ВТОРИ КЛАС - 9

  • 34 407
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • Русе
  • Мнения: 11 925
  Теди, разби ме. Таква гледка едвам на снимка понасям.  Една такава приятелка ме отказа от лодките и Дунава преди няколко години.

  Скалата е снимана точно заради профила.  Simple Smile

# 676
  • Мнения: 911
Внимавай с такива приятелки!!

Честит Имен Ден на всички, които носят името Борис и Боряна!

Много здраве, късмет и успехи!

Последна редакция: ср, 02 май 2012, 14:58 от masha24

# 677
  • столицата
  • Мнения: 3 829
За тези, които се интересуват, излязоха резултати от Великденското математическо състезание за София.

# 678
  • Мнения: 14 133
Здравейте.  Heart Eyes
При нас всичко е нормално.  Hug
Мъжете се опитват да свикнат с моето ново работна време и доста добре се гледат сами.  Peace

# 679
  • Мнения: 911
Ще свикнат, chibi! Нама къде да ходят!

Петък е   bouquet!!!

# 680
  • Русе
  • Мнения: 11 925
  Последните седмици най-тежко. Седим над тетрадката и мечтаем.
  В Русе дойде един малък цирк и поканиха Светослав с Марти и смесената двойка, която взе бронзовия медал на световното да участват в програмата. Всяка вечер имат представление и са много впечатлени- клоун , много животни, пуканки и памук на корем. Никога не съм си падала по цирка, но детето е щастливо. Нашият кмет хич не уважава такива "измислени" спортове, като акробатиката, както се изрази той и изобщо не подкрепя клуба. Така,че децата ще се наложи да поработят за разходите за предстоящото състезание. Ама ще си имаме разправиите с него.  #2gunfire

# 681
  • Мнения: 1 194
Ехаааа, браво Амбър. Чак завидях на децата Laughing

Кмета не подкрепя почти нищо, така че...просто без коментар.
Почивните дни ще използвам, за да поддържам Волен в кондиция за следващите две седмици. След това вече... smile3540

И от мен - честит петък  Mr. Green

# 682
  • Мнения: 4 116
Леле, Амбър, верно ли в цирка играе сега? Това  е страхотно! Моля те, направи клипче и ни го пусни  Praynig Браво на нашия Светльо, талант си е!

Нещо позамря темичката напоследък, учите за изходящите нива ли  Joy
При нас вчера беше по математика, днес е по Околен свят, а другата седмица по БЕЛ и английски. Но никак не му се учи вече, изморен ми се вижда. Чакаме края на учебната година с нетърпение.
Вчера донесе 7 шестици (нанасят им ги на седмица наведнъж), та баща му му дава обикновенно по някой лев за шестиците... вчера получи 10лв и доволен си ги прибра да си плати с тях месечната такса за телефона. Съгласих се да му го взема, при положение, че той си спестява за таксата  Mr. Green А и знае, че дори да го загуби, пак ще плаща 2 години месечна такса. Гадна съм, а?  Joy

# 683
  • Русе
  • Мнения: 11 925
  Теди, вашата тарифа по висока от нашата. И аз давам по нещо за 6, а за математиката двойно повече. Успя да върже 6 с два минуса на изходното по математика.  Grinning Обаче на силните предмети, както блее сега може и да развалим шестиците.

   Много са добри в цирка и са май най-голямата атракция, ако съдя по аплодисментите. Снимахме, но е малко тъмно. Днес ще снимаме пак, дано да успеем.

# 684
  • Мнения: 9 990
Ха здравейте.Ни съм ви чела, ни нищо, при нас на западния фронт нищо ново...
Наборката бори проблемите с шините, имаше болезнени интервенции и там бяхме съсредоточени.Училището си върви, вижда му се края.Не знам за никакви изходни нива и никой не учи допълнително.Учи си се в занималнята, както обикновено, напоследък понамирва време книжки да чете.Според мен е оформена тя вече, има доста оценки, поне в бележника.Драма и е физическото, вчера ми говори, как учителката я спряга за най-зле-бавно тича, лошо скача...Ми викам и-маме-не си атлет, спокойно..Имаш си друг спорт, където се чувстваш добре и си постигаш резултатите, не си дебел търтей някакъв.Много нещо се е притеснила с това физическо, обяснявам и аз, да не го мисли, но и госпожата явно не пропуска и винаги и натъртва как е последна. Rolling Eyes
Измислихте ли лагерите и занималните?Давайте идеи за ваканцията?На този етап подозирам усилени тренировки аз, защото юли имат състезание.До сега се съсредоточаваха в големите и малките/сиреч моето/ тренираха само 3 пъти по 2-3 часа, сега с края на годината влизат в басейна за цял ден всеки ден до състезанието.По този начин ще изпусне занималнята и ще се наложи с мен да пише диктовки и задачи вечер. Thinking/защото ваканцията тя прави такива неща, не е само игри, а в случая и до игри няма да стигне май, въпреки , че това, че ще е на басейна по цял ден ще е най-голямата и награда за завършването с отличен Crazy/

# 685
  • Мнения: 4 116
Мда, това със светлината наистина е кофти при такива изяви и редовно нищо не се получава нито от видеото, нито от снимките.
Аз така се измъчих като снимах Светлин на театралния фестивал, има 5 читави - и то ужасно шумни.
http://farm8.staticflickr.com/7251/6976024950_cb5953152f_c.jpg
http://farm8.staticflickr.com/7049/6976017702_c53c73e97b_c.jpg
http://farm9.staticflickr.com/8024/7122109181_3e63ccc274_c.jpg
http://farm8.staticflickr.com/7187/7122113863_6f8cd58afd_c.jpg

Тарифата за шестица е 2лв, ама обикновенно носи по 1-2 шестици на седмица, та е поносим разхода  hahaha Ама сега се уля направо. И чакаше 14лв, но и с 10 се задоволи.
По принцип съм против даването на пари за оценки, на мен никога не са ми давали и съм си учила съвестно и прилежно. Но с мъжа не мога да изляза на глава, а и виждам, че Мони не учи заради оценките, просто вече си му стана навик и го прие за нормално негово задължение. Паричките идват като бонус, с който обикновенно ми купува дребно подаръче или черпи със сладолед брат си.

# 686
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
И аз мисля двата почивни дни основно задачи да решаваме и по английски ако може да попреговорим, на госпожицата хич не и се иска, но ншма как то само 2 седмици останаха, малко ми е притеснено да видим какво ще изкара на тея самостоятелни.

# 687
  • Мнения: 9 990
какви самостоятелни работи?Контролни ли някакви правят? Thinking
аз честно казано не знам коя от оценките и е на самостоятелна работа, коя на диктовка, коя на друго, напоследък имат модата сами да си нанасят в бележника и гледам вече си пишат-краснопис, правопис, четене, тук-там има стих, тук-там има самост., .... та подразбирам за какво е оценката точно.

# 688
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
при нас когато има самостоятелни,ни ги дават да ги видим да се подпишем и после ги връщаме на госпожата.

# 689
  • Мнения: 9 990
а, да, виждала съм и аз чат-пат, не винаги се сеща да ми ги покаже, седят си и в чантата...
И не знае Кога ще правят.Или знае, но просто не се коментира това, знае си го докато е в училище.Реално защото допълнително детето не се подготвя и не е целенасочено-утре ще правим контролно-дай да седна да поуча....може би затова аз не знам кога точно са тези самостоятелни работи.Реално  за мен тя всичко си прави самостоятелно, хахаха. SunglassesЯвно сега се наричат самостоятелни работи контролните от наше време. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт