СПАМО-ЧАТ Ден на шегата - не на шега...(26.03-01.04)

  • 3 610
  • 110
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Добро утро  Heart Eyes

Ним, аз като не гледам тв  Crazy и нямам такива проблеми   Whistling

# 77
# 78
  • София
  • Мнения: 3 249
Оооо, аз без новини не мога. Ако нямам много работа, през деня вече ще съм ги прочела, ама ми е нещо като традиция да гледам вечерните новини. Проблемът ми е, ако се прибера след 10 и съм изпуснала късните  hahaha Crazy

# 79
  • Мнения: 661
Ним, аз вчера заспах преди Етажната и Чурката  Wink Laughing Laughing Laughing сега ще ги гледам в нета без реклами...

Мон  Hug

Вижте това сладурчееее  Crazy Crazy Crazy
http://www.vbox7.com/play:cc5e088b6f

Прави ми впечатление че румънскито жури е много по-симпатично от нашето Thinking
П.П. ...ще те скъсам от въртене като румънски хит... Party Laughing Laughing Laughing

# 80
  • Мнения: 661
айдеее пак ми изкипя млякото... ooooh!

# 81
  • Мнения: 661
...а и тези които изпращат кандидатите на сцената са МЪЖЕ  Crazy  Party Laughing Laughing Laughing

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Оооо, аз без новини не мога.

Мен пък точно новините ме отказаха от телевизията. Писна ми да ме заливат само с отрицателни и лоши новини... веднъж и то на високосна година, пускат и по някой по позитивен репортаж... Ясно е, че добрата новина не е новина, гони се рейтинг и т.н. Ама мерси, не мога да ги издържам  Stop Попрочитам из нета тук там по нещо, колкото да не съм съвсем не в час и това е. Така поне сама си избирам кое ме интересува и кое не...  

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
айдеее пак ми изкипя млякото... ooooh!

На мен кафето  Joy Отивам след малко да изчистя печката, че кафеварката е попреляла  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 661
Оооо, аз без новини не мога.
Мен пък точно новините ме отказаха от телевизията. Писна ми да ме заливат само с отрицателни и лоши новини... веднъж и то на високосна година, пускат и по някой по позитивен репортаж... Ясно е, че добрата новина не е новина, гони се рейтинг и т.н. Ама мерси, не мога да ги издържам  Stop Попрочитам из нета тук там по нещо, колкото да не съм съвсем не в час и това е. Така поне сама си избирам кое ме интересува и кое не...  

Даааа и аз мога и без да гледам новини..., което е важно и ме засяга го разбирам от колеги или от нета...
Мисля че е въпрос на психика, не мога да издържам и да се натоварвам излишно с тази негативна информация, но пък мъжа ми също не ги пропуска, та ме осведомява.

Аз се задоволявам с прогнозата за времето  Laughing

# 85
  • Мнения: 661
айдеее пак ми изкипя млякото... ooooh!

На мен кафето  Joy Отивам след малко да изчистя печката, че кафеварката е попреляла  Mr. Green

Аз се ослушвам, чакам да поизстине и почвам да т ъркам  Whistling

# 86
  • Мнения: 661
Имам яйца от 25  Crazy стинки и ще правя крем карамел. Чао за сега  Hug

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Имам яйца от 25  Crazy стинки и ще правя крем карамел. Чао за сега  Hug

Аз пък имам домашни яйца без пари  Crazy Joy Ама ме мързи и нищо няма да правя днес с тях  Whistling

# 88
  • Мнения: 661
Ним  Hug сетих как от Булсатком дойдоха техниците веднъж у нас, когато беше възможно най-разхвърляно, или веднъж учителката от детската градина (без предупреждение), това по закона за всемирната гадост... Laughing Laughing Laughing

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
У нас всичко друго може да е подредено, но играчките са навсякъде... какъв кеф му прави да разхвърля така не знам...

Общи условия

Активация на акаунт