Пазаруване от Asos - 40

  • 44 451
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 220
Еееее омръзна ми от тези асосци  #2gunfire
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=1594447    тези ги имам в кошницата, но с стоят на 10 лири.  #Cussing out

# 721
  • Мнения: 3 748
Хм..,явно има проблем с поръчките от 19.04.,обаче дали е в БГ или в Англия?

Последна редакция: ср, 02 май 2012, 21:57 от sasi6

# 722
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Да, и на мен ми ги няма гуменяците Ted Baker, изчаках още 10 дни както ми казаха, но ги няма и няма. Върнали са ми, че ще ми върнат парите, защото не са били налични да ми ги заменят. Е какво да правя, аз ги искам, да искам ли 6ца? Подяволите, много ме е яд, а те ако са наредили вече рефънда ще го задухам много яко. Много съм разочарована, много. И бяха 22 лири.....ще се пукна.

# 723
  • Мнения: 1 772
Сис,искай 6-ца,що не? + това ,това е гума,като ти се изпотят крачета в нея ще оберат малко! имам едни такива високи от Джавари  Peace добре,че взех 5-ца.

# 724
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Сис,искай 6-ца,що не? + това ,това е гума,като ти се изпотят крачета в нея ще оберат малко! имам едни такива високи от Джавари  Peace добре,че взех 5-ца.

Няма да стане сигурно, писали са ми, че сумата ще бъде в картата ми след 5 дни Tired

# 725
  • Мнения: 5 790
В БГ пощи е проблема. Имам от 19.04 от Джавари - няма я. И други момичета се оплакаха, че им няма от тази дата поръчките.

# 726
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
В БГ пощи е проблема. Имам от 19.04 от Джавари - няма я. И други момичета се оплакаха, че им няма от тази дата поръчките.

Моята поръчка е изпратена на 12-ти април...дано си права, чул те Господ Praynig проблема да е в пощите, всичко да е наред и да си получим нещата Crossing Arms

# 727
  • Мнения: 5 790
Аз лично изпитвам едни съмнения, че ще получим каквото и да било, но дано не съм права!

# 728
  • Sofia
  • Мнения: 4 471
Аз лично изпитвам едни съмнения, че ще получим каквото и да било, но дано не съм права!

И аз така мисля  Peace

# 729
  • Мнения: 20
Като прочетох за липсващите ..леко масово от 19..та погледнах моята, която днес получих. Та тя е от 19 изпратена на 24.04. С една дума мисля има надежда. Може би покрай нашите празници пощите са запразнили по- рано и закъсняват.

Преди месец се замислих за Есприт.., че ги харесвам, а са масови и качествени, защо липсват в асоса...сега погледнах имат вече 5-6 неща, но не е това което ми се иска. Та сега се чудя дали да не се замисля за Марлборо с ниски цени ...дали ще ни огрее Joy

# 730
  • Мнения: 685
- за нечий слаб мъж

http://www.asos.com/ASOS/ASOS-Split-Tie-Side-Vest/Prod/pgeproduc … 1610955&cid=0 - евтинджос потниче, ама като гледам какви размери са останали, за тия, за които става за носене може и 2 броя от 1 да изкарат с малко поправки и ръчен труд.  Mr. Green

# 731
  • Мнения: 3 748
Моята е от 16.04. и шипната на 19.04.
Аник,Алекс,не така де! Супер много ми трябва кожената чантичкааа!

# 732
  • Мнения: 59
Здравейте, аз съм от четящите, но непишещи, а сега се включвам да се оплача и помрънкам. Оказва се, че аз имам поръчка пратена на 19.04, която още не е пристигнала. Дано да дойде. Освен това ми отказаха и един от артикулите, които поръчах с кода за -10%. А аз пуснах поръчка само заради него. Много ме е яд и не разбирам по каква логика го направиха това, при положение, че артикулът се появяваше отвреме навреме като наличен размер и на следващия ден. А забелязвали ли сте, че като че ли се бавят повече с опаковката и изпращането на пакетите? Преди изпращаха светкавично бързо, а сега се бавят по няколко дни.

# 733
  • Мнения: 0
здравейте,
направих поръчката си на 19.04 и все още не е пристигнала :/ дали нещо се е объркало

edit: сега видях и горните постове изглежда не съм единствена ..

# 734
  • Мнения: 1 732
Моите са пристигнали на 27 и 28 април. Все още обаче не съм ходила до пощата.
Имаш една и от миналата година която не си взела. Joy Joy Joy Joy
Ааа, Деси, не така! Шефът ми е изрод и оттам цялата проблемация. През деня излизането ми от работа си е цяло събитие. Оправдах се. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт