За раздялата в съвместното съжителство

  • 30 076
  • 242
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 710
Мишелин, разбра ли СЕГА защо тук не бива да пускаш теми!?

# 31
  • Мнения: 4 275
Мишелин, разбра ли СЕГА защо тук не бива да пускаш теми!?


Хихихи ... рядко ми се случва да пускам теми тук, но направя ли го, още на следващия ден съжалявам.  Laughing Да видим какво ще покаже утрото.  Laughing

# 32
  • Мнения: 646
Мишелин, разбра ли СЕГА защо тук не бива да пускаш теми!?


+1 Peace, защото момичето попита по какъв начин би могла по-лесно да преодолее раздялата , а не да и се обсъжда сексуалният живот, дали мастурбира или не,дали спи с други мъже или не и как  била сексуално ненормална и трябвало да отиде на лекар.

# 33
  • Мнения: 3 216
Мишелин, разбра ли СЕГА защо тук не бива да пускаш теми!?


Хихихи ... рядко ми се случва да пускам теми тук, но направя ли го, още на следващия ден съжалявам.  Laughing Да видим какво ще покаже утрото.  Laughing

Ще съжаляваш още повече  Laughing Гледай си живота и хич да не ти пука  Hug Ще се наредят нещата, не го мисли чак толкова  Peace

# 34
  • Мнения: 45
Мишелин, разбра ли СЕГА защо тук не бива да пускаш теми!?


+1 Peace, защото момичето попита по какъв начин би могла по-лесно да преодолее раздялата , а не да и се обсъжда сексуалният живот, дали мастурбира или не,дали спи с други мъже или не и как  била сексуално ненормална и трябвало да отиде на лекар.

Нещата са взаимносвързани. Тя трябва да проумее че реално няма какво да преодолява, защото нищо не е имала. Мъж заместващ котенце за гушкане не е мъж и това не са отношения между мъж и жена.
Но виж ако иска да има други отношения и то нормални, трябва да вземе мерки.

# 35
  • Мнения: 86
Според мен Мишелин е младо момиче, а сексуалните съвети които и давате са от позицията на зрели жени. Напълно възможно е тази дейност да не ти е интересна, забавлителна и удовлетворяваща ако не си с правилния мъж. А да се насилваш да правиш секс с някой, който не може да те провокира,съблазни, удовлетвори не може да продължи дълго. Някъде бях чела, че страстта между партньорите е най-силна през първите три години. След това продължава, ако наистина има връзка между тях (духовна, емоционална).

Просто това е някакво зацикляне от което на авторката й е трудно да се измъкне, защото не вижда път напред. Перспективата, която описва е сама в нова квартира. Ако имаш някаква нова вълнуваща идея какво да правиш с живота си (имам усещането, че си леко объркана и обезсърчена, което е нормално в тази ситуация) нещата ще стоят по друг начин.
Ако правиш неща, които те вълнуват и преследваш някакви цели, стремежи, мечти върху които да работиш, ще върнеш живеца в себе си.И мъжът ще си дойде сам (същия или нов).
Погрижи се за себе си, само ти можеш да го направиш. И желанието за секс, любов, романтика и нови преживявания ще се върне...
Може и да не си от най-сексуалните жени, но пък кой може да те спре да имаш готин и вълнуващ живот.  Hug

Пожелавам ти успех и много нови преживявания през тази година. Идеална е за намиране на нов партньор според всички астрологии и предсказания.
 Peace

# 36
  • Мнения: 2 361
   Мишелин, утрото е по-мъдро! Нещата не са в толкова тъмни краски, просто това явно не е твоят човек.

# 37
  • Мнения: 45
Значи на зрели жени е нормално да им се прави секс, а на млади не?  Joy
Ама вие като изтърсите някоя върховна глупост, направо да се чуди човек в свят на нормални хора ли живее... ooooh!

Извинявай ама ако тази "дейност" не ти е "интересна забавлителна и удовлетворяваща", значи имаш някаква патология. Та била тя и от психологично естество.

# 38
  • Мнения: 3 216
Лизет, не четеш внимателно. Ключовата дума в поста на кафеин е "правилния мъж". За мен правилният мъж също е от значение, въпреки че съм зряла жена  Laughing

# 39
  • Мнения: 45
Лизет, не четеш внимателно. Ключовата дума в поста на кафеин е "правилния мъж". За мен правилният мъж също е от значение, въпреки че съм зряла жена  Laughing

И ти не четеш. Защото ТУК ключовата дума е ДВЕ ГОДИНИ. За това време сто "правилни мъже" се изнамират АКО ИМАШ принципно желание за секс. По колко гаджета сменя една млада девойка годишно докато намери "правилния" мъж? И дали не си ляга с тях а само ги гушка като котенца?

Аз искрено не разбирам защо някои жени пускат теми в търсене на съчувствие когато единствено съчувствие заслужава този мъж, когото просто е лишила от всякакви съпружески задължения като елементарен секс и деца.

Последна редакция: нд, 25 мар 2012, 23:55 от Lizet33

# 40
  • Мнения: 2 361
И дали не си ляга с тях а само ги гушка като котенца?

  Това въобще не е твоя работа. Момичето търси подкрепа. Направете си отчетна на сексуалните лъвици ако толкова ви напира.

# 41
  • Мнения: 646
Първо- сексуалният им живот си е лично тяхна работа и никой не може да го определя като нормално или не.
Второ- момичето никъде е  казала, че въобще не и се прави секс или че не е правила с друг.
Просто този човек не я привлича сексуално, и не виждам нищо ненормално в това, без значение на каква възраст си.

# 42
  • Мнения: 45
И дали не си ляга с тях а само ги гушка като котенца?

  Това въобще не е твоя работа. Момичето търси подкрепа. Направете си отчетна на сексуалните лъвици ако толкова ви напира.

Аз искрено не разбирам защо някои жени пускат теми в търсене на съчувствие когато единствено съчувствие заслужава този мъж, когото просто е лишила от всякакви съпружески задължения като елементарен секс и деца.

# 43
  • Мнения: 646
Lizet33 ти май се чудиш за какво да спориш.
Авторката никъде не е казала, че са женени, а пък и да са, брака не е само секс и деца.Има деца без брак има и брак без деца, но това не пречи хората да бъдат заедно и пак да са щастливи.
Както Хапка каза момичето просто търси подкрепа а не разнищване на личният и живот.Ако искаше да е така щеше да пусне тема "Личният ми живот на показ" Mr. Green.

ПП. И защо пък да не пуска тема, нали за това е този форум? newsm78

# 44
  • Мнения: 4 300
Мишелин, разбра ли СЕГА защо тук не бива да пускаш теми!?


Хихихи ... рядко ми се случва да пускам теми тук, но направя ли го, още на следващия ден съжалявам.  Laughing Да видим какво ще покаже утрото.  Laughing
Ич да не ти дреме за глупостите тук  Hug

Не се обременявай с прекалено тежки мисли, анализи, самообвинения. Прави малки крачки, осигури си дистанция от всичко, което толкова те натоварва, и се насочи временно към обикновени, ежедневни неща, за които не си имала време или желание досега.
Пък полека лека ще се наредят  нещата.

Общи условия

Активация на акаунт