Отслабване с Коензим Q 10

  • 15 128
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Ето това излиза доста по - евтино.
http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-High-Absorption-CoQ10-with-Bi … e-Caps/15658?at=0

# 16
  • на Земята
  • Мнения: 174
Да и аз ги гледах в ,но не ми се занимава да разбера как се поръчва ,кодове за отстъпки и чакане на доставка Tired.Сигурно са по-хубави продуктите,но за сега поръчах от бг.Може би  ако някой познат пуска поръчка бих се включила.Там харесах и едни детски витамини,натурални.

# 17
  • Мнения: 0
И аз съм имала желание да поръчвам от други сайтове в чужбина, но все не се решавам. Изглежда ми сложно с тия доставки, плащания и прочие. Пък и българския пазар е просто залят от стока, която не е чак толкова ниско качество.  newsm78

# 18
  • Мнения: 822
За да има резултат трябва да е поне 100 мг. и да се пие всеки ден поне 2-3 месеца.

# 19
  • В Балкана
  • Мнения: 672
И да не се ядат торти, пасти и хамбургери всеки ден или през ден.
Аз не мисля да си увеличавам дозата, мисля да си продължавам с една таблетка на ден.
Видеото още не съм го гледала. Подозирам, че Папазова е говорила.

# 20
  • Мнения: 0
Ами жената, която се изказа във видеото, спомена че приема е 60мг дневно, затова аз ще пия по 2 капсули от 30мг.  Naughty Пък ще видим. Днес очаквам да пристигне коензима и да го почвам!  bouquet

# 21
  • на Земята
  • Мнения: 174
60mg. е профилактичната доза,за лечение Папазова каза над 100мг на ден.

# 22
  • Мнения: 0
Да, така е!

Но аз мисля профилактично да го приемам, така че 2 капсули ми стигат. Rolling Eyes

# 23
  • на Земята
  • Мнения: 174
Моите пристигнаха.Изпих 2 наведнъж.Нали не бъркам или трябва по 1,два пъти на ден?

# 24
  • Мнения: 0
И моите дойдоха. Аз 2 наведнъж ще взема с яденето! Whistling

# 25
  • Мнения: 822
И аз започвам от утре този.

# 26
  • Мнения: 0
Супер, така всеки ще каже какъв е бил резултатът след като взимаме различни марки коензим 10  Naughty Wink

# 27
  • на Земята
  • Мнения: 174
Сори ,че спамя тук,но ме притеснява Спирулината която купих от хербаланс.Пише производител Китай.Нали говориха за някакви опасни добавки от Китай.Къде мога да проверя дали  е качествена? Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 0
Тая спирулина е на зоя бг ако не се лъжа, като я гледам на сайта. Виж в сайта на зоя бг - те са вносител явно. Питай ги тях, аз съм чувала предимно добри отзиви за тая фирма и техните продукти, но не знам  newsm78

# 29
  • Мнения: 822
Аз започнах вече с коензима, но на друга фирма...пак е амераканска, но не е тази които исках.

Общи условия

Активация на акаунт