СПАМО-ЧАТ Ден на шегата - не на шега...(26.03-01.04)

  • 3 595
  • 110
  •   1
Отговори
  • Мнения: 644


http://359fun.com/uploads/posts/2011-04/1304063726_acid_picdump_01.jpg   и ловец съм... Wink Laughing

Хайде да се посмеем заедно  Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 644
Бербатов се върнал в България за да играе в националния... Разхождал се и видял група момченца да ритат топка. Попитал ги:
- Може ли да се включа в играта?
Те му казали:
- Разбира се бате, СЯДАЙ... !!!  Laughing Laughing Laughing

*********************
- Къде единствено ходи Чък Норис с охрана?
- Само в Перник...  Laughing

*********************
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!

*********************
Чък Норис изплашил рибата и тя се панирала!  Joy

Последна редакция: пн, 26 мар 2012, 09:51 от Мегич

# 2
  • Мнения: 644
Защо не работитеее?  Laughing Laughing Laughing

http://www.vbox7.com/play:39aa1fea0f

# 3
  • София
  • Мнения: 3 249
Брутруууу!  Laughing

Мегич, благодаря ти за новата тема!   bouquet   На теб перфектно ти се връзва да пускаш първоаприлски теми  Laughing  Wink Hug Heart Eyes

За когато дойдат:
Мон,  Hug
Фурията,  Hug
Бубс,  Hug

Всеки да доложи как прекара уикенда. Аз по градинки и маси с приятели, вчера организирахме и купон изненада.  Mr. Green  Сега трябва да се настроя, че още 4 дни, 5 часа и 8 минути ще трябва да мисля за работа, не за градинки и пързалки с бира  Crazy

Айде до после.

# 4
  • Мнения: 644
 Hug

Настинала бях..., кихах цял УЙкенд...

# 5
  • София
  • Мнения: 3 249
Аааа, да се профилактираш  Naughty  Никакви настинки не ти давам. Аз два пъти пресичам опит за болки в гърлото с една рецепта на Мон, дето наистина - оказва се - действа безотказно.   Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 081
 Flutter

ЗдравейтИИИИИИИИИИ  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 081

Сега трябва да се настроя, че още 4 дни, 5 часа и 8 минути ще трябва да мисля за работа, не за градинки и пързалки с бира  Crazy

Айде до после.
Heart Eyes Hug

Въх .. как ги изчисли с такава точност, Нимфо  Whistling  Crazy

Аз за Викенда не казвам, щот мъ е срам  Crazy  Mr. Green

Мег,  Heart Eyes Hug
Темата е пълна с настроение, и вица за Бербо ме изкефи много  Laughing
Въпреки, че съм му фенка  Whistling

Аморето  Heart Eyes
Бубс  Heart Eyes

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Добро утро  Crazy
Добър ден  Mr. Green

Уикенда го изкарах вкъщи, детето още се влачи с кашлица и хрема. Днес пак сме на лекар. Но се оправя де.

Обаче бирата действа, без майтап. Лекува и трахеята даже, не само гърлото  Mr. Green Crazy От всички вкъщи само аз устисках без да лепна гнусния вирус. Стана ми леко кофти единия ден, почна да ми дращи /ама понеже нямам сливици, не ме боли гърло, а веднага слиза надолу/ заредих фризера с бира и съм 6  Mr. Green Laughing

Отивам на профилактика с една приятелка. Mr. Green

На вас лека работа и хубав ден  Hug Hug Hug

п.п. Меги, мерси за веселата темичка  Heart Eyes Hug

# 9
  • Мнения: 1 081
Аморе мио  Heart Eyes  Hug

Да се оправя вожда.. нацелувай го от мен  Heart Eyes

А ти се профилактирай и зарад мен.. най-малкото щото имам сливици.. две  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 644
Аааа, да се профилактираш  Naughty  Никакви настинки не ти давам. Аз два пъти пресичам опит за болки в гърлото с една рецепта на Мон, дето наистина - оказва се - действа безотказно.   Simple Smile

 Thinking
А мъжът И как го нави?  Whistling Whistling Whistling

# 11
# 12
  • Мнения: 644
Мон  Hug
Аз не мога да пия газирано по това време, да не говорим пък и за бира...
Преди седмица близнах малко кола (преди това на Нова Година пих последно...) и веднага почна да ме дращи гърлото. Ще чакам до май месец, когато няма Р  .

# 13
# 14
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Добро утро Simple Smile

# 15
  • София
  • Мнения: 3 249
Добро утроооооо!  Hug Heart Eyes

Мон,  Heart Eyes

Мегич и Фуриева, като дойдат  Heart Eyes Heart Eyes

Аз днес съм бяла и добра  Party

# 16
# 17
  • Мнения: 1 081
Здравейте момичета  Flutter

Мон  Heart Eyes
Тва боза ли е  Whistling  Mr. Green

Ним  Heart Eyes
И аз съм бяла и добра, въпреки, че съм се облякла от горе до долу в черно  ooooh!  Mr. Green

Мег  Heart Eyes

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

Пернишки Бейлис - ракия с боза  Mr. Green Mr. Green Joy

# 19
  • Мнения: 1 081
Пернишки Бейлис - ракия с боза  Mr. Green Mr. Green Joy

 Joy Joy Joy

сИпи по един тогава, че 12 минА  Laughing

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
 Drunk

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 081
Въй, въйййййййй .. тая наща снимка, от времето кат ти идвах на гостЕ ли я извади  Whistling  Mr. Green  hahaha

 Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 1 081
пп Тва припадащото съм аз  Laughing

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
 Joy

Ма си много готина пък, виж как замечтано те гледам  Crazy

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Какво ново из Сф и у вас? Hug Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 1 081
Joy

Ма си много готина пък, виж как замечтано те гледам  Crazy

Ммм, дам  Crazy  Flutter  Mr. Green
Замечтано казваш.. сигур ти се иска да ме поканиш на гости лятото  Mr. Green

Нищо ново из Сф, слънце пече, от кога го чаках..  Crazy
Аз съм прекрасно  Whistling

# 26
  • Мнения: 1 081
Ти как си мила моя?  Heart Eyes

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

Бивам  Mr. Green Laughing

Какво пък толкова му се радвате на това слънце не мога да разбера... жега и гадост само  Crazy Whistling

# 28
  • Мнения: 1 081
Да бе.. гадост  Mr. Green
Екстра си е.. и ще става все по-топло  baby_neutral Mr. Green

# 29
  • Мнения: 644
Здравейти  Hug
Едно тестче:  http://jenite.bg/%D0%9F%D0%BE-%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D1% … l.a_i.165346.html   
Аз най-много обичам тройно шоколадова торта  Heart Eyes
Излиза че съм хамелеон  Flutter

# 30
  • Мнения: 644
Какво ново из Сф и у вас? Hug Heart Eyes

Наскоро слушах едно радиопредаване и водещата каза:
"Еди кое си... състезание ще се проведе ИЗВЪН ПРЕДЕЛИТЕ НА СТРАНАТА ъъъъ грешка извън София "  Joy Joy Joy  - ей това е то... всичко извън София е дива Индия  Laughing

Като казах София - имаме голям мерак с детето  Wink да дойдем май месец, ако Селена Гомез раздава автографи  Party Party Party

Последна редакция: вт, 27 мар 2012, 16:41 от Мегич

# 31
  • Мнения: 1 081
Мег  Heart Eyes

Аз съм по солените тортиШки.. повече вървят като мезе  Mr. Green

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Toрти не обичам.
Един-два пъти в годината ми се прияжда само добре направена плодова пита, ама нея я няма в теста  Mr. Green

Иначе и аз съм по солените торти  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 1 081
Аморе, ама па как се намерихме само, а  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 1 081


Добро утро, дами  Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 3 249
Добро утро!  Laughing  Бързам да го напиша, преди да е станало ракиено време  Crazy 

Фуриева,  Hug  Шоколадът и лешниците не ми се отварят, само кафето виждам  Whistling

 Joy

Мегич,  Hug  Ако идвате през май с детето, непременно пиши предварително и да се видим!  Simple Smile  Да видиш как добре ще те посрещна у някоя квартална кръчма  Mr. Green

Мон, като се появи  Hug 

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
 Mr. Green Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 1 081
Фуриева,  Hug  Шоколадът и лешниците не ми се отварят, само кафето виждам  Whistling

 Joy
 

 Heart Eyes Hug

Да бе, вЕрвам ти  Whistling Mr. Green


Мегич,  Hug  Ако идвате през май с детето, непременно пиши предварително и да се видим!  Simple Smile  Да видиш как добре ще те посрещна у някоя квартална кръчма  Mr. Green


Пишете ме и мен У бройката  Crazy  Flutter


 Heart Eyes Heart Eyes Mr. Green

# 38
# 39
  • Мнения: 1 081
А вие обичате ли да правите изненади на своята любима?
Например за рождения й ден или 8-ми март, казвате, че я очаква изненада, закривате й очите и я водите в хола, махате си ръцете от очите и тя учудено-разочарована:"Какво е? Къде е?", а вие обидено отговаряте:"Как какво и къде? Минах с прахосмукачката".

 Joy Joy Joy

# 40
  • София
  • Мнения: 3 249
Едно тестче:  http://jenite.bg/%D0%9F%D0%BE-%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D1% … l.a_i.165346.html   
Аз най-много обичам тройно шоколадова торта  Heart Eyes

Мег, аз също съм за шоколадова торта  Simple Smile

Шоколадова торта
Характерна за стилните, уверени, сексапилни жени. Които имат рядко срещаното умение да знаят какво искат и едновременно с това - как да го получат. Обикновено са сериозни и се държат на ниво, но решат ли да се отпуснат, го правят възможно най-качествено. Могат да бъдат резервирани или страстни; разумни или креативно-щури; и тихи, и шумни. Зависи единствено от това какво сами ще решат. На повърхността изглеждат студени, но веднъж влезе ли им човек под кожата, ще се борят за него със зъби и нокти.


 bowuu

# 41
  • Мнения: 1 081
Ним, ние тва си го знаем и без да ни казваш за шоколадовата торта бре  Whistling  Crazy  Mr. Green

# 42
  • София
  • Мнения: 3 249
Фуриева,  Hug 

 Blush  Неизпълнен грях имам към теб и косата ми, ама вярваш ли ми, че нямам време да се обърна направо. Дано Мегич да дойде, че да се съберем най-накрая. Един приятел отвори заведение преди 2 седмици. Вярно, че е в Надежда, но е в самото начало на Надеждата, отпред има площадка, деца, видимост и колите са много далече. Направо си плаче за налазване  Whistling

# 43
  • Мнения: 1 081
Звучи супер.. трябва да го проверим обстойно  Whistling

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 6 470



Много сте работни явно днес  Whistling

# 45
  • Мнения: 1 081
Някои повече, други по-малко  Whistling

# 46
# 47
  • Мнения: 1 081
И аз те обичам  Heart Eyes  Party

# 48
# 49
# 50
  • Мнения: 1 081
Разярена съпруга буди мъжа си посреднощ:
- Пешо, вчера бях оставила две бутилки ракия в хладилника. Защо сега има само една?
- Щото не съм я видял...   

 hahaha hahaha hahaha

# 51
  • Мнения: 644
........... Дано Мегич да дойде, че да се съберем най-накрая. Един приятел отвори заведение преди 2 седмици. Вярно, че е в Надежда, но е в самото начало на Надеждата, отпред има площадка, деца, видимост и колите са много далече. Направо си плаче за налазване  Whistling
Hug Hug Hug
Идеята е чудесна, да видим с изпълнението... до къде ще стигна... и има ли надежда някаква... Wink, ама да поживеем да видим...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

WTF  Sunglasses

# 52
  • София
  • Мнения: 3 249
Само така, Мегич! От вас - идването, от мен - шкембе чорбата!  Mr. Green  А ако Фуриева се постарае с деколтето, може и отстъпка да ни направят. Той е ценител на женските прелести  Laughing

 Wink Hug Heart Eyes



 beer

# 53
  • София
  • Мнения: 3 249
Май е време да си сменя аватара, барем се сгрее времето...  Thinking

# 54
  • Мнения: 1 081
Само така, Мегич! От вас - идването, от мен - шкембе чорбата!  Mr. Green  А ако Фуриева се постарае с деколтето, може и отстъпка да ни направят. Той е ценител на женските прелести  Laughing

 Wink Hug Heart Eyes



 beer

Ше се жертвам тогава, нема начин просто  Whistling  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 1 081
Добро утро  Hug

Ним,  Heart Eyes сменяй го аватара тутакси Crazy

Мег,  Heart Eyes събирай багажа  Whistling

# 56
  • Мнения: 1 081
Аморе  Heart Eyes
Предаваш фронта напоследък  Crossing Arms

# 57
  • Мнения: 1 081
за събуждане  Crazy

Заравям се в работата  Sunglasses

Хубав ден ви желая  Hug

# 58
  • София
  • Мнения: 3 249
Добро утро, дами! И хубав слънчев ден!  Simple Smile

Фуриева, мерси за кафето!  Hug

Заравям се в работата  Sunglasses

+1

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Май е време да си сменя аватара, барем се сгрее времето...  Thinking

Сакън, недей  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 60
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

Ше се жертвам тогава, нема начин просто  Whistling  Mr. Green

Горката  Whistling Whistling Laughing

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Аморе  Heart Eyes
Предаваш фронта напоследък  Crossing Arms

 Sunglasses ooooh! ooooh!

  Embarassed

 Heart Eyes

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Аморе бе, някой ти яде от ягодите  Shocked

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Ще ви наглеждам пак

Лек ден  Hug

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
п.п. Идвайте на обяд, че гостът се е наместил вече гледам и ще овършее масата:

# 65
  • Мнения: 1 081

Ти да мълчиш  Crossing Arms  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 1 081
Фуриева, мерси за кафето!  Hug


Моля, пак заповядай  Hug

# 67
  • Мнения: 1 081

Знам аз, че ш съ кУригираш докато е време  Whistling

 Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 1 081
Ще ви наглеждам пак ...

Лек ден  Hug

Аааа, нЕма само да воайорстваш  Naughty  Mr. Green

пп Зеленото много ти отива, Аморе Mr. Green

# 69
  • Мнения: 1 081
п.п. Идвайте на обяд, че гостът се е наместил вече гледам и ще овършее масата:

 Laughing Laughing Laughing

# 70
  • Мнения: 1 081
Аморе бе, някой ти яде от ягодите  Shocked

ебаси.. вЕрно  Shocked
че кой му е дал достъп  Thinking  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 1 081
Абе, къде е батко Бубс  Thinking

# 72
# 73
  • Мнения: 644
Хайде раздвижете се  Party

# 74
  • София
  • Мнения: 3 249
Брутруууу!

Петък!  smile3558

И да ви кажа, че ще ги изтрепам тия от кабелната. Blizoo! Не стига, че ни е скапан сигналът и нямаме интернет, телефон и цифрова, ами ултимативно ни поставят изискане да има някой у дома днес в 4, защото някой от нашата улица крадял сигнал и скапал този на всички останали и сега търсели повредата. Whistling Ама аз не крада и не давам на никой сигнал от при мен и не мога да си бъда у дома в 4 Crossing Arms Пък и аз за да пусна външен човек у дома, първо трябва 2 дни да събирам гащи и играчки от най-разнообразни места Laughing А уикенда няма да съм в София, макар че те работят и в събота. Припомних си снощи какво е да въртиш антена и да гледаш новини "на снежинки". Детето ме гледаше в потрес, не беше виждало антена за телевизор  Joy  Ама мога ли да изпусна "Етажна собственост"  Naughty  Макар че нищо не видях, поне слушах

Рапорт даден!  Mr. Green

 Hug Heart Eyes

# 75
# 76
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Добро утро  Heart Eyes

Ним, аз като не гледам тв  Crazy и нямам такива проблеми   Whistling

# 77
# 78
  • София
  • Мнения: 3 249
Оооо, аз без новини не мога. Ако нямам много работа, през деня вече ще съм ги прочела, ама ми е нещо като традиция да гледам вечерните новини. Проблемът ми е, ако се прибера след 10 и съм изпуснала късните  hahaha Crazy

# 79
  • Мнения: 644
Ним, аз вчера заспах преди Етажната и Чурката  Wink Laughing Laughing Laughing сега ще ги гледам в нета без реклами...

Мон  Hug

Вижте това сладурчееее  Crazy Crazy Crazy
http://www.vbox7.com/play:cc5e088b6f

Прави ми впечатление че румънскито жури е много по-симпатично от нашето Thinking
П.П. ...ще те скъсам от въртене като румънски хит... Party Laughing Laughing Laughing

# 80
  • Мнения: 644
айдеее пак ми изкипя млякото... ooooh!

# 81
  • Мнения: 644
...а и тези които изпращат кандидатите на сцената са МЪЖЕ  Crazy  Party Laughing Laughing Laughing

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Оооо, аз без новини не мога.

Мен пък точно новините ме отказаха от телевизията. Писна ми да ме заливат само с отрицателни и лоши новини... веднъж и то на високосна година, пускат и по някой по позитивен репортаж... Ясно е, че добрата новина не е новина, гони се рейтинг и т.н. Ама мерси, не мога да ги издържам  Stop Попрочитам из нета тук там по нещо, колкото да не съм съвсем не в час и това е. Така поне сама си избирам кое ме интересува и кое не...  

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
айдеее пак ми изкипя млякото... ooooh!

На мен кафето  Joy Отивам след малко да изчистя печката, че кафеварката е попреляла  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 644
Оооо, аз без новини не мога.
Мен пък точно новините ме отказаха от телевизията. Писна ми да ме заливат само с отрицателни и лоши новини... веднъж и то на високосна година, пускат и по някой по позитивен репортаж... Ясно е, че добрата новина не е новина, гони се рейтинг и т.н. Ама мерси, не мога да ги издържам  Stop Попрочитам из нета тук там по нещо, колкото да не съм съвсем не в час и това е. Така поне сама си избирам кое ме интересува и кое не...  

Даааа и аз мога и без да гледам новини..., което е важно и ме засяга го разбирам от колеги или от нета...
Мисля че е въпрос на психика, не мога да издържам и да се натоварвам излишно с тази негативна информация, но пък мъжа ми също не ги пропуска, та ме осведомява.

Аз се задоволявам с прогнозата за времето  Laughing

# 85
  • Мнения: 644
айдеее пак ми изкипя млякото... ooooh!

На мен кафето  Joy Отивам след малко да изчистя печката, че кафеварката е попреляла  Mr. Green

Аз се ослушвам, чакам да поизстине и почвам да т ъркам  Whistling

# 86
  • Мнения: 644
Имам яйца от 25  Crazy стинки и ще правя крем карамел. Чао за сега  Hug

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Имам яйца от 25  Crazy стинки и ще правя крем карамел. Чао за сега  Hug

Аз пък имам домашни яйца без пари  Crazy Joy Ама ме мързи и нищо няма да правя днес с тях  Whistling

# 88
  • Мнения: 644
Ним  Hug сетих как от Булсатком дойдоха техниците веднъж у нас, когато беше възможно най-разхвърляно, или веднъж учителката от детската градина (без предупреждение), това по закона за всемирната гадост... Laughing Laughing Laughing

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
У нас всичко друго може да е подредено, но играчките са навсякъде... какъв кеф му прави да разхвърля така не знам...

# 90
  • Мнения: 1 081
Алоха  Crazy

Аморе  Heart Eyes
Кво е тва кафе, дето го пиеш по обяд бре  Thinking
Съвсем си се поврЕдила кат ме няма наоколо  Whistling  Mr. Green

Ним  Heart Eyes
И аз обикновено новините ги избягвам зарад посочените от Аморето причини.. чета си ги в нета  bowuu
И между другото скоро трябва да ходя на фризьор, та ако искаш да се включиш дай знак Овреме  Whistling  Flutter

Мег  Heart Eyes
Аз последно като ги запитах моите искат ли крем карамел да им направя се намръщиха отборно  Laughing та минахме на вариант кекс  Crazy
Онзи, с който щях да гощавам Бубс /аре ве Бубе, къде се загуби  Heart Eyes/ ако ми беше дошла на гости   chef  Whistling

# 91
  • Мнения: 1 081
У нас всичко друго може да е подредено, но играчките са навсякъде... какъв кеф му прави да разхвърля така не знам...

Да го нацелуваш вожда от мен, и му кажи че може и повече (разхвърлянето имам предвид  Mr. GreenHug

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Алоха  Crazy

Аморе  Heart Eyes
Кво е тва кафе, дето го пиеш по обяд бре  Thinking
Съвсем си се поврЕдила кат ме няма наоколо  Whistling  Mr. Green


Алоха я  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ми сега ставам /преди малко де/  Blush За това съм на кафе ... все още  Whistling

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
п.п. А ти къде си като те няма наоколо  Flutter Heart Eyes Heart Eyes

# 94
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
У нас всичко друго може да е подредено, но играчките са навсякъде... какъв кеф му прави да разхвърля така не знам...

Да го нацелуваш вожда от мен, и му кажи че може и повече (разхвърлянето имам предвид  Mr. GreenHug

Нищо не си видяла ти... той пред теб пази поведение...
Сега няма къде да се стъпи просто, зарината е цялата земя + леглата  ooooh! ooooh! ooooh! Ама на мен мн ми се спи още и съм го оставила да вилнее  Mr. Green После като се посъбудя ще го задействам поне една пътечка, по която да вървя да ми освободи  Twisted Evil

# 95
  • Мнения: 1 081
Алоха я  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ми сега ставам /преди малко де/  Blush За това съм на кафе ... все още  Whistling

Завид  Crossing Arms
Като приключиш с *все още*...... +1, нали си знаеш  Whistling  Crazy  Mr. Green

п.п. А ти къде си като те няма наоколо  Flutter Heart Eyes Heart Eyes

Насам-натам  Whistling
А и тази седмица ми скъсаха ританките от работа просто  ooooh!

# 96
  • Мнения: 1 081
Нищо не си видяла ти... той пред теб пази поведение...
Сега няма къде да се стъпи просто, зарината е цялата земя + леглата  ooooh! ooooh! ooooh! Ама на мен мн ми се спи още и съм го оставила да вилнее  Mr. Green После като се посъбудя ще го задействам поне една пътечка, по която да вървя да ми освободи  Twisted Evil

 hahaha hahaha hahaha

# 97
  • София
  • Мнения: 3 249
Имам нет, ТВ и телефон у дома!  newsm68

Чух ли НАЗДРАВЕ първи път!!!  Laughing

# 98
  • София
  • Мнения: 3 249
Някой засичал ли е Ирис-чето из форумско напоследък? Thinking

 beer

# 99
  • София
  • Мнения: 3 249

Последна редакция: сб, 31 мар 2012, 09:27 от Ним

# 100
  • София
  • Мнения: 3 249
Дами,  Hug Heart Eyes

Аз след малко паля метлата към Банкя

Но ще си взема компа и ще ви наглеждам, при наличие на интернет Wink

 afwitch

# 101
# 102
# 103
  • Мнения: 644
Добро утро и честит ви ден на шегата  Hug


http://www.videoclip.bg/watch/April-e-Vnimanie-Idvat-Izvunzemnite-Lye-Duo-Fines

# 104
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Мерси, Мег  Hug Hug Laughing

# 105
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
 cheers
Whistling

# 106
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
по повод новините:

# 107
# 108
  • Мнения: 4 434
Какво се подарява на Кръщене /момче/ знаете ли?

# 109
  • Мнения: 644
Какво се подарява на Кръщене /момче/ знаете ли?
Hug
 
Последно като ходих на кръщене подарихме детски халат.

Мон  Hug, уцелила си с тези маймуни, днес се снимах пред точно такива, като четвъртата маймуна  Laughing Sunglasses

# 110

Общи условия

Активация на акаунт