За раздялата в съвместното съжителство

  • 30 092
  • 242
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 62 595
Ясно, не е само жилищният проблем! Късмет ти пожелавам!

# 226
  • Бургас
  • Мнения: 364
И аз ти пожелавам късмет и щастие, St.! Радвам се, че си се решила - от писанията ти и друг път ми се струва, че отдавна трябваше да вземеш вече това решение.   Hug

# 227
  • Мнения: 3 998
Боже явно често съм мрънкала.  Embarassed

Абе не знам обаче аз... онзиден... взех, че наех един апартамент.  Rolling Eyes

Не мога да повярвам. Не съм казала. И няма да кажа скоро. Трябва ми време да го побзаведа. Къде сама, къде с финансова помощ от близки. Обаче ей го на - факт. Лошото е, че моят днес дори, след проведен разговор общо по темата, заяви, че не желае да живее под наем.
Замълчах си. Макар и да ми е трудно, ще мога да плащам наема и сама. Не ми е непосилно. Просто ще трябва да се лиша от глезотиите.

В момента изчквам хазайна да направи кухнята и да сложи климатик. Може би ще мине хич да не е... половин месец. (Иначе пък странно нещо. Един ден както пътувах за работа, загледах една кооперация. Стори ми се много хубава. Мина ми през ума: "Колко време търся безуспешно апартамент, който да ми отговаря на изискванията. Де да можех да живея тук". Ми да ви кажа, то звучи смахнато обаче  Embarassed на следващата седмица от една агенция ми предложиха апартамента, чиито прозорци захледах жално-жално тогава. Леле, че луда история. Съвпадение просто. Понякога си мисля, че съдбата наистина не е сляпа а с отлично зрение - 0.00 диоптра. И ми се падна някакъв хазаин дето не знам какво да си мисля. Някакво гересто петле дето без проблем ми свали наема с 20 лева. Да бях поискала повече... Съгласи се веднага да сложи климатик въпреки, че жилището се дава необзаведено. Попита ме имала ли съм претенции за марката и къде точно искам да ми стои. Ама се съборих по гръб когато ме попита какъв цвят кухня искам. Тоя или ще излезне някакакъв лъжльо, или аз просто... извадих нЕкъФ зверски късмет. )И понеже не съм казала се улавям, че хем ми дострашава (какво би станало ако наистина моят човек не пожелае да ме последва), хем... абе знаете ли... нямам търпение. Що така?

Последна редакция: нд, 26 авг 2012, 18:33 от St.

# 228
  • Мнения: 3 216
.....
И понеже не съм казала се улавям, че хем ми дострашава (какво би станало ако наистина моят човек не пожелае да ме последва), хем... абе знаете ли... нямам търпение. Що така?

Щото си послушала интуицията си. А тя не лъже, когато я имаш. Успех  Hug

# 229
  • Мнения: 2 510
Боже явно често съм мрънкала.  Embarassed

Абе не знам обаче аз... онзиден... взех, че наех един апартамент.  Rolling Eyes

Не мога да повярвам. Не съм казала. И няма да кажа скоро. Трябва ми време да го побзаведа. Къде сама, къде с финансова помощ от близки. Обаче ей го на - факт. Лошото е, че моят днес дори, след проведен разговор общо по темата, заяви, че не желае да живее под наем.
Замълчах си. Макар и да ми е трудно, ще мога да плащам наема и сама. Не ми е непосилно. Просто ще трябва да се лиша от глезотиите.

В момента изчквам хазайна да направи кухнята и да сложи климатик. Може би ще мине хич да не е... половин месец. (Иначе пък странно нещо. Един ден както пътувах за работа, загледах една кооперация. Стори ми се много хубава. Мина ми през ума: "Колко време търся безуспешно апартамент, който да ми отговаря на изискванията. Де да можех да живея тук". Ми да ви кажа, то звучи смахнато обаче  Embarassed на следващата седмица от една агенция ми предложиха апартамента, чиито прозорци захледах жално-жално тогава. Леле, че луда история. Съвпадение просто. Понякога си мисля, че съдбата наистина не е сляпа а с отлично зрение - 0.00 диоптра. И ми се падна някакъв хазаин дето не знам какво да си мисля. Някакво гересто петле дето без проблем ми свали наема с 20 лева. Да бях поискала повече... Съгласи се веднага да сложи климатик въпреки, че жилището се дава необзаведено. Попита ме имала ли съм претенции за марката и къде точно искам да ми стои. Ама се съборих по гръб когато ме попита какъв цвят кухня искам. Тоя или ще излезне някакакъв лъжльо, или аз просто... извадих нЕкъФ зверски късмет. )И понеже не съм казала се улавям, че хем ми дострашава (какво би станало ако наистина моят човек не пожелае да ме последва), хем... абе знаете ли... нямам търпение. Що така?
Дано да имаш късмет Стефи.

# 230
  • Бургас
  • Мнения: 364
хем... абе знаете ли... нямам търпение. Що така?

Защото това е, което искаш! Ако не дойде с теб твоят човек, ще отидеш сама - можеш да се справиш, заслужаваш го! Едно ново начало - независимо, спокойно и обнадеждаващо! Много се радвам за теб, пак го казвам - от нещата, които си писала, си мисля, че крайно време беше да се решиш!  Hug

# 231
  • Мнения: 4 569
Браво, Ст.!
Дано живота ти се нареди по най - добрия начин.

# 232
  • Мнения: 322
Много се радвам за теб, пак го казвам - от нещата, които си писала, си мисля, че крайно време беше да се решиш!  Hug

И аз като Юличка, много се радвам, че St. се е решила Simple Smile

St., помня някои от нещата, които си писала за мъжа си и винаги ме е било яд, че толкова интелигентна жена си губи времето с подобен човек.  Embarassed

# 233
  • Пловдив
  • Мнения: 5 034
Стеф, браво и късмет!  Heart Eyes

ПП: Не мисля, че е съвпадение..ама никак даже... Wink
Като искаш нещо истински, то става. Нали затова казват: внимавай кво си пожелаваш, да не вземе да се сбъдне... Flutter
Ако наистина искаш мъжа ти да дойде с теб, ще стане.
Само трябва да си наясно дали искаш точно това....

# 234
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Иначе пък странно нещо. Един ден както пътувах за работа, загледах една кооперация. Стори ми се много хубава. Мина ми през ума: "Колко време търся безуспешно апартамент, който да ми отговаря на изискванията. Де да можех да живея тук". Ми да ви кажа, то звучи смахнато обаче  Embarassed на следващата седмица от една агенция ми предложиха апартамента, чиито прозорци захледах жално-жално тогава. Леле, че луда история. Съвпадение просто. Понякога си мисля, че съдбата наистина не е сляпа а с отлично зрение - 0.00 диоптра. И ми се падна някакъв хазаин дето не знам какво да си мисля. Някакво гересто петле дето без проблем ми свали наема с 20 лева. Да бях поискала повече... Съгласи се веднага да сложи климатик въпреки, че жилището се дава необзаведено. Попита ме имала ли съм претенции за марката и къде точно искам да ми стои. Ама се съборих по гръб когато ме попита какъв цвят кухня искам. Тоя или ще излезне някакакъв лъжльо, или аз просто... извадих нЕкъФ зверски късмет. )

Ти ме разби!!!
Аз също ти желая късмет!!!

# 235
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Когато искаме нещо, и това е "правилното" нещо - цялата Вселена ни помага и нещата се нареждат като по вода, лесно и безпроблемно. Бях го чела някъде и много често ми се случва да се убеждавам, че е вярно.
Късметът ти е с теб, гледай знаците, те никога не подвеждат и много успех и от мен   bouquet

# 236
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
На мен пък проблемът ми е, че ми втръсна от съвместния живот с майка му и баща му в един тесен апартамент.

садистично ми звучи и щом си намерила жилище, че и с добър хазяйн... Евалла  Peace

# 237
  • Мнения: 7 947
Защо садистично?
Майка ми е гледала мен и брат ми бебе - в една стая под наем с обща кухня.
Имам доста познати, които живеят с родители в малки жилища.
Но това не пречи да се обичат и да потърпят, докато си намерят тяхното решение.
Въобще любовта се изпитва именно в трудностите...

# 238
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

ТИ, конкретно... би ли живяла със свекър и свекърва в тясно жилище?
Аз - не и ми е досадно и садистично това "чудо".
Но да, майка ми е живяла в такова... барабар с брат ми и мен. За медал е, но няма кой да й го сложи  Simple Smile

Обаче аз съм друг човек. И не искам такова съжителство...

# 239
  • Мнения: 7 947
Ако обичам човека - бих

Общи условия

Активация на акаунт