Общ рожден ден на Мартенчета 2011

  • 5 909
  • 116
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Момичета, ще дойда! Ако малкият е добре, живот и здраве, няма да пропускаме, ако е останало нещо от кашлицата, ще мине да ви каже "Здрасти" и ще го пусна с баща му да обикалят с количката из парка, а аз ще остана да си ви видя.
Въпрос, мартенските татковци поканени ли са? Мъжът ми пита няма ли да изпият по бира Simple Smile
Нямам време сега да изчета другата тема, че се е завихрило около мен. До скоро!

# 31
  • Мнения: 624
Нашият татко работи в събота, така че няма да може да се присъедини.
Ради от снощи е с хрема Confused вдигна и температура - 37,6, не е висока, ама си е температура Confused Дано се оправи до събота, че хич не ми се иска да пропускаме купона.
Ако всичко е ок ще се включа в почерпката с едни соленки, като ще намаля дозата на солта, за да стават и за дребчовците (без яйца са, само отгоре се намазват, така че мисля, че всички ще могат да си хапнат от тях) и ще взема и един термос кафе.

Срещу входа откъм Гоце Делчев, като се подмине мостчето има голяма площадка с много пейки. Има и катерушки, където могат да се забавляват по-големите деца. Мисля че мястото е подходящо, а и е по-спокойно отколкото на останалите входове на парка.

# 32
  • София
  • Мнения: 181
Привет, сладурки   bouquet
Пишете и мен, само дето не знам как да стигна до южният парк от наше село люлин newsm78
Борисовата градина ми е по- сгодна, но както решите Wink

Последна редакция: ср, 28 мар 2012, 09:52 от maiski3

# 33
  • София
  • Мнения: 2 060
Еех, и ние няма да успеем да дойдем, защото сме на гости в провинцията и ще се върнем в София чак на 10-11 април. Искаше ми се да се видим на живо, но....явно ще гледам само снимки. Hug Hug Hug

# 34
  • Мнения: 856
Въпрос, мартенските татковци поканени ли са? Мъжът ми пита няма ли да изпият по бира Simple Smile
Нашият татко ще е с нас, понеже Момчил обикновено по това време спи и сигурно ще ги оставя да се разхождат някъде на по-тихо, а аз ще се порадвам на другите бебета. После и моите мъже ще се присъединят. Поне за сега така си мисля да стане, пък ще видим. А могат и по мъжки да пият бира нашите татковци, ако цял отбор мами и бебета са им множко за компания  Laughing

Срещу входа откъм Гоце Делчев, като се подмине мостчето има голяма площадка с много пейки. Има и катерушки, където могат да се забавляват по-големите деца. Мисля че мястото е подходящо, а и е по-спокойно отколкото на останалите входове на парка.
Тази градинка наистина е много подходяща и ако другите мами нямат нищо против, понеже е в по-отдалечения край на парка, ще е много удобно да се съберем там. Има паркинг до подлеза, на който му е необходим и спирка на градкия транспорт също.
Бързо оздравяване на Ради  Hug

# 35
  • Мнения: 13
jozzy, Mur, това е на Розариума, нали? Да, там е много хубаво, стига да не е навалица, че в хубави дни е точно така  Peace Аз предлагам да се съберем, където е удобно на идващите отдалеч и тогава да се насочим към подходящо място, като аз тези дни обикаляйки парка се оглеждам за такова, но през делнични дни е спокойно, а в събота не знам как ще е. Нека и другите, които познават и се разхождат в Южния, да  набелязват-Mur, Redreny и други сигурно има, ако сте ентусиасти като мен, де, че тези дни е доста ветровито  Simple Smile

Нашият татко също вероятно ще идва, но не вярвам да се включи в нашата компания, не обича той такива сбирки, та вероятно ще се разхожда с децата  Wink

Ох, сто пъти редактирах вече, исках и тук да кажа, че аз някакъв сладкиш ще забъркам за събитието, кекс сигурно, че след тези приготовления за РД не ми се занимава с нещо по-завъртяно  Blush

Последна редакция: ср, 28 мар 2012, 13:48 от anelisa

# 36
  • Мнения: 40
Matza днес ми писа,че няма да може,а причината наистина е уважителна.Същото и при РЕдРени

# 37
  • Мнения: 13
Няма да е зле утре пак да се преброим като за последно  Simple Smile

# 38
  • Мнения: 18
Болни сме-Петя е с хрема и температура та ако дойда ще сме с тати който ще е с нея да се разхожда,а аз ще намина да ви видя(ще направя нещо,но не съм решила още- снощи не спах много)ЩЕ ПИША ПАК КАК СМЕ КЪМ ПЕТЪК ЗА ДА ПОТВЪРДЯ СЪС СИГУРНОСТ. Stop

# 39
  • София
  • Мнения: 126
Ние живот и здраве всичко да е наред също ще дойдем,аз мисля да направя сладки,даже почти съм решила какви ,но все още се чудя  newsm7
Единствено ме притеснява да не е много ветровито.

# 40
  • Мнения: 0
Момичета, моят още кашля и се сополиви! Ако духа и ние ще отпаднем! Иначе и аз като Дончо мислех да го пусна с бяща му с количката, а аз да мина да ви видя! Мисля, че сок трябваше да нося... Така ли беше?

# 41
  • Мнения: 44
Абе, мами, какво става, всички се поразболяхте  - баш за празника - има време, дано се оправят всички болнички  Hug. Понеже сме на открито, аз не се притеснявам от хремавки дечица - само по-далече ще стоим от тях!
Рачолинка, ти не се ангажирай с нищо, дано да сте здравички е важното! Иначе ние с Мигео предлагаме аз да взема шаренички чинийки, чашки, вилички и салфетки, а тя - за пиене фрешче.
При Розариума последно остава 13.30 в събота?

# 42
  • Мнения: 856
Аз ще донеса нещо солени4ко  Grinning

# 43
  • Мнения: 57
От мен имате испански турони в няколко разновидности, шарени шапки и свирки за парти, нещо за пиене ще взема също  Crazy

Ако ще има и други татковци, нашия също може да се присъедини и да се разведри, че след счупения крак сега е с порязан пръст  Confused Не е лошо да се разведри със себеподобни  Crazy

# 44
  • Мнения: 40
Аз ще взема балони,че имам в изобилие.

Утре по това време ще имам повече яснота кой ще ни докара нас .Предлагам утре за последно да се броим и вече ако има някакви непредвидени ситуации в последния момент ще ги уточняваме...

БИШКОТА-какво е това испанското?

Общи условия

Активация на акаунт