Бебешка количка 3 в1 Bexa B4x

  • 16 001
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
И аз чакам да ми се обадят, когато пристигнат, за да мога веднага да си поръчам. В сайта пише, че отстъпката важи за всички артикули и би трябвало да е и за онлайн пазаруването.

# 16
  • Мнения: 0
И аз чакам да ми се обадят, когато пристигнат, за да мога веднага да си поръчам. В сайта пише, че отстъпката важи за всички артикули и би трябвало да е и за онлайн пазаруването.

Звънях им вчера и днес на телефоните в Ново бебе ама никои не вдига. Някои ако се свърже с тях да каже. Иначе освен за количката с тази отстъпка мога да спестя и от други стоки при тях. Само да видим кое е налично де Simple Smile))

# 17
  • Мнения: 0
И аз чакам да ми се обадят, когато пристигнат, за да мога веднага да си поръчам. В сайта пише, че отстъпката важи за всички артикули и би трябвало да е и за онлайн пазаруването.

Звънях им вчера и днес на телефоните в Ново бебе ама никои не вдига. Някои ако се свърже с тях да каже. Иначе освен за количката с тази отстъпка мога да спестя и от други стоки при тях. Само да видим кое е налично де Simple Smile))

понеже вчера ходих да гледам лендерите видях че и бекса вече е налична. има и 4 или 5 нови цвята

# 18
  • Мнения: 1
Аз тези дни въпреки всичко , и че няма много мнения от мами които вече я ползват ще я поръчвам. Но щом казвате че има нови цветове може би ще изчакам да ги видя по сайтовете. Не искам после да съжалявам за избора си.

# 19
  • Мнения: 2
Аз чаках, чаках и накрая не можах да се стърпя - поръчах си Navington тук в Пловдив.
За сега видях из сайтовете само 1 нов цвят на Бексата - жълто и сиво, но не ми допадна особено.
Какви други цветове има?

# 20
  • Мнения: 0
Аз чаках, чаках и накрая не можах да се стърпя - поръчах си Navington тук в Пловдив.
За сега видях из сайтовете само 1 нов цвят на Бексата - жълто и сиво, но не ми допадна особено.
Какви други цветове има?

http://www.novobebe.com/on-line-magazin-novo-bebe-kombinirani-be … ichki-bg-151.html
джеин , вече са ги качили . но аз лично все пак ще си ги разгледам на живо.

# 21
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Ехаа, че хубави цветове! Нашата не е така пъстра, но пък много си я харесваме Simple Smile

# 22
  • Мнения: 0
Ехаа, че хубави цветове! Нашата не е така пъстра, но пък много си я харесваме Simple Smile

да определено някои от цветовете са супер. но най много ми хареса лилавото. нан ти ползваш ли кошчето за кола ? чудя се дали си заслужава да се вземе или не ?

# 23
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Ползвам го, как иначе в колата Simple Smile Много е хубаво, има и подложка за малки бебета /такава с ограничител за главичката/. Ние от каката нямаме такъв кош за кола и за това го взех. И той има сенник и покривало за крачетата, които не сме ползвали де.Simple Smile Има и адаптор, да сложиш това кошче на количката. Удобно е при пътуване, да не мъкнеш и голям кош. Скоро ще го пробвам:)

# 24
  • Мнения: 0
Здравейте мами,
Надявам се да бъда полезна и аз по темата.Обикалях почти всички магазини за бебешки колички,защото искам четириколка,висока,лека и маневрена.Отидох до магазина novobebe и я тествах да я бутам,завивам и сгъвам самата количка-уникално лека и удобна е.Навсякъде количките с помпащи гуми са доста тежки,една на чиполино за сравнение тежеше 18кг с летния кош,което с дете вътре ще е трудно за бутане.Утре ще ходя да я взимам тази на bexa.Цветовете им са доста свежички и приятни за окото,аз съм се спряла на неутралната сива.За сгъването,става адски бързо и удобно,кошовете са леки.

# 25
  • Мнения: 0
Здравейте мами,
Надявам се да бъда полезна и аз по темата.Обикалях почти всички магазини за бебешки колички,защото искам четириколка,висока,лека и маневрена.Отидох до магазина novobebe и я тествах да я бутам,завивам и сгъвам самата количка-уникално лека и удобна е.Навсякъде количките с помпащи гуми са доста тежки,една на чиполино за сравнение тежеше 18кг с летния кош,което с дете вътре ще е трудно за бутане.Утре ще ходя да я взимам тази на bexa.Цветовете им са доста свежички и приятни за окото,аз съм се спряла на неутралната сива.За сгъването,става адски бързо и удобно,кошовете са леки.

На мен пък в бекса освен че е маневрена, лека, широка. Също много ми харесва текстила и това че комплекта включва всичко дори дъждобран и комарник. да не говорим че е 3 в 1 и има и чанта и чувал за зимата.

# 26
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!
Аз също съм се захласнала по тези колички Bexa. От няколко седмици ги следя. Четох няколко полски и руски сайтове и там няма недоволни от тези колички. За съжаление тук  в БГ са много нови и това е единствения форум за тях. Има ли още мами, които са си купили Bexa и дали са доволни? Има ли някои вече със спукана гума?
N_A_N, след няколко месеца все още ли нямаш забележки към количката?

Благодаря предварително!
Поздрави!

# 27
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!
Аз също съм се захласнала по тези колички Bexa. От няколко седмици ги следя. Четох няколко полски и руски сайтове и там няма недоволни от тези колички. За съжаление тук  в БГ са много нови и това е единствения форум за тях. Има ли още мами, които са си купили Bexa и дали са доволни? Има ли някои вече със спукана гума?
N_A_N, след няколко месеца все още ли нямаш забележки към количката?

Благодаря предварително!
Поздрави!

И тук нищо лошо не се чува . Но действително е рано. трябва да се оглеждам ако видя някоя мама навън с такава да я поразпитам.

# 28
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен! От август месец сме горди собственици на лилава Bexa! Много е удобна, много много маневрена, лесно се сгъва и влиза в колата! Багажникът отдолу е прилично голям, има място за пазар дори, в чантата за сега ми се събира всичко, а за което нямам място слагам отдолу! Нямам никакви забележки! Ползвахме я и на сняг - върви без проблеми! Цената също й е доста добра за пълния комплект! Ако някой я е харесал да не се чуди!   Grinning

# 29
  • Мнения: 17
Здравейте, момичета Simple Smile
Днес, след дълго чудене, си купих количка, Bexa B4x, но след като много много умувах комплектите 3в1 бяха свършили, та си взех 2в1 (без кошницата за кола 0-13кг).
Та, мисълта ми е имате ли представа дали се продават кошници, които могат да се адаптират на всякакви колички или дали някъде мога да си намеря специално за Bexa, било то и 2-ра употреба?

Много много благодаря!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт