Какъв ли е проблемът???

  • 11 538
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 651
Познавам, разведоха се. Няма да им ровя мръсното бельо и да разказвам подробности. Най- общо единият имаше проблем и не искаше да вземе мерки, другият не успя да го убеди с години, че трябва; отношенията се скапаха, останалото е ясно.

Големи теми за разговор имате ако не си измисляш. Какво е толкова любопитното на това на кое се дължи хорското нещастие?

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Ама - тоест секс веднъж месечно води до стерилитет?  newsm78

Ми много лесно - жената може да забременее около 3-5 дни в месеца. Айде 7 да са. Ако правят секс веднъж месечно шанса да нацелят точно тези дни е доста малък.

# 17
  • Мнения: 6 365
Ама - тоест секс веднъж месечно води до стерилитет?  newsm78

Ми да. Идва млада двойка, притеснена- не може да има деца. Вместо сложна причина се оказва, че те просто не правят секс достатъчно често.

Друга двойка пък- няма деца, ама щото правят секс по 3 пъти на ден и на мъжа не могат да му узреят "плувците"- стреля халосни, щото се е изхабил.

Интересни истории, събирани с годините. Плюс културна антропология и други простотии.

Изобщо, важно е да се "свети" на хората, щото сексуалността крие подводни камъни.

# 18
  • Мнения: 7 947
Защо бе, Вили, има много семейства, които не правят секс по една или друга причина. И не е нужно някой да е "психо", за да не може или да не иска да прави секс. А защо са се оженили щом отначало е било така - и за това има обяснения - пари, квартира, жителство, обществено мнение.... По-интересно е защо сега мрънкат?
Имам например позната, за която секса е последна грижа - след кариерата, фигурата, спорта, здравословното хранене, книгите, приятелите и още 100 задачи, които са й по-важни. От секс има нужда 2 пъти годишно, я има, я няма. Та тя е щастливо омъжена за гей, който не прави секс с нея, но пък й е чудесен приятел. Женени са вече 15 год и си живеят прекрасно. И двамата не искат деца, така че и това не е проблем.

Защото, Сави - ние гадаем.  Laughing
Така поднесена историята звучи психарски просто. Ако има определени обстоятелства - разбира се, че е възможно. И аз имам познати, които правят секс по празници, но инак са щастливи.

Mamacita Bandida - моля ти се - уточнявай, защото стерилитет е много различно - от нещата - които сега написа  Peace

# 19
  • Мнения: 6 365
Именно де: хората идват със сериозен проблем, който изглежда като стерилитет, но се оказва импотентност, което наистина е различно.

А проблемът първичен ли е или вторичен: има ли девствен в уравнението? Мъжът или жената?

На колко са годинки?

# 20
  • Мнения: 7 947
Какъвто и да е отговора на въпросите ти - проблема си е психо, просто не е нормално това. Ако е от самото начало - странно решение за брак, ако се е появил с времето - ми да потърсят помощ, щом им пречи. Ама да ми се прави секс с мъжа, когото обичам, а да не правя - и да си стоя и да си чакам - нещо куца.  Thinking

# 21
  • Мнения: 6 365
Ненормално не значи веднага психичен проблем. Прибързано заключение.

# 22
  • Мнения: 7 947
Ненормално не значи веднага психичен проблем. Прибързано заключение.



О, за мен е извън границите за нормални брачни отношения  Peace
Значи е патология или психология.
Ако се бяха събрали - за да си помагат в живота като приятели, с ясното съзнание без секс, или защото той има добро положение в обществото и се иска семейство просто ей така, или ако тя е гей - пък я е срам да каже на близките...въобще има хиляди причини, ама при тях - уж нямало...

# 23
  • Мнения: 4 569
Как са се взели без, хм, да са правили секс поне веднъж преди сватбата?
Щом има скандали и мрънкане значи проблема е в единия само, а другия може и си иска.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Никой не е казал, че се обичат. Аз поне не разбрах такова нещо. Пък и това, че не правят секс един с друг не значи задължително, че не правят изобщо.

# 25
  • Мнения: 1 765
Герри, какъвто и да е проблемът - това не е твой проблем. Камо ли да пускаш тема във форума. Щом си толкова любопитна, защо просто не вземеш да я попиташ - след като ти е споделила нещо толкова интимно, което след това става достояние на има-няма 2-3000 души. #Crazy

# 26
  • Мнения: 884
Герри, какъвто и да е проблемът - това не е твой проблем. Камо ли да пускаш тема във форума. Щом си толкова любопитна, защо просто не вземеш да я попиташ - след като ти е споделила нещо толкова интимно, което след това става достояние на има-няма 2-3000 души. #Crazy

Ами, може и да се окажеш права, че не е мой проблемът Simple Smile
Но понеже КОСВЕНО ме засегна... а на мен не ми се вярваше, че нещо такова може да има, реших да сондирам дали това положение е реално, или някой си измисля...
...
Благодаря за безценната информация и мненията ви!
...
Имаше въпроси, затова отговарям - за българи става дума, на средна възраст 29-30 години.
...
Ще продължавам да следя темата, за да намеря призма, през която да погледна върху нещата!
Уточнявам, че не се бъркам в ничий живот, и не осъждам никого Simple Smile

# 27
  • Мнения: 702
Да, и на мен майката на бившия ми лепна етикет "ялова", след като две години и половина не можах да забременея от сина й. Само дето, аз много пъти съм казвала, че детето няма да ми го донесе щъркелът. Накрая както се казва смених "бика" и на третия ден след началото на съвместното ни съжителсто съм забременяла.
Това с липсата на секс може и се оказа голям проблем при мен, а като добавим и другите простотии, направо си беше край на връзката.
Мога да чакам и търпя, когато обичам някого, защото искам само него, но при наличие на много проблеми, липса на секс, ревност, алкохол, обиди и какво ли не, колкото и да обичаш някого, ако не си мазохист ще спреш и ще се преориентираш.
Аз така направих и съм доволна, макар да се забавих около три години с решението си.

Пък тез хора как са се взели без да са правили секс, изобщо не ми е ясно.Даже не мога да си го представя тоз вариант, ама хора всякакви.
Интересно ми е дали са доволни от това си съжителство, от съвместния си живот? Ако - да, то не виждам проблем. Ако - не, значи са направили груба грешка и трябва да я поправят, а не да си губят взаимно времето. Тъй си мисля аз, де.

# 28
  • Мнения: 6 214
Гери, твоята позната не дава ли обяснение, най-добре питай нея. Аз на твое място бих питала, къде на шега, къде на истина, шях да намеря начин да си задам въпросите  Wink

# 29
  • Мнения: 22 440
Честно казано ми звучи абсурдно това...
Но пък като чета нататък, явно има и по-тежки случаи...)

Общи условия

Активация на акаунт