момчешко име: Лука(с) или Едуард?

  • 7 681
  • 114
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 378
Гласувах за Матео, но и Лука също ми харесва Grinning

# 46
  • София
  • Мнения: 5 658
Роис, изказването ми не е крайно, а мое собствено. Не задължавам никого с него. Просто изказах мнение, нали може?

# 47
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Атти, изобщо не съм имала предвид твоя конкретен пост, има доста подобни изказвания в темата, и никъде на съм казала, че всички те са крайни.

# 48
  • София
  • Мнения: 5 658
Значи включва и моя пост, защото коментира мнението от него, освен това е точно след него Simple Smile

Оххх,  ooooh! като видя крайни изказвания за име и БГ фамилия
и никъде на съм казала, че всички те са крайни.

Не казваш ли, че са крайни? Simple Smile

# 49
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Значи включва и моя пост, защото коментира мнението от него, освен това е точно след него Simple Smile

Оххх,  ooooh! като видя крайни изказвания за име и БГ фамилия
и никъде на съм казала, че всички те са крайни.

Не казваш ли, че са крайни? Simple Smile

Нямам никакво намерение и време да правя дисекция и да се обяснявам с подробности. Не съм имала предвид твоето конкретно мнение и не, не казвам, че всички такива мнения са крайни. И аз имам право на мнение като теб и ако ти можеш да кажеш, че едно име е комично, аз пък мога да кажа, че нечие изказване е крайно, по моите си лични разбирания, с които никой не ангажирам.

# 50
  • София
  • Мнения: 5 658
ОК. Просто оххххкането и държането за главата ме провокираха да уточня позицията си. Няма за какво да спорим  Peace

# 51
  • Мнения: 4 569
Ройс, в ПМС ли си?  Grinning
Обикновено не се държиш така.

# 52
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
 smile3544

Е, не може цял живот да съм мила и добра.  Grinning  За главата се държа много пъти като чета тук, ама не казвам. Ама не, не съм в ПМС, даже направо съм в летаргия напоследък. Като имам свободно време.  Grinning

# 53
  • Мнения: 125
Матео  Peace
Матей не ми харесва

# 54
  • Мнения: 8 921
Лукас или Матео. Лука също ми харесва. Не правя асоциации с лук, лукав и други подобни.
Едуард не ми харесва.

# 55
  • Мнения: 0
Обаче пак галеното на Матео е Мати, Матчо, Матейчо.....лелелеле

Абе Дамян ми харесва повече!

# 56
  • Мнения: 1 615
Аз продължавам да се затруднявам и не гласувам. Май не трябваше да бързам да пиша в темата, ама ми стана интересно...

# 57
  • София
  • Мнения: 44 271
Обаче пак галеното на Матео е Мати, Матчо, Матейчо.....лелелеле

Абе Дамян ми харесва повече!

И какво Мат си е супер умалително. Мати за малко детенце също е сладурско.
Въпреки че мен това О накрая супер ме дразни..т.е. Матей или Матиас са ми мн по-добре от Матео

# 58
  • Мнения: 1 615
Искам да се изкажа малко встрани от темата. Пред време за кратко засичахме в една градинка едно мулатче - Матю. Таткото, от когото беше шоколада в кожата, съответно говореше разбираем, но не оособено добър български с много силен акцент. Но - за огромна моя изненада, типично по нашенски наричаше момченцето на галено "Матко" Simple Smile

# 59
  • Мнения: 50
Матео  Peace
Матю

Общи условия

Активация на акаунт