За раздялата в съвместното съжителство

  • 30 075
  • 242
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 45
Мишелин, алкохолът помага в такива случаи. Не казвам да се увличаш, но в най-тежкото положение е добро спасение за психиката.  След бутилка коняк съм като нова.   Grinning  Помни че и това ще мине.

# 211
  • Мнения: 22 499
След бутилка коняк съм като нова.   Grinning 

Бутилка коняк? На едно сядане....
Не бих могла да изпия такова количество алкохол...)

# 212
  • Бургас
  • Мнения: 364
Сигурно има предвид малка бутилчица тип "патронче", въпреки че нищо в Lizet33 не би ме учудило.  Laughing  Peace

# 213
  • Мнения: 22 499
Сигурно има предвид малка бутилчица тип "патронче", въпреки че нищо в Lizet33 не би ме учудило.  Laughing  Peace

А, може и голяма. )
Има си способни хора, носещи на алкохол. )

# 214
  • Мнения: 702
Какво противоречие е Лизет  Rolling Eyes

# 215
  • София
  • Мнения: 62 595
Бутилчица тип патронче, ама друг път! написа  си го в прав текст "бутилка конят", вие бутилчици сънувате!  Laughing

# 216
  • Мнения: 702
Еее, вие пък!нали не е бира, като простаците алкохолици....

# 217
  • Мнения: 45
Нормална бутилка. Не на едно сядане разбира се.  Laughing То такива неща не минават за един ден.
Но като и се види дъното, вече съм ок.  Mr. Green Бърша сополите и съм готова за бой.
Само хубав коняк ми действа съвземащо на мен, уиски и други твърди алкохоли не вървят, не знам защо.

# 218
  • Мнения: 702
Амчи, уточнявай се де  Laughing НапраО си те представих как изгълтваш една бутилка почти на екс... Rolling Eyes Hug

# 219
  • Мнения: 1 288
...и после в интензивното.

# 220
  • Мнения: 3 989
Нещо ми се прииска да бутна малко темата...
Мишелин, как са нещата в момента?

# 221
  • БГ
  • Мнения: 735
Нещо ми се прииска да бутна малко темата...
Мишелин, как са нещата в момента?
И аз така, може би защото съм на подобна вълна и я мисля тази тема нещо newsm78
Мишелин , дано ти се случват хубави неща Hug

# 222
  • Мнения: 3 989
И аз така, може би защото съм на подобна вълна и я мисля тази тема нещо newsm78
Мишелин , дано ти се случват хубави неща Hug

Мани, мани... аз го въртя суча и не мога да го изрека направо, ама и аз съм на такава вълна.
Пфуууу, най-сетне го казах. Embarassed

Изгледах сума апартаменти. Все още не мога да си харесам.
Не мога да повярвам, че го казвам обаче нещо всичко се срути. Няма да я бъде хавата. Затова и тоя интерес към темата де. Чудно ми е какъв ще го дървя когато намеря апартамент какъвто искам. Ще си замъкна багажите и...?

Обаче толкова съм изморена, че направо си мечтая да постоя поне за малко сама. Да се разхождам гола из апартамента и да не се съобразявам кой ще ме види.
На мен пък проблемът ми е, че ми втръсна от съвместния живот с майка му и баща му в един тесен апартамент.

# 223
  • София
  • Мнения: 62 595
не можеш ли да го убедиш да се изнесете сами някъде? Може да не е съвсем за късане и хвърляне връзката. Понякога стават много дълбоки кризи, пък като се променят физически нещата, времето, мястото, и всичко се оправя. Да, белезите остават, но връзката оцелява. Възможно е, ако се изнесеш, и той да започне да те посещава и накрая да се пренесе при теб и така да си реши този сериозен за теб проблем.  Hug

# 224
  • Мнения: 3 989
Не искам да ме посещава. Ще се виждаме навън ако трябва. Иначе просто ще си заживее пак по същия начин (разбирай без да работи, без да прави нищо) само, че освен другото, сега ще виси и с наема на моя врат.

Общи условия

Активация на акаунт