" Шоколадова" коса - 3

  • 187 794
  • 776
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 427


Ако не те затруднява би ли качила една снимка,може и на ЛС  Praynig  Praynig  Praynig
нямам фотоапарат в момента, а с телефон не излизат добре цветовете. тия дни ще кача.

# 16
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен ,искам да попитам някой боядисвал ли се е с loreal casting -ice truffle 513 номер мисля че беше тъй като наскоро и аз вече най-накрая се отървах от черното но нещо немога да си намеря хубав кестеняв цвят винаги става или много светло или тъмно и сега се колебая между този цвят и стария кастинг -24-ката.Ще ви бъда благодарна за мнения ,моля ви помагайте ,а иначе в момента косата ми е почти тамно руса с лек червен отенък

# 17
  • Мнения: 18 562
galyablagova, аз съм се боядсвала с Кастинг крем глос 514 мисля че беше точно леден шоколад или трюфел, нещо подобно. Последно с това се боядисах. Хубав цвят стана, не прекалено тъмен, но моята основа е тъмна. И след време червенее малко прдупреждавам. Сега доста ми изветля, като се има предвид, че от около 4 месеца и повече не съм се боядисвала.  
Мисля, че този цвят имаш предвид.


Uploaded with ImageShack.us
Мисля, че на твоята основа ще се получи доста добре, защото ти е по-светла косата. Пробвай ако искаш.

# 18
  • Мнения: 122
Здравейте! Решила съм да си направя косата с Лореал Кастинг Крем Глос №535 Шоколад. Но косата ми е боядисвана преди това с Палет Двойно еспресо..., та на моята кестенява коса си стана черно. Сега се чудя, ако ползвам Шоколада на Лореал ще се получи точният цвят или да избера нещо по-светло кафяво?
Някакви идеи...

# 19
  • Мнения: 18 562
И аз искам да се направя с шоколада.  И моят цвят е тъмен.Затова се чудя. Но сигурно ще се направя. Само се притеснявам да няма разлика в цвета. От Кастинга съм ползвала доста от цветовете. Подхванала съм всичките шоколадови и си ги карам наред. Laughing

# 20
  • Мнения: 122
Чудя се черно+шоколад = тъмен шоколад и черно+нуга= шоколад? То малко като рецепта стана, ама:)

# 21
  • Мнения: 0
Caroline_Bingley -Много ти благодаря за отговора,да точно този имах предвид...притиснява ме точно този червен отенак-НЕ ИСКАМ ЧЕРВЕН ОТЕНАК-но доста ми харесва цвета и ще рискувам пак каквото ще да става ,ако знаеш някоя с боя с която става кестеняво средно -нито светло нито тамно ще съм благодарна да споделиш.Аз съм пробвала почти всички и все пи червенее.

# 22
  • Мнения: 18 562
От Кастинг крем голса тези, които не червенеят са тъмно кафявите цветове. Аз съм ползвала 300-много тъмно кафяво- прекрасен цвят!!!Но си е почти черно. Много ми хареса въпреки това. Flutter Другите два са тъмно кафяво и средно кафяво. Още не съм ги пробвала.



Uploaded with ImageShack.us
Тези двата също би трябвало да не червенеият.



Uploaded with ImageShack.us
Бих Ви препоръчала на всички, които са  с по-светло кестеняви или руси коси да пробват един цвят от серията Лореал Рецитал Преференс-Тоскана. Те нали бяха с имена на градове. Много хубаво шоколадово става. Най-хубавият кафяв цвят който съм била. Ползвах го като бях руса и затова ви казвам, че на светла основа ще стане супер. Ето този е:


Uploaded with ImageShack.us

Последна редакция: вт, 03 апр 2012, 22:06 от Caroline_Bingley

# 23
  • Мнения: 0
Здравейте! Аз се включвам с едно въпросче Simple Smile
С къса коса съм (от едната страна много късо, а от другата малко по-дълго) и преди се боядисвах с черна боя за коса, оставих си косата 2 месеца без боя и там, където е късото и отзад вече няма черен цвят, а си е моята коса (тъмно кестенява), но там, където е по-дългото имам още остатъци от черното. Взех си боя за коса на Палете Колор енд Глос "Двойно еспресо" - цветът е тъмно кестеняво, малко по-тъмно от моя естествен цвят. Ако се боядисам с нея там, където има още боя от черната, дали ще хване или ще стана на петна, защото не искам да ходя с 2 различни цвята на главата си... newsm78 Ще се радвам ако успеете да ми помогнете и споделите какво мислите Praynig

# 24
  • Мнения: 0
Благодаря за отговорите , май ще взема да пробвам със стария кастинг 24. Той не би трябвало да червене .Тази седмице ще се намац и ще ви споделя за резултата.
Галя- тъмното кестенявото на pallete си става почти черно,там където ти е израснала косата ще хване но върхо черното не ,ще те потъмнее доста

# 25
  • Мнения: 0
Caroline_Bingley- моята коса не е чак толкова светла, горе е тамно русо а надолу става леко по тъмна и червенее ,дали ще ме хване тазе боя понеже виждам че е 6.23-което май се води русо с някав отенак.

# 26
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
  Здравейте  bouquet  От няколко месеца правя опити да изсветля косата си,но не се получава-или фризьорката ми не може да напасне цвета/винаги ми прави по два тона-светло в корена и тъмно в краищата Confused/,постоянно избиват червеникави оттенъци,които с отмиването стават керемидени Tired
  Ето такъв ми е цвета - http://imageshack.us/photo/my-images/560/150320121198.jpg/
  Искам ето такъв - http://www.mmbeauty.eu/bg/trends/kesten/

# 27
  • Мнения: 1 427

Бих Ви препоръчала на всички, които са  с по-светло кестеняви или руси коси да пробват един цвят от серията Лореал Рецитал Преференс-Тоскана. Те нали бяха с имена на градове. Много хубаво шоколадово става. Най-хубавият кафяв цвят който съм била. Ползвах го като бях руса и затова ви казвам, че на светла основа ще стане супер. Ето този е:


Uploaded with ImageShack.us
  bouquet мерси, аз ще го пробвам при първа възможност.

# 28
  • Мнения: 1 427

Ако не те затруднява би ли качила една снимка,може и на ЛС  Praynig  Praynig  Praynig

# 29
  • Мнения: 207

Ако не те затруднява би ли качила една снимка,може и на ЛС  Praynig  Praynig  Praynig



Много хубав цвят,аз даже червеникав оттенък не виждам,а кичури имаш ли,че някак много естествено и  преливащо изглежда  Peace

Общи условия

Активация на акаунт