Професионални серии за коса - Тема 32

  • 50 841
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 616
Здравейте,мацки Simple Smile

Да се включа и аз в темата със въпрос.Четох надълго и нашироко за протеиновата терапия във предишните теми и установих,че е точно това от което се нуждая Peace.Косата ми е тънка,изтощена от пресата и се къса.Не се боядисвам и никога не съм го правила.Като протеин мисля да купя 2-минутния реконстуктор на Афоджий,тъй като прочетох че е от по-леките,а на мен не ми се рискува с по-силни.Чуденката ми обаче е:каква подхранваща маска да използвам след нея ? Ако може да ми препоръчате някоя,която да не е много скъпа,ще съм ви адски благодарна.   bouquet И като продукт без изплакване след маската може ли да се използват кристали за коса или ще препоръчате нещо друго ?

Няма смисъл от 2 мин, направо 2 стъпковия, щом има накъсване на косата, няма защо да се губи време. Вземи си някаква маска от супера, и течно масло, бадемово, добър зехтин, жожоба, смесвай си по малко масло с маската и така нанасяй, като винаги за 20-30 мин поне и със затопляне. Кристалите, сигурно стават, зависи като цяло как ще ти понесат другите продукти, пък и не казваш какви са точно, ако имат и някакво масло в състава, ще са ок.

JuJu_ не знам кои гледаш, за да ти кажа каква е разликата. Но протеиновите продукти са много обсъждани тук,  разгледай поста на  1ва стр, прехвърли няколко стр от темите и ще попаднеш на много информация. Продукта на Нексус е чудесен, но трябва да се поръча от друг сайт, няма го в рибката.

# 46
  • София
  • Мнения: 6 231
Аз малко се пообърках. newsm78Гледам в сайта,че има някакъв протеин,който е 2-минутен,също има и някакъв кератинов?Каква е разликата? newsm78

Кератинов 2-минутен реконструктор е 1 продукт, няма разлика.
Кое точно гледаш? Дай линк

Другия е Реконструктор с кератин и зелен чай -това е финиш

# 47
  • Мнения: 434
Пандичка,благодаря за новата темичка!    bouquet

Тук съм,чета ви да не изпусна нещо. Simple Smile

Вчера пробвах тази маска http://www.haarpro.nl/images/T/protopack1-01.jpg
Благодарение на една много мила съфорумка.  bouquet

Косата ми след това "чудо" стана много жива,плътна и лъскава. Crazy

# 48
  • Варна
  • Мнения: 193
taamaraa , поръчай си го от ЗР, при мен идват още  на следващия ден преди обед  Peace
Пандичка страхотно оформяне  на тема   bouquet

Последна редакция: нд, 25 мар 2012, 19:10 от Полина-Малина

# 49
  • Мнения: 372
Аз малко се пообърках. newsm78Гледам в сайта,че има някакъв протеин,който е 2-минутен,също има и някакъв кератинов?Каква е разликата? newsm78

2-минутен протеин няма. Има двустъпков протеин и 2-минутен реконструктор.
Четете добре нещата, за да не се получат разминавания.   Peace

Sassie, кой е продукта на Матрикс? Не виждам името.   Blush

# 50
  • Мнения: 1 569
Момичета, благодаря за хубавите думи за темата. Макар нищо кой знае какво ново да не съм направила.  Hug

Аз да споделя впечатления от Йогуртовата маска Милк Шейк. Честно никаква разлика като усещане със и без нея.  Shocked Днес пак измих с хидратиращите шампоан+балсам Афоджий. След като измих балсама нанесох маската и стоях поне 5-7 мин - без шапка. Като измих и подсуших с кърпа имах същото заплитане, кактосамо с балсама.  Shocked Напръсках с реконструктора със зелен чай, издухах със сешоар и резултатът беше същият както на предното измиване - без маска. Да, косата си е мека, но по дължините не особено подредена и без обем. Малко тъп въпрос, но как да тълкувам всичко това?  newsm78 Маската не е за мен или просто не знам какво да очаквам от нея и тя в същност си върши подхранващата работа?  newsm78

Последна редакция: нд, 25 мар 2012, 19:33 от ♥Пандичка♥

# 51
  • Мнения: 8

Няма смисъл от 2 мин, направо 2 стъпковия, щом има накъсване на косата, няма защо да се губи време. Вземи си някаква маска от супера, и течно масло, бадемово, добър зехтин, жожоба, смесвай си по малко масло с маската и така нанасяй, като винаги за 20-30 мин поне и със затопляне. Кристалите, сигурно стават, зависи като цяло как ще ти понесат другите продукти, пък и не казваш какви са точно, ако имат и някакво масло в състава, ще са ок.



Благодаря ти,както и на Алена   bouquet.
Значи сега да си поръчам 2-стъпковия протеин + хидратиращия балсам ? И след процедурата с тях нанасям подхранваща маска или масло и кристали като финиш ?
Знам,че сигурно задавам адски глупави въпроси,но не съм много запозната с професионалните продукти.

# 52
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
♥Пандичка♥, според мен е хубаво да ползваш маската без продуктите на Афоджи преди и след това  Peace

За да усетиш маската ползвай по-неутрален шампоан - нито да премива, нито да изглажда, не ползвах друга маска/балсам преди това и след нея - пак ако имаш нешщо неутрално, като усещане.

На мен р-ра със зелен чай не ми втвърдява косата, но доста момичета го описват така  Rolling Eyes

Шампоанът и балсамът на Афоджи в случая - приглаждаш косъма така, че да не поеме особено маската или най-малкото да не й усетиш добре въздействието.

# 53
  • Мнения: 93
Аз малко се пообърках. newsm78Гледам в сайта,че има някакъв протеин,който е 2-минутен,също има и някакъв кератинов?Каква е разликата? newsm78

Кератинов 2-минутен реконструктор е 1 продукт, няма разлика.
Кое точно гледаш? Дай линк

Другия е Реконструктор с кератин и зелен чай -това е финиш



на този се спрях - http://zlatnaribka.com/protein-v-dve-stypki-za-silno-iztoshtena- … -ml-424-3399.html

дано да има ефект,само незнам колко често трябва да го използвам

# 54
  • Мнения: 3 416
Момичета, някой знае ли онлайн откъде могат да се поръчват продукти на Vitality's ? И момичетата , които се изсветляват да попитам за някакъв щадящ remover?
Престиж Peace Peace Аз го ползвах няколко пъти едно след друго,все едно балсам си слагам,нищо не ми увреди. Ако не бях се боядисала 6 пъти в рамките на 10-ина дни щях да съм в перфектно състояние,но избързах малко. От тъмно махаганова сега съм тъмно руса,за по-малко от 2 седмици.

Пандичка благодаря за темата!

# 55
  • София
  • Мнения: 5 461
Момичета, благодаря за хубавите думи за темата. Макар нищо кой знае какво ново да не съм направила.  Hug

Аз да споделя впечатления от Йогуртовата маска Милк Шейк. Честно никаква разлика като усещане със и без нея.  Shocked
Йогуртовата не ти ли е тежка?

# 56
  • Мнения: 1 569
На мен р-ра със зелен чай не ми втвърдява косата, но доста момичета го описват така  Rolling Eyes

На мен също изобщо не ми втвърдява!!  Peace
А какво означава по-неутрален продукт? Например какъв шампоан като за моята коса бих могла да ползвам?  Hug

Bubble, ами ха де.  Thinking Аз малко с тези термини тук се обърквам, но ако имаш предвид не ми ли сплеска косата - не, но точно. Просто нямах никакъв обем, а суших с надолу главата, след което по принцип резултатът е съвсем различен.  Thinking

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Дали има мостри от серията Hollywood Beauty?

# 58
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
♥Пандичка♥, йогурт маската повече хидратира, а млечната повече подсилва/уплътнява косъма  Rolling Eyes затова да трупаш хидратиране в поредни стъпки (шампоан, балсам, маска ...) и да очакваш обем и уплътняване е нереалистично  Blush

под неутрален продукт - имам предвид някой от твоите, който не е твърде хидратиращ или прекалено пресушаващ, такива са повечето за боядисана коса

какви шампоани имаш сега?

# 59
  • София
  • Мнения: 43
Аз съм много доволна от този шампоан http://www.dermahelp.bg/Eucerin-pH5-Shampoo-200-ml
би трябвало да свърши работа  Peace

Общи условия

Активация на акаунт