СПАМО-ЧАТ Ден на шегата - не на шега...(26.03-01.04)

  • 3 596
  • 110
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 644
Какво ново из Сф и у вас? Hug Heart Eyes

Наскоро слушах едно радиопредаване и водещата каза:
"Еди кое си... състезание ще се проведе ИЗВЪН ПРЕДЕЛИТЕ НА СТРАНАТА ъъъъ грешка извън София "  Joy Joy Joy  - ей това е то... всичко извън София е дива Индия  Laughing

Като казах София - имаме голям мерак с детето  Wink да дойдем май месец, ако Селена Гомез раздава автографи  Party Party Party

Последна редакция: вт, 27 мар 2012, 16:41 от Мегич

# 31
  • Мнения: 1 081
Мег  Heart Eyes

Аз съм по солените тортиШки.. повече вървят като мезе  Mr. Green

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Toрти не обичам.
Един-два пъти в годината ми се прияжда само добре направена плодова пита, ама нея я няма в теста  Mr. Green

Иначе и аз съм по солените торти  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 1 081
Аморе, ама па как се намерихме само, а  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 1 081


Добро утро, дами  Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 3 249
Добро утро!  Laughing  Бързам да го напиша, преди да е станало ракиено време  Crazy 

Фуриева,  Hug  Шоколадът и лешниците не ми се отварят, само кафето виждам  Whistling

 Joy

Мегич,  Hug  Ако идвате през май с детето, непременно пиши предварително и да се видим!  Simple Smile  Да видиш как добре ще те посрещна у някоя квартална кръчма  Mr. Green

Мон, като се появи  Hug 

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
 Mr. Green Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 1 081
Фуриева,  Hug  Шоколадът и лешниците не ми се отварят, само кафето виждам  Whistling

 Joy
 

 Heart Eyes Hug

Да бе, вЕрвам ти  Whistling Mr. Green


Мегич,  Hug  Ако идвате през май с детето, непременно пиши предварително и да се видим!  Simple Smile  Да видиш как добре ще те посрещна у някоя квартална кръчма  Mr. Green


Пишете ме и мен У бройката  Crazy  Flutter


 Heart Eyes Heart Eyes Mr. Green

# 38
# 39
  • Мнения: 1 081
А вие обичате ли да правите изненади на своята любима?
Например за рождения й ден или 8-ми март, казвате, че я очаква изненада, закривате й очите и я водите в хола, махате си ръцете от очите и тя учудено-разочарована:"Какво е? Къде е?", а вие обидено отговаряте:"Как какво и къде? Минах с прахосмукачката".

 Joy Joy Joy

# 40
  • София
  • Мнения: 3 249
Едно тестче:  http://jenite.bg/%D0%9F%D0%BE-%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D1% … l.a_i.165346.html   
Аз най-много обичам тройно шоколадова торта  Heart Eyes

Мег, аз също съм за шоколадова торта  Simple Smile

Шоколадова торта
Характерна за стилните, уверени, сексапилни жени. Които имат рядко срещаното умение да знаят какво искат и едновременно с това - как да го получат. Обикновено са сериозни и се държат на ниво, но решат ли да се отпуснат, го правят възможно най-качествено. Могат да бъдат резервирани или страстни; разумни или креативно-щури; и тихи, и шумни. Зависи единствено от това какво сами ще решат. На повърхността изглеждат студени, но веднъж влезе ли им човек под кожата, ще се борят за него със зъби и нокти.


 bowuu

# 41
  • Мнения: 1 081
Ним, ние тва си го знаем и без да ни казваш за шоколадовата торта бре  Whistling  Crazy  Mr. Green

# 42
  • София
  • Мнения: 3 249
Фуриева,  Hug 

 Blush  Неизпълнен грях имам към теб и косата ми, ама вярваш ли ми, че нямам време да се обърна направо. Дано Мегич да дойде, че да се съберем най-накрая. Един приятел отвори заведение преди 2 седмици. Вярно, че е в Надежда, но е в самото начало на Надеждата, отпред има площадка, деца, видимост и колите са много далече. Направо си плаче за налазване  Whistling

# 43
  • Мнения: 1 081
Звучи супер.. трябва да го проверим обстойно  Whistling

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 6 470



Много сте работни явно днес  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт