" Шоколадова" коса - 3

  • 187 836
  • 776
  •   1
Отговори
# 750
  • Русе
  • Мнения: 7 072
Дидк@, благодаря ти!
От няколко дни вече не съм в Русе, но и тук в Ловеч я видях и за това реших да попитам.
А къде се намира парфюмерия Белл? Embarassed Със сигурност знам къде е - звучи ми познато, но за 2 години съм позабравила кое какво беше и къде се намира Laughing

# 751
  • Мнения: 134
psmama, косата ми преди боядисването беше средно кестенява, такъв е и естествения ми цвят. Както казах обаче, миналата неделя се боядисах с Олиа. От нея корените ми (небоядисвани 2 м. и половина) изсветляха значително. Така че не мога да отбележа някакви заслуги на Иноа в тази насока.
Основното обаче е не това, че косата ми не е изсветляла достатъчно, аз и не исках много светъл цвят, а това, че даде червени и оранжави оттенъци, при положение, че се боядисах с пепелив цвят.
Иначе за тези, които са решили да ползват боята на Иноа трябва да знаят, че окислител от 12% не се предлага към нея. Има три възможности: 3% - за поддържане на цвета, 6% - за изсветляване с до 2 тона и 9% - за изсветляване до 3 тона.
Днес пак се намазах с Олиа-та на Гарниер и останах много доволна. На корените нанесох 7.13 - бежово тъмно русо, а по дължините 8.13 - пясъчно русо. Цветът ми се изравни, няма ги червеникавите оттенъци, е малко в корените рижавее, но предполагам с още 1-2 нанасяния, ще залича последствията на Иноа.

# 752
  • Мнения: 18 562
Момичета, Олията е безамонячна нали?

# 753
  • Мнения: 134
Да, безамонячна е и очевидно е доста щадяща, защото въпреки че днешното ми боядисване е само 1 ден след вчерашното фиаско с Иноа-та, косата ми е все още на главата и изглежда добре.

# 754
  • Мнения: 18 562
Би ли споделила след като мине известно време дали се отмива бързо?Защото все пак е без амоняк. Как се цветовете?Мен ме интересуват тъмните.

# 755
  • Мнения: 134
За трайността на боята нямам впечатления - аз се боядисвах миналата неделя и днес, за да ликвидирам пораженията от Иноа-та. Като се измия няколко пъти, ще пиша дали цвета се е променил.
Относно цветовете, доколкото знам се предлага в 21 нюанса. Боята има и български сайт - в гугъл като напишеш Олиа каталог, ще ти излезе.
Иначе аз имам слабост към светлите нюанси и предимно тях разгледах, според мен доста добре са ги докарали. За тъмните цветове не мога да кажа, но днес забелязах надпис на кутията, че ако се колебаем между 2 цвята, да изберем по-светлия.
Друго, което ми направи впечатление и за което вече писах е това, че боята почти няма аромат - усеща се само много лек и приятен мирис на цветя. Консистенцията на боята е по-рядка, което специално мен ме улеснява при нанасянето. Това я прави и изключително икономична.
Ако и цвета се задържа за дълго, това ще е моята боя.

# 756
  • Мнения: 4

кой е номера според вас...:0)

# 757
  • Мнения: X
Скрит текст:
кой е номера според вас...:0)
4.1

# 758
  • Мнения: 4
Скрит текст:
кой е номера според вас...:0)
4.1
мерси.... Hug

# 759
  • Мнения: 151
Момичета препоръчайте ми къна за коса , която да няма червен оттенък , искам да е светло кафява на цвят . Simple Smile) , защото естественият ми цвят е такъв , и искам просто да си подсиля косата , не толкова за цвят .  Flutter

# 760
  • Мнения: 68
Момичета мнения за боя Макадамия номер 6.77 ..Решила съм да е пробвам..Досега се боядисвам с Крамер колор цвят кафе 5.2..

# 761
  • Мнения: 68
Момичета никой ли не е използвал шоколадовите бои на Макадамия да сподели.. newsm78

# 762
  • Мнения: 372
Макадамия 6,77- хубав шоколадов цвят, но сравнително тъмен. Всъщност съвсем близо до мострата на този цвят. И червенее.

# 763
  • Мнения: 233
Moмичета, препоръчайте ми боя цвят шоколад, но да не е тъмна и да не червенее, че последния път фризьора май  беше разсеян  Tired

# 764
  • Мнения: 1 292
Препоръчайте някоя хубава професионална боя, която да си поръчам онлайн. Ако може без червени отенъци. Този цвят ми допада много:



 Crazy

Последна редакция: пн, 07 окт 2013, 14:21 от Кукумицина

Общи условия

Активация на акаунт