И в България ли има толкова фрийкове или все още не сме напълно зле?

  • 4 806
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
 Мисля, че сме малко по-малко фрийк от хамериканците. Само мъничко. Слава Богу, такава гавра като техните конкурси за красота за малки момиченца все още не са се прихванали на родна почва.

# 16
  • Мнения: 329
Онези, където гордо дефилирт екстеншъни, изкуствени мигли и тонове кит върху момиченца във възрастовия диапазон 4-10 години, нали? ooooh! Е тва извращение вече ми е мега неприятно да го гледам. Обаче забелязали ли сте колко истерично побъркани са майките на тези деца? Аз, доколкото съм забелязал, смятам, че мамите на горките дечица плачат за фронтален удар с права лопата! Нали сте ги гледали в какво състояние изпадат, на границата на лудостта, само и само да облекат невръстното си момиченце в рокля на барби и да го намажат с един тон кит на лицето. Е, ква точно "майка" трябва да си, за да причиниш това на детето си? Дано да сте прави, че в България все още не се организират подобни конкурси, аз не съм запознат, но си мисля, че и това ще дойде рано или късно. Дано да греша. Иначе, съгласен съм, че държавите, където се случва всичко това, са много по-големи като площ и население от нашата и затова се срещат и толкова откачалки, ама, мама му стара, аз в България не съм чувал някой да закусва с препарат за чинии или булка да си вдигне сватбата в пещера и да изглежда като внучката на Дракула. Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 62 595
каква майка ли - комплексарка и алчна.

Тук изкукването става най-клиширано - говориш си сам, караш се с жената/мъжа, псуваш шефа или ставаш заклет кучкар.

# 18
  • Мнения: 653
Argent, не можеш да си представиш как се забавлявам с впечатленията ти Laughing.
Луди хора има навсякъде. И са точно толкова луди, колкото могат да си го позволят.

# 19
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Argent, не можеш да си представиш как се забавлявам с впечатленията ти Laughing.
Луди хора има навсякъде. И са точно толкова луди, колкото могат да си го позволят.

Не е точно така. У нас няма толкова готови да финансират лудостта им и желаещи да и се радват по телевизията. Само един Карбовски, но него кой ли го гледа Mr. Green
Доста суперуспешни другаде риалитита се провалиха на БГ почва, да не забравяме.

каква майка ли - комплексарка и алчна.
Ето такава:
http://dailyfill.com/toddlers-tiaras-honey-boo-boo-and-go-go-jui … hoto-essay-105795

# 20
  • Мнения: 653
У нас няма толкова готови да финансират лудостта им
Нещо подобно имах на ум Wink.

# 21
  • Мнения: 1 175
Простолюдието навсякъде иска хляб и зрелища, въпросът е какво е на мода откъм зрелища за момента. Конкурсите за деца са запазена марка на американското простолюдие. Интересно е че са разпространени в конкретни райони на страната, но айде да не задълбавам, защото някои потребителки не искат да им се напомня къде е съсредоточено това простолюдие  hahaha В други части на страната нормалните хора недоумяват не по-малко от вас, гледайки тоя сеир.

# 22
  • Мнения: 11 913
Интересно е че са разпространени в конкретни райони на страната, но айде да не задълбавам, защото някои потребителки не искат да им се напомня къде е съсредоточено това простолюдие  hahaha В други части на страната нормалните хора недоумяват не по-малко от вас, гледайки тоя сеир.


 Joy

# 23
  • Мнения: 6 365
Чакайте сега, сватби в пещера се правят в БГ! В Ягодинската пещера има специален олтар ли, що ли, за напълно легални и традиционни змейови сватби в присъствие на официално лице.

Колкото до зомби-сватбите...щеше да е гот, но нямаше как да прокарам идеята. Като се замисля, имам една изостанала булчинска рокля и този Хелоуийн мога да мъ дръпна една Corpse-bride:)

# 24
# 25
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Argent, гледам хит си станал в Клюкарника, всеки гледа да ти се разпише в темата, че и аз наред с екзалтираното форумско общество да се изкажа по въпроса.
Това предаване за оголеменяването и удължаването на пенисите го гледах преди години по друг подобен канал, останах меко казано отвратена.
Единственото нещо, по което можем да бием американците са кифлоподобните чалга индивиди и горилоподобните с мутрагенни аномалии.
Та така: Всеки луд с номера си, някой с цяла програма  Grinning

# 26
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Някаква енергийна напитка, създадена специално за нея, която семейството и се опитва да патентова. Не ми го побира ума - да тъпчеш 6-годишната си дъщеря със захар и Редбул в името на "красотата" (друг е въпросът, че малкото е като миниатюрна Джаба  Mr. Green). Къде спят загрижените социални служби ми е чудно newsm78 Със сигурност педофилите не спят, обаче.

Има огромна разлика между това и сватбите в пещери.

# 27
  • София
  • Мнения: 62 595
ще патентоват, ама друг път! Кой нормален човек ще купи напитка, чиито автори и потребяващи са със затлъстяване и тежко затлъстяване! Майката, колкото и да са я разкрасили, пак си изглежда затлъстяла. чудя се как още диша от толлкова много лой по себе си.

# 28
  • Мнения: 6 365
Съмнява ме дали тези дечица от конкурсите биха привлекли дори педофил: че те не приличат на хора, нито на деца. Приличат на някакви извънземни.

# 29
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
ще патентоват, ама друг път! Кой нормален човек ще купи напитка, чиито автори и потребяващи са със затлъстяване и тежко затлъстяване! Майката, колкото и да са я разкрасили, пак си изглежда затлъстяла. чудя се как още диша от толлкова много лой по себе си.
Всеки, който е помогнал кока-кола и макдоналдс да печелят милиарди Naughty А мама Джаба е слабичка по хамериканските стандарти.

Дидитке, знаем за южния байбъл белт.  Mr. Green Само дето хората си правят изводите за Ю ЕС Ей въз основа на точно такива екземпляри - все пак един от тях стигна и до Белия дом, не може простотията да е локално явление. Peace

Общи условия

Активация на акаунт