.Но май след него ще е хубаво да ползвам и нещо термозащитно,та си мисля да поръчам този термо цимента.Май малко объркано го обясних   ,но се надявам да ме разбереш какво горе долу търся и очаквам.За да знам към коя от двете серии да се насоча volume active или за хроме риче или както се казва серията за боядисана коса.Благодаря предварително

# 26
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
серията за обем  Peace

от хрома рич - няма уплътняване, има блясък, но също и мекота и на мен не ми прибира хвърчащите косъмчета, финишът е тип кристали

по-добре серията за обем и цимент термика  Peace

# 27
  • Мнения: 0
серията за обем  Peace

от хрома рич - няма уплътняване, има блясък, но също и мекота и на мен не ми прибира хвърчащите косъмчета, финишът е тип кристали

по-добре серията за обем и цимент термика  Peace

Благодаря за бързия отговор   bouquetи аз към тази серия се бях насочила,но да си питам за всеки случай все пак.Значи веднага след като свърша с цимента това,ще е новата ми придобивка,тъкмо има и намаления сега при мен супер newsm44. А само още нещо да попитам маската за обема и в корените ли се слага? newsm78 Защото никъде не е пояснено. Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 0
И още едно последно въпросче това http://www.schmitz-friseurshop.de/kerastase/kerastase-forcintense-6x-15ml.html  дали ще е подходящо за моята коса?

# 29
  • Мнения: 93
Имам малко питане.Прочетох за протеиновата терапия,и искам да е пробвам.Само да ми кажете от къде мога да си закупя даден продукт?

Общи условия

Активация на акаунт